Обичате ли да флиртувате?

  • 6 684
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 963
Флиртувам само ако имам някакви мераци и готовност да стигна докрай.

# 16
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
          Все още си флиртуваме със съпруга  ми 1dating и много ни харесва  loveuuu .

# 17
  • Мнения: 2 448
Не, не обичам, изобщо не му разбирам смисъла на такъв тип флирт. Дори ми е неприятно бих казала и нямам добро мнение за хора с такъв начин на поведение.
За шега с човек, когото познавам и съм наясно, че ще я приеме за такава , да, но за закачки за повдигане на самочувствието или пък манипулация, направо ми е грозно.

# 18
  • Мнения: 0
Цитат
Искам да уточня, че нямам предвид непременно флирт със сексуален подтекст.
Няма такова нещо като флирт без сексуален подтекст. И ако ти не влагаш подтекст мислиш ли, че мъжът или жената срещу теб го разбират?
Нестинарките дето обичат да обикалят около огъня без да се парят, може да попаднат на някой, който няма да разбере, че само се закачат.
Аз ако флиртувам, значи искам нещо - не си играя да залъгвам някого и да се дърпам.

# 19
  • Мнения: 3 641
Да, обичам.Правя го често. Обичам да наблюдавам отсрещните реакции.Все пак се старая да постъпвам честно като давам да се разбере,че не може да се очаква нещо сериозно.  Simple Smile
Всъщност един от флиртовете  прерастна в серизона връзка  Whistling

# 20
  • Мнения: 830
          Все още си флиртуваме със съпруга  ми 1dating и много ни харесва  loveuuu .

Извратена работа а Laughing Laughing Laughing Тук всички имат по минимум 3-ма любовника, правили са поне 5 пъти секс без връзка, за изневерите да не говорим и нестандартните места за секс Laughing Laughing Laughing Ще те линчуват бе жена Mr. Green


Флиртувам само ако имам сериозни намерение и искам да стигна докрай. Струва ми се супер тъпо да правя един мъж на маймуна като му се натискам и в последният момент се дръпна или го заколя с фразата"нека си останем само приятели".

# 21
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 521
Не обичам и не ми е присъщо, мразя захаросаните моменти и въртенето на очи, някак смешно ми е като гледам отстрани и не ми е приятно. Тази сутрин получих комплимент от напълно непознат човек и не знаех как да реагирам(беше свързан с външността ми-ами, почувствах се неловко)Обичам обаче да провокирам с думи и да видя интерес към мозъка ми, не към тялото. Това е единствения начин и да проявя интерес към някого, независимо от пола му.

# 22
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
          Все още си флиртуваме със съпруга  ми 1dating и много ни харесва  loveuuu .

Извратена работа а Laughing Laughing Laughing Тук всички имат по минимум 3-ма любовника, правили са поне 5 пъти секс без връзка, за изневерите да не говорим и нестандартните места за секс Laughing Laughing Laughing Ще те линчуват бе жена
Ааааа,моят не за 3- стига ми за 30 Crazy. Правим си един на друг изненади. Има дни в които си урежда срещи с мен по GSM,с поне 30 съобщения и стихчета,които ме карат да ходя на 5 педи над земята  loveuuu. червени рози, беле*чици,подаръчета,романтика...Флиртуваме си и в нета....
Най интересното е ,че всъщност не е  толкова романтичен и сантиментален,а точно обратното. И това,с което ме изненадва, и виждам  в човека  извън  къщи мноооооого ми харесва и трогва. Флиртуваме си...пу да не ни е уроки  Grinning!!!!
Е,в такъв случай защо да флиртувам с някой друг newsm78??? Не ми е интересно! Тук от значение е качеството,а не количеството  bouquet.

 Хей,никъде не съм споменавала за сексуалния си живот Joy Joy Joy!!!

# 23
  • Мнения: 2 388
Да, обичам. Не го правя нарочно или с някаква цел, просто неусетно става. Понякога дори не е флирт, въпреки че така изглежда.
Много ми е приятно, когато и отсрещната страна е добър в играта.

# 24
  • Мнения: 2 448
Да, обичам. Не го правя нарочно или с някаква цел, просто неусетно става. Понякога дори не е флирт, въпреки че така изглежда.
Много ми е приятно, когато и отсрещната страна е добър в играта.

Хе хе, ама то какво изглежда е съвсем различно, въпроса е умисъла на играещите какъв е, защото аз може и "добър ден" да кажа на някого, а отстрани да им изглежда като флирт.  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 317
Ами не обичам, но го правя невелно, без да осъзнавам и без цел.
Правили са ми забележка приятелки, чак тогава се усещам.  Crazy

# 26
  • Мнения: 9 471
Цитат
не целя нищо с това, просто ми напомня че все още съм харесвана Mr. Green
Доста добре казано  PeaceИ аз така мисля.

# 27
  • Мнения: 830
Добре де защо трябва да флиртувате с някой за да се чувствате харесвани?!
На мен ми стига да се погледна в огледалото за да се видя как изглеждам, а като мъжете спират поглед на мен или ми подсвирват значи огледалото ми не е криво Mr. Green Mr. Green Mr. Green Един комплимент от мъж в офиса"Много си хубава" ми е напълно достатъчен, нямам време и нерви да се занимавам с глупости. А и е в пъти по-интересно да те забележат без да полагаш грижи да привлечеш нечие внимание. Wink

# 28
  • Мнения: 830

 Хей,никъде не съм споменавала за сексуалния си живот Joy Joy Joy!!![/b][/i]
Знаех си, че има нещо гнило Joy Joy Joy Все така да я карате с флиртуването bouquet

# 29
  • Мнения: 5 577
Не само че обичам и го правя, но и го умея много добре това изкуство.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт