Обичате ли да флиртувате?

  • 6 689
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 098
Не съм се замисляла дали обичам или не - просто ми идва отвътре да флиртувам  Flutter

# 46
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Напълно съгласна съм с авторката, обичам да флиртувам, без никакви намеци за секс. Знам обаче кога да спра. Wink Не го намирам за осъдително, ама никак дори, напълно естествено и в реда на нещата. Щото като остарея, ще ми останат едните приятни спомени само  Mr. Green
 
Аз пък го намирам за възмутително, грозно е.

# 47
  • Под липата
  • Мнения: 620
Не мога да флиртувам. Пълен ръб съм, за съжаление. Даже ми е чудно , как успях да се омъжа  newsm78? Добре, че мъжът ми ме свали и беше по настоятелен, иначе си оставах стара мома   ooooh!
Гледам мои познати, колежки, приятелки като се появи някой симпатяга, как започват да се усмихват, да подмятат остроумия, пък аз стоя като пукал  dontknow или изпадам в недоумение - какъв щъркел ги е накълвал пък сега?  Grinning Ама не страдам. Какво да направя като съм се родила дефектна? Mr. Green

# 48
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
По-скоро не. Май се промених доста в това отношение с течение на времето. Преди често флиртувах, но и никога не съм била толкова влюбена в човека до мен. Близо 3 г вече просто съм загубила желание.

# 49
  • Мнения: 11
Напълно съгласна съм с авторката, обичам да флиртувам, без никакви намеци за секс. Знам обаче кога да спра. Wink Не го намирам за осъдително, ама никак дори, напълно естествено и в реда на нещата. Щото като остарея, ще ми останат едните приятни спомени само  Mr. Green
 
Аз пък го намирам за възмутително, грозно е.

Грозно???И какво му е грозното?
Напротив!Аз съм абсолютно ЗА!!!!
Флиртувам,когато се чувствам добре ,секси, красива и щастлива,а флиртът ме кара да се чувствам още по-добре!Флиртувам най-вече вечер като излизаме.......през деня,когато не съм на купонджийска вълна не се сещам за такива глупости и по-скоро другите флиртуват с мен,ама аз.....по-скоро се притеснявам и отминавам,защото не ми се занимава.Ама вечер е различно като си настроен за забавления...като си нагласен.С мъжа ми имаме даже една игра- в дадения бар/клуб/ресторант тръгваме в различни посоки и сме сами за по 15-20 мин.....запознаваме се с други хора,говорим,флиртуваме.После се събираме и почваме да си клюкарим кой какво казал-ужасни сме.Понякога се налага да даваме знаци за помощ ако някой обожател е твърде настоятелен.Много е готино чувството,когато някой наперен младеж си мисли ,че е ударил джакпот и в последния момент идва съпруга ти и те хваща за ръката.Имали сме комични ситуации...(понеже на мен ми налитат все някви малки деца)....Та,когато съпругът ми се намеси ,младежът много се издразни и почти му се скара и го попита дали си няма дама тази вечер Laughing А мъжът ми каза-да,това е жена ми,с която говориш...
Съпругът ми също е голям флиртаджия.....ама и двамата просто се забавляваме.Мисля ,че е много полезно за връзката и който го отрича или няма доверие на партньора си,или е несигурен в себе си,или е прекалено консервативен,а в нашия век на новости трябва да имаме отворено съзнание.Разбира се,подобно държание не е за всички двойки,особено тук в БГ ,където повечето мъже са пещерняци и по-скоро биха пребили някой вместо да се насладят на факта ,че имат красива жена,която е обект на желание на много други мъже.....Мога да напиша роман по темата и благоприятните влияния,в/у връзката,но не е тук мястото

# 50
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
С мъжа ми имаме даже една игра- в дадения бар/клуб/ресторант тръгваме в различни посоки и сме сами за по 15-20 мин.....запознаваме се с други хора,говорим,флиртуваме.После се събираме и почваме да си клюкарим кой какво казал-ужасни сме.Понякога се налага да даваме знаци за помощ ако някой обожател е твърде настоятелен.Много е готино чувството,когато някой наперен младеж си мисли ,че е ударил джакпот и в последния момент идва съпруга ти и те хваща за ръката.Имали сме комични ситуации...(понеже на мен ми налитат все някви малки деца)....Та,когато съпругът ми се намеси ,младежът много се издразни и почти му се скара и го попита дали си няма дама тази вечер Laughing А мъжът ми каза-да,това е жена ми,с която говориш...
Странен начин за забавление. ooooh!
"Гениално" измислено, направо умрях от смях.

П.С. Не съм пещерняк, а в консерватизъм никога не са ме упреквали, напротив, точно обратното.

# 51
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
И на мен не ми би било забавно. Когато съм с мъжа ми виждам само него, не ми трябва и не би ми харесало някой друг да ме занимава, а какво остава аз да го провокирам.

# 52
  • Мнения: 11
не казвам,че това се случва всеки ден...напротив!ако беше ежедневие щеше много бързо да се изтърка и да стане скучно.А и има много други фактори-заведението,хората в него(когато си в някаква тъпа тълпа ,последното нещо ,което искаш е да флиртуваш-по-скоро се забивам в някой ъгъл),настроението и на двамата.....
според мен е много важно да може да си казваме кой какво харесва,кой от какво се е впечатлил и т.н. Вместо да натрупваме всичко за себе си и накрая да тръгнем поотделно да си осъществяваме някакви желания .....Трудно е за обяснение,но е факт ,че толкова много бракове около нас се разпадат и то защото са си много "верни"......чак до омръзване.Жените получават доста внимание по-принцип и така се ласкаят и това им създава повече самочувствие,но мъжете също имат огромна нужда да виждат и да усещат ,че все още стават за нещо,че изглеждат добре,имат нужда от комплименти!Би било глупаво да лишавам мъжа си от подобни елементарни неща ,само защото се опасявам ,че ще стигне твърде далече.Ако съм се омъжила за тъпак,който не оценява какво има и не държи на семейството ,което е създал,ако той сам не може да си определи разумни граници-много ясно,че ще ме разочарова в един момент със или без моите забрани и рамки....А и виждам,че подобни "игри" ни мотивират в последствие да докажем един на друг,че сме по-добри от разни други хора....

# 53
  • Мнения: 13
   ИНТЕЛИГЕНТНИЯТ флирт е част от удоволствието да бъда жена! Разбира се, това е ИГРА само за НАПРЕДНАЛИ!!! Grinning

# 54
  • Мнения: 107
Напълно съгласна съм с авторката, обичам да флиртувам, без никакви намеци за секс. Знам обаче кога да спра. Wink Не го намирам за осъдително, ама никак дори, напълно естествено и в реда на нещата. Щото като остарея, ще ми останат едните приятни спомени само  Mr. Green
 
Аз пък го намирам за възмутително, грозно е.

Грозно???И какво му е грозното?
Напротив!Аз съм абсолютно ЗА!!!!
Флиртувам,когато се чувствам добре ,секси, красива и щастлива,а флиртът ме кара да се чувствам още по-добре!Флиртувам най-вече вечер като излизаме.......през деня,когато не съм на купонджийска вълна не се сещам за такива глупости и по-скоро другите флиртуват с мен,ама аз.....по-скоро се притеснявам и отминавам,защото не ми се занимава.Ама вечер е различно като си настроен за забавления...като си нагласен.С мъжа ми имаме даже една игра- в дадения бар/клуб/ресторант тръгваме в различни посоки и сме сами за по 15-20 мин.....запознаваме се с други хора,говорим,флиртуваме.После се събираме и почваме да си клюкарим кой какво казал-ужасни сме.Понякога се налага да даваме знаци за помощ ако някой обожател е твърде настоятелен.Много е готино чувството,когато някой наперен младеж си мисли ,че е ударил джакпот и в последния момент идва съпруга ти и те хваща за ръката.Имали сме комични ситуации...(понеже на мен ми налитат все някви малки деца)....Та,когато съпругът ми се намеси ,младежът много се издразни и почти му се скара и го попита дали си няма дама тази вечер Laughing А мъжът ми каза-да,това е жена ми,с която говориш...
Съпругът ми също е голям флиртаджия.....ама и двамата просто се забавляваме.Мисля ,че е много полезно за връзката и който го отрича или няма доверие на партньора си,или е несигурен в себе си,или е прекалено консервативен,а в нашия век на новости трябва да имаме отворено съзнание.Разбира се,подобно държание не е за всички двойки,особено тук в БГ ,където повечето мъже са пещерняци и по-скоро биха пребили някой вместо да се насладят на факта ,че имат красива жена,която е обект на желание на много други мъже.....Мога да напиша роман по темата и благоприятните влияния,в/у връзката,но не е тук мястото

Наистина сте ужасни. Не-инфантилни. Просто ти трябва на твой син, когато тръгне в първите си флиртове в заведения, все на такива номера да се натъква, пък после ще видим, какво ще му е мнението за жените. Дано 69 от ника ти е любимата  секспоза, че ако е наборът ти.... newsm78

# 55
  • Мнения: 11
   ИНТЕЛИГЕНТНИЯТ флирт е част от удоволствието да бъда жена! Разбира се, това е ИГРА само за НАПРЕДНАЛИ!!! Grinning

хаха....колко съм съгласна!тук всичко ,което се опитах да обясня в цял ферман е казано с  2 изречения......

вярно е,че подобни занимания са само за интелигентни хора,които са наясно със себе си,сексуалността си,партньора си и нивото на връзката си...Не случайно в подобни общества се допускат само добре подбрани хора,за които сексът никога не е движещата сила и които поставят еротиката далеч преди самия секс.......а мъжете без придружител просто не се допускат. Peace

# 56
  • Мнения: 107
   ИНТЕЛИГЕНТНИЯТ флирт е част от удоволствието да бъда жена! Разбира се, това е ИГРА само за НАПРЕДНАЛИ!!! Grinning

хаха....колко съм съгласна!тук всичко ,което се опитах да обясня в цял ферман е казано с  2 изречения......

вярно е,че подобни занимания са само за интелигентни хора,които са наясно със себе си,сексуалността си,партньора си и нивото на връзката си...Не случайно в подобни общества се допускат само добре подбрани хора,за които сексът никога не е движещата сила и които поставят еротиката далеч преди самия секс.......а мъжете без придружител просто не се допускат. Peace

Както казва Симеончо:"Вервайте си." Joy

# 57
  • Мнения: 17 416
katalina, какви общества? Като в Широко затворени очи ли?

# 58
  • Мнения: 11
Напълно съгласна съм с авторката, обичам да флиртувам, без никакви намеци за секс. Знам обаче кога да спра. Wink Не го намирам за осъдително, ама никак дори, напълно естествено и в реда на нещата. Щото като остарея, ще ми останат едните приятни спомени само  Mr. Green
 
Аз пък го намирам за възмутително, грозно е.

Грозно???И какво му е грозното?
Напротив!Аз съм абсолютно ЗА!!!!
Флиртувам,когато се чувствам добре ,секси, красива и щастлива,а флиртът ме кара да се чувствам още по-добре!Флиртувам най-вече вечер като излизаме.......през деня,когато не съм на купонджийска вълна не се сещам за такива глупости и по-скоро другите флиртуват с мен,ама аз.....по-скоро се притеснявам и отминавам,защото не ми се занимава.Ама вечер е различно като си настроен за забавления...като си нагласен.С мъжа ми имаме даже една игра- в дадения бар/клуб/ресторант тръгваме в различни посоки и сме сами за по 15-20 мин.....запознаваме се с други хора,говорим,флиртуваме.После се събираме и почваме да си клюкарим кой какво казал-ужасни сме.Понякога се налага да даваме знаци за помощ ако някой обожател е твърде настоятелен.Много е готино чувството,когато някой наперен младеж си мисли ,че е ударил джакпот и в последния момент идва съпруга ти и те хваща за ръката.Имали сме комични ситуации...(понеже на мен ми налитат все някви малки деца)....Та,когато съпругът ми се намеси ,младежът много се издразни и почти му се скара и го попита дали си няма дама тази вечер Laughing А мъжът ми каза-да,това е жена ми,с която говориш...
Съпругът ми също е голям флиртаджия.....ама и двамата просто се забавляваме.Мисля ,че е много полезно за връзката и който го отрича или няма доверие на партньора си,или е несигурен в себе си,или е прекалено консервативен,а в нашия век на новости трябва да имаме отворено съзнание.Разбира се,подобно държание не е за всички двойки,особено тук в БГ ,където повечето мъже са пещерняци и по-скоро биха пребили някой вместо да се насладят на факта ,че имат красива жена,която е обект на желание на много други мъже.....Мога да напиша роман по темата и благоприятните влияния,в/у връзката,но не е тук мястото

Наистина сте ужасни. Не-инфантилни. Просто ти трябва на твой син, когато тръгне в първите си флиртове в заведения, все на такива номера да се натъква, пък после ще видим, какво ще му е мнението за жените. Дано 69 от ника ти е любимата  секспоза, че ако е наборът ти.... newsm78
********************************************************************


69......означава много неща!Google it!отдавна не практикувам позата,а наборът ми (както се вижда и на снимката) е далеч от 69.
Искам пак да уточня за неразбралите!лично моите флиртове са толкова невинни,че няма какво да се обяснявам,но......в клубовете музиката е толкова силна,че трудно подемам разговор ,но когато някой ме заговори почвам да говоря до колкото е възможно.....Не е моя вината,че някой си е направил заключения просто ,защото съм откликнала на опита да се запознае или че не си е направил труда да забележи ,че нося годежен пръстен или брачна халка или да попита с кой съм!Не съм от жените ,които ще си лепнат етикет "аз съм женена!не говори с мен!" и няма да го наложа на съпруга си!Но в същото време не толерирам безвкусни сексуални намеци,коментари,предложения-подобни събеседници директно губят интереса ми......
темата е твърде дълга и едва ли трябва да я започваме!Все пак се въздържайте да окачествявате хората като инфантилни и какво ли не......Никой не ви налага подобна форма на поведение-напротив ,дори не се препоръчва от психолози за определени двойки!всичко трябва да е мноооого добре премерено,много добре обмислено!
Аз лично в такива среди съм срещнала толкова много прекрасни хора,които просто не могат да са по-истински и по- drama-free , а за инфантилност и дума не може да става.....

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 20:08 от katalina69

# 59
  • Мнения: 11
katalina, какви общества? Като в Широко затворени очи ли?

оооо,съжалявам ,ама така и не гледах филма.....а много исках.дано да го направя скоро...Хубав ли е поне?
говоря за lifestyle/ swinger общности ,които си организират партита-така се забавляват и се запознават.Моля,никой да не си мисли ,че това е някакъв див разврат  Laughing ....няма нищо такова,има си много строги правила на игра,конфиденциалност и лично пространство!А организаторите следят за нарушители....

това обаче няма нищо общо с темата за флирта и няма смисъл да го обсъждаме,за да не досадим на другите,които направо се фрапират от подобни приказки....

Общи условия

Активация на акаунт