Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 262
ТЕС  Hug spoko Two Hearts

# 286
  • Мнения: 274
а за mamma donna на Chicco какво ще кажете? аз мисля точно него да си взема тия дни. някоя мама ползвала ли го е?  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 128
Тес,много съжалявам.Прегръщам те!
За мазането-и аз съм чувала за мслата на Икаров ,че са хубави.Всъщност,няма значение с какво се мажем,стига да е достатъчно мазничко.Аз ги сменям и в момента съм с българска марка-Eudermol,емулсия са много суха кожа.Освен това няма и миризма и не ме дразни Mr. Green,

steysi86  Лавената къде я намери?
CatWomanаз не съм ги ползвала,затова  ще следя мнения.

# 288
  • Мнения: 1 014
а за mamma donna на Chicco какво ще кажете? аз мисля точно него да си взема тия дни. някоя мама ползвала ли го е?  Rolling Eyes
м

# 289
  • Мнения: 165
Добро утро о о о о о о о о о о о о
да видим кой ще пусне новата темааааа а а а а

# 290
  • Мнения: 175
Тес, много тъжно  Cry  Cry Cry
elvireste, внимавай с излагането на слънце. Кожите ни сега са по-чувствителни. Едно изгаряне може да ти докара излишни неприятности. Аз вече взех да се мажа с какаово масло и много се надявам да не получа стрии или други грозотии по тялото си. Момичета, вие как се грижите за кожите си?
Започнах да пиша и Ели разля едно кафе, което беше забравил тати на излизане  ooooh!
Та исках да кажа...
Ето една тема, която въобще не е за подценяване!
Пазете си кожата от слънцето, защото се получава изриване+изгаряне+отлепване на кожата! Моите рамене вече са такива.
Не остана никакво време, затова приключвам.
Лек ден  Hug

# 291
  • Мнения: 175
а за mamma donna на Chicco какво ще кажете? аз мисля точно него да си взема тия дни. някоя мама ползвала ли го е?  Rolling Eyes
м
Да, изгоря ми кожата на лицето от него и се мазах с Дефламол почти месец. Внимавайте с козметиките!

# 292
  • Мнения: 228
Ей сега ще пусна

# 293
  • Мнения: 274
а за mamma donna на Chicco какво ще кажете? аз мисля точно него да си взема тия дни. някоя мама ползвала ли го е?  Rolling Eyes
м
Да, изгоря ми кожата на лицето от него и се мазах с Дефламол почти месец. Внимавайте с козметиките!
newsm78 моля? кожата на лицето !?

# 294
  • Мнения: 175
Да, целите бузи  Sad
Има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт