АПРИЛчета растат и хубавеят, на мама вече те се смеят!

  • 11 380
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 80
browneye, записвай веднага, че няма да се вредиш. А иначе можеш да дадеш детето в ясла май на 1,5 г., но не съмсигурна.
Аз смятам да гледам вкъщи Васко до 1 г., после ще прехвърля майчинството на майка ми /която живее над нас/ и тя ще го гледа до 2 г., а може и до детската градина /3 г./.

Имам въпрос към пловдивските мами - колко пари взима д-р Стоилов /ортопедът/ за домашно посещение?



Мерси Асиа. Ние на ортопед ще ходим при Токмакова. Кабинета и се намира срещу старата сграда на ПУ.
А ние пловдивската група кога ще се видим???

# 301
  • Мнения: 501
Честит празник на всички дечица.Весело и безгрижно детство  Hug

# 302
  • Мнения: 794
Момичета, аз следа времето в този сайт: http://sinoptik.bg/
Много съм доволна, защото показва и какъв е вятърът!

Пловдивчанки, хайде наистина да си направим пловдивска среща. Кои сме? Мамочка, browneye, MMariana, TANITAFRESH... Ако има други, да се обаждат.

# 303
  • Мнения: 80
Момичета, аз следа времето в този сайт: http://sinoptik.bg/
Много съм доволна, защото показва и какъв е вятърът!

Пловдивчанки, хайде наистина да си направим пловдивска среща. Кои сме? Мамочка, browneye, MMariana, TANITAFRESH... Ако има други, да се обаждат.





ZINAIDA СЪЩО!!!

# 304
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Направих новата тема, ама забравих да я пусна през общия профил Embarassed. Ако не ви харесва заглавието, кажете, да го сменя Mr. Green

# 305
  • not found
  • Мнения: 581
Добро утро food010 , Честито на всички дечица  topka
Ние заспим за десетина минути и после се ококорва все едно цял ден е спал  #Crazy Ние едва ли днес ще отразим празника , таткото е болен !

Айла много благодаря за отговора   bouquet  

# 306
  • Мнения: 4
И аз съм тук  Wink Още не сме се оправили за навън.

Ася, много се хубави  Hug Много късмет на бебо  Heart Eyes
Добре че е майка ми да ми помага, че и аз не зная как щях да излизам с тази тежка количка, Mag England. Както и да е, трудно, но много внимателно ще я сваля по стълбите с бебчо в другата ръка..., но качването ми се вижда невъзможно... , а няма къде да я оставям долу.

Далина има на лявото си раменце топченце, педката каза че е от имунизация, преди го нямаше, появи се и сега даже стана синкаво, притеснено ми е и го следя всеки ден, въпреки че ми казаха че било съвсем нормално даже и да започне да секретира... Да сте забелязали нещо такова?

Мънинката, не само си влачи сополките от болницата, но сега се и увеличиха... Едва диша...  Confused Слагам и почти непрекъснато разтворче и почиствам, но... те пак излизат...

Вече си свалих новите снимки на компа, така че скоро ще ги кача и тук...

Velvet, хайде на разходка Simple Smile Имамама, kate-rina, съгласни ли сте всички да се видим в морската към 11ч. утре например?
Извинявайте, ако съм пропуснала някой, но съм още сънена, че с мъничката направихме един допълнителен сън след яденето в 5.30ч.

Здравейте влизам само за малко че малкия заспа а аз снощи не съм и ще използвам да дремна  Embarassed
Бен78  чак днес видях за излизането, искам ама ако можем предварително да се уговорим, иначе аз съм всеки ден на вънка в морската. От към 8.30 или 9.30 до слетобяд до колкото издържа, че аз нямам памперс  Crazy и така иначе вече нямаме колили и сме надали 1.200кг. и сега сме 5820 кг и 69см. изобщо имаме си апетит  Crazy
Хайде до скоро момичета 

Общи условия

Активация на акаунт