Ден след ден ЮНЧЕТА се появяват, тясно им е вече и не се стърпяват!Тема №64

  • 12 010
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Монче-звучи мааалко! Simple Smile Аз я искам вече на 3 месеца да ми се усмихва Simple Smile

# 31
  • Мнения: 165
Моята се усмихна първо на татко си и бях много възмутена, таткото супер доволен, а  после пак първо каза та-та и чааак след 2-3 мес. ма-ма...... Joy
Мда...трябва много да се слушат акушерките кога казват да се напъва и кога не, че да не си докараме доп.травми. Аз в това отношение нямах проблеми, защото никакви напъни не усещах, а само много силни болки нон стоп и така или иначе изобщо не знаех кога трябва да напъвам... Sick

# 32
  • Мнения: 4
Хаха Simple Smile И аз съм сигурна,че моята МОника ще стане 1 ден много гъста с баща си Simple Smile ехеххе

# 33
  • Мнения: 69
michelle_varna ," Взимате дълбоко въздух и напъъъъъъвате "  - така го разказваш, че взех да се напъъъвам и аз  newsm62

# 34
  • Мнения: 4
Мона,ахаххахаха много ясно Simple Smile Напъъъъвате Simple Smile ама яко. Аз можех 3 пъти подред да напъвам Wink и доктора вика "Хайде сега още един напън от тебе!"Simple Smile и напъвах четвърти път Wink
И напъвайте като дойде контракция,че ако не напъвате контракцията отива на вятъра Simple Smile

# 35
  • Мнения: 989
И аз все още съм 2 в 1. Вчера цял ден бях с контракции. По едно време станаха регулярни и влязох да се изкъпя, за да съм готова. И изведнъж контракциите секнаха. Днес също не съм имала такива.

Мил, успех, миличка!

# 36
  • Мнения: 27
Хаххахаа,моля ви по полека с напъните! Mr. Green

Мише,вие сте се събрали цяло поделение лекари във вашето семейство Laughing

За количките,аз избрах Лумина,чиполино-тесничка е,но е страшно лека и маневрена.
Имам и една харизана на Чико,с 2 коша,и нея ще ползвам.

Абе.,мойта бебка от 20 мин не спира да буйства.Що така? Дали не си прави път надолу? newsm78

Да не взема и аз сега да получа порив да напъъъъъъъъъъъъвам Mr. Green

# 37
  • Мнения: 9 814
Хайде бе, Поли, чакам те вчера и днес цял ден! Heart Eyes
Мишел, ти с какво мажеш Моника след баня?

# 38
  • Мнения: 1 227
Цоп и аз в новата ни тема с актуално заглавие Grinning Нека си я напълним само с добри новини.
somebody,   bouquet
Мишел, добър разказвач си - няма спор Grinning

# 39
  • Мнения: 4
Франчи, докато бях в родилното майка ми беше донесла на Джонсън - гел-олио. Реших да го изразходя ,защото не е лошо,но след като свърши,а то заминава бързо съм се насочила към Мустела-стелатопия за новородени. Засега главата й я мия без сапун,слагам само на дупенцето сапунче Simple Smile Така мисля да изкараме до 08.06, че така препоръчват.

# 40
  • Мнения: 96
Честито на родилите мами Jenist, Petia_tag, успех и много сиснати палци на Mil_Kuzmanova.

Mishell_varna, разказите ти са невероятни, много хубаво разказваш и поне на мен ми вдъхват много спокойствие.

Франческа, дано по-бързо отшуми варицелата и да родиш, когато отмине. Дано всичко е наред.

Somebody, за прането: аз чаршафите изпрах на 40 градуса и 800 оборота в пералнята. Преди това я избърсах с микрофибърна кърпа, с препарата за миене на бебешки съдове. Дрешките ги изпрах на 30 градуса и 400 оборота, излизат по-влажни като от ръчно пране, но бях без поражения /предимно бели бодита/. Част от дрешките обачи изпрах на ръка-чорапки, шапчици, ръкавички, цветни дрешки с апликации и картинки, както и одеалцата /в резултат одеалцата са си пухкави/.
След прането дрешките и чаршафчетата бяха твърди, но прах без омекотител, но след като ги изгладих с парна ютия станаха мекички. Не съжелявам, че прах и на ръка, но и моите дрехи-блуки с апликации се изпирам на ръка. При прането на ръка обаче оставай по-дълго време да се изплкне прането.

# 41
  • Мнения: 46
Два дни не бях влизала, че съм по цял ден на вън и сега като ви изчетох - лелеее, какви новини!!!
Петя, мила, да ти е жив и здрав Марти! От сега нататък никакви проблеми, а само хубави неща да ви се случват! Hug
Мил, стискам палци при теб всичко да мине леко и безболезнено и скоро да се радваш на бебчето си.  fingerscrossed
Франчи, пожелавам ти бързо и леко да премине варицелата!
Явно вече трябва всеки ден да очакваме новородени бебчета. Чета, и леко взех да се притеснявам, дали ще устискам до датата на секциото ми, при положение, че то е насрочено 5 дни преди термина ми. Но си мисля, че до сега щом не съм имала проблеми, не съм имала контракции /или поне не съм ги разпознавала Laughing/, ще успея. Обаче, още утре отиваме да купуваме всичко, което все още не сме взели. Направила съм си и списък щото напоследък много забравям. Мислих си да си купя и още два комплекта пелени, ама майка ми се оказа, че пази моите Shocked /аз съм на 34 години/, които са пак бархетни и нищо им няма. Сега пуснах няколко от тях да изпера.
Снощи бяхме седнали с приятелки на едно заведение навън и като ставаме да си ходим си усещам роклята чисто мокра на дупето. Помислих, че са ми изтекли водите, обаче слава богу, просто бях много изпотена от жегата. Вчера за пръв път ми се надуха и краката - по точно стъпалата. Станаха неузнаваеми, безформени, абе страшна работа. Като се прибрах ги обливах със студена вода и горе-долу се пооправиха. А как ми се търкаха и лепнеха кълките като вървях....Добре, че не остана много. Дано тази вечер всички спим по-добре, въпреки жегите. А, и последно искам да отбележа, че те /жегите/ въобще не влияят на апетита ми - той продължава да е изключително силен и все клонящ към тестото. Embarassed

# 42
  • Мнения: 143
Честит син Мартин на Петя!Да е жив и здрав и много да радва мама тати и сладката кака!  bouquet  bouquet  bouquet

Bella честит ти рожденник да ви е жив и здрав,много щестици да носи и да бъде най добрия батко!  bouquet  bouquet  bouquet

Мил стискам палци всичко да е наред fingerscrossed

# 43
  • Мнения: 3 294
Мерси за темичката на somebody   bouquet

somebody    Аз предпочетох да изпера количката нацяло  за да си стане нашата количка  Crazy

За апетита , моят е неузнаваем от както влязох в 9-тия , постоянно ям  Whistling

# 44
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Аз си изпрах всичко на бебчо на ръка с Тео бебе и омекотител на Семана-белия за бебета и съм много доволна  Peace.Верно че плакненето е по-обилно,но това оставих на таткото  Joy
Пожелавам успех на всички които са тръгнали към болниците и само хубави новини.И аз вече чакам и също се чудя кое ще е първото нещо като предвестник,защото докато лежах в ОПБ ми започнаха подготвителни контракцийки.Стягане на корема-като камък и болки -като по време на цикъл и в таза.
За климатика-ще се слага-няма как.Като се контролира температурата смятам че няма да има проблеми  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт