Обичате ли да флиртувате?

  • 6 685
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 081
Обичам, да.
Явно несъзнателно дори го правя, съдейки по реакцията на противоположния пол  Laughing

# 31
  • Мнения: 800
Аз също обичам, но напоследък се стремя да се въздържам, защото моя мъж се дразни от реакциите.

# 32
  • Мнения: 34
Обожавам.   animal085

# 33
  • София
  • Мнения: 430
Обичам да пийвам, а пийна ли съм неудържима (в бърборенето, не в действията).

Харесвам интелигентния флирт, т.е. по-дискретно, вербално и по-скоро с ясната цел, че сексуални последствия са кауза пердута. Затова и не се притеснявам да го правя пред мъжа ми. Всичко излиза като една шега.

Виж - флиртът тип разголвам си деколтето, свалям си едната презрамка и навеждам се, за да ми се видят прашките ми е адски просташко и неприятно изпълнение. Това го правя вкъщи, когато са ми сърдити.. Mr. Green

# 34
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30

Знаех си, че има нещо гнило Joy Joy Joy Все така да я карате с флиртуването bouquet

 Beni mama, оспамихме темата Laughing. Не съм споменала, защото няма подходяща тема,а не че има нещо гнило. На пълни обороти сме,винаги и навсякъде,няма проблеми Wink! Флирта само поддържа оборотите  Heart Eyes.
Хей,момиче,искрено ме разсмя Hug!!!

# 35
  • Мнения: 3 634
Казват било здравословно за самочуствието... Някога бях флиртаджийка от класа, но и нямах какво да губя.
Сега, ако някой ме стимулира визуално, а после и вербално ще ми се прииска нещо сексуално... Не съм това момиче вече! Тц-тц!  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 142
много обичам да флиртувам, но напоследък нямам време  Mr. Green, айде да идва лятото че да се поразтоварим малко

# 37
  • Мнения: 2 153
Обичам и още как Flutter Flutter Flutterи доста честичко го правя Whistling

# 38
  • Мнения: 202
Аууууууу много особено като знам , че с това карам съпругът ми да беснее.

# 39
  • Мнения: 87
Харесвам интелигентния флирт, т.е. по-дискретно, вербално и по-скоро с ясната цел, че сексуални последствия са кауза пердута. Затова и не се притеснявам да го правя пред мъжа ми. Всичко излиза като една шега.

Много добре казано!  Hug
Аз също така го усещам флирта!

Сега, ако някой ме стимулира визуално, а после и вербално ще ми се прииска нещо сексуално... Не съм това момиче вече! Тц-тц!  Crossing Arms

Обаче пък съществува такава реална опасност!  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 241
Никак,ама никак не обичам флирта.Не ги допускам как да е до себе си.  no

# 41
  • Мнения: 1 100
Мразя.

# 42
  • Мнения: 17 416
Излязох от тоя период преди около 10г. Нещо не ми е забавно, ама зависи, де Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 371
да. и все все още ми доставя удоволствие. след 10 години вече няма и смисъл да има , затова сега действам на 100%  Grinning .

# 44
  • Мнения: 10
Напълно съгласна съм с авторката, обичам да флиртувам, без никакви намеци за секс. Знам обаче кога да спра. Wink Не го намирам за осъдително, ама никак дори, напълно естествено и в реда на нещата. Щото като остарея, ще ми останат едните приятни спомени само  Mr. Green
 

Общи условия

Активация на акаунт