Отговори
# 180
  • Мнения: 3 804
Най накрая и аз се добрах до компа  Grinning
Тук днес е невъзможна жега-38 на сянка,колко е на слънце ,честно казано ме достраша да изкарам  термометъра-но щом при 33 е 45-смятайте  Mr. Green

дядко първото пиле ме спечели   chef

Вчера изкарах коритото на дребната на слънце и следобеда дребната излезе да се плицика ,голямата каката обаче заяви -не стига че е черна ,ами и на слънце си я изкарала-още по черна да стане  Laughing

рени то хубаво пусна снимки-а,къде са разказите  newsm78

наде сега със скайпа ,поне е ппо лесно ще си говорите и ще се виждате.

НСЕ,КАТЕНЦЕ,ХАЯТИ къде сте  newsm78

паулина успех  Praynig

Скоро ще си  имаме булка-съншайн днес трябва да е пристигнала тук ,чакам като се настани да ми се обади.

блускай какво става при вас  newsm78

# 181
  • София
  • Мнения: 7 876
дядо хаджия ако не е тайна какво работиш?
...

Счетоводител съм.

...
дядко първото пиле ме спечели   chef
...

А на мене втория може би защото го приготви жена ми и тиквичките станаха нещо неописуемо.

# 182
  • Мнения: 24
Ох момичета колко сте изписали  ooooh! Аз като имам време и сядам да чета и пиша няма какво да чета и кой да ми отговори а когато имам време и седна да чета то докато изчета времето ми заминало  Joy
 Панда радвам се че при теб проблема се е разрешил наполовина но вярвай и ще се оправи всичко.
Паулина утре съм мислено с теб на изпита.
Наде мисли си за това че тя това иска и е щастлива защото в крайна сметка ние родителите сме доволни и щастливи когато и децата ни са такива.
Дядо Хаджи да вземеш малко колети с манджи да пратиш към Варна че аз от работа понякога нямам време и да наготвя но моя мъж се оправя с пържени картофи и яйца а пък сега излязоха и тиквичките. Laughing Манджи още не е готвил но кой знае някой ден може да му дойде музата   chef
Много   bouquet  Hug на всички

# 183
  • Мнения: 112
хей всички от варна слушайте идвам да готвя,тъкмо съм безработна хахахаха че и децата ще разхождам   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 184
  • Мнения: 73
Здравейте арабелки,много ме е яд като попадна на нещо като това
http://spodeli.net/4/story-215.html

# 185
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Хелвич Hugтъкмо днеска си мислех за тебе Simple Smile Благодаря ти, че ме каниш на хапване  bouquet Абе не съм гладна ама гледаме нещо да си приготвим дето не се готви на фурната или на котлона и салатки, че да не му замирише на оперирания Wink
Хаджиблагодаря  bouquet Обичаме хрупкави зеленчуци значи това тенджерче става и затова. Ама най добре да ида във Готварския да видя какво чудеса прави това чудо Simple Smile
Блясъчееееее Hug Hug Hug
Паулинче Hug-успех на изпита утре newsm10. И горе главата бе Душе- разстоянието не ви е попречило да се обичате . Казваш, че сте заедно от една година и половина. Точно това ще ти покаже а и на твоето момче колко са силни чуствата ви. Тъкмо ще знаеш дори и да работи надалече дали може да си го чакаш. Това ти го казвам като пример само не се стряскай Wink Дано да сте си двамата един до друг!!!

# 186
  • Мнения: 112
делта дано болестта да отлети надалеч и повече да не се връща  Praynig Praynig Praynig  а като си вече по-свободна ще излезем да ядем сладолед,да се разхождаме... Hug

# 187
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Дадено Хелвич,
само че ти ще лапаш сладолед а аз ще лапам тортички Wink

# 188
  • Мнения: 3 804
снеж  хора всякакви,не им се връзвай  Peace

вижте аз на какво попаднах  Grinning

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2201231

дамите със сладоледа изпратете малко и на нас  Whistling

# 189
  • София
  • Мнения: 7 876
Дадено Хелвич,
само че ти ще лапаш сладолед а аз ще лапам тортички Wink

А ние другите какво - ще ви гледаме ли само ?  newsm62

# 190
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Хораааа, не можах да се сдържа да не споделя това http://www.facebook.com/photo.php?pid=30211760&id=1338847947 … amp;id=1338847947 Потресаващо грозно и жалко...
Ако утре не се появя, пишете ме умряла - от хилеж!

А за пингвините - винаги съм смятала, че животните са по хора от хората!

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 01:05 от Делфина фон Ю

# 191
  • Мнения: 112
влизам да ви покажа нещо смешно и лягам..лека нощ   bouquet  http://vbox7.com/play:90488ec4
а също ми е много интересно когато арабите ходят на дискотека дали има и такива с абаи,в страните в които има дискотеки разбира се?

# 192
  • София
  • Мнения: 7 876
влизам да ви покажа нещо смешно и лягам..лека нощ   bouquet  http://vbox7.com/play:90488ec4
а също ми е много интересно когато арабите ходят на дискотека дали има и такива с абаи,в страните в които има дискотеки разбира се?

С тия тесни роби ако им се наложи на тия хора да бягат как го правят ?

# 193
  • Мнения: 4
Добър ве4ер моми4ета? Grinning.как сте?

аз  ....абе затруднена съм малко...не познавам пове4е4то от вас и не знам...какво стана със старие моми4ета,за6то ги няма ве4е??? smile3518

ДУА,НСЕ,ЯГОДКА,АЛАА,ДИНА 767......къде сте???за6то из4езнахте?добре 4е ''мързел'-4ето е тук 4ат-пат да  не ми е самотно[smilie=smile3518.gif].

не ми се пише много много когато ви няма newsm11 newsm11.....

липсвате smile3514 smile3514 smile3514...

имам да ви разказвам за Ливан  newsm08.
а и не само.... smile3512

в страхотна дилема съм Thinking.имам страхотно предложение за работа тук в БГ.прекрасни условия,заплатата е безумно висока и със страхотна перспектива.но ако приема....ще съм дале4 от мъжа ми по-голямата 4аст от годината,а аз не знам дали ще издържа!!! smile3506....объркано ми е!!!!
Мой много близък приятел ми предлага тази възможност.Оказа се 4е докато аз съм си губила времето в Кувейт да съм една нищожна стюардеса,той е съградил компания за милиони.Търсил ме е още в самото на4ало  ,когато е запо4нал да развива компанията си,за да ми предложи да се присъединя,но аз тогава съм все още съм летяла и майка ми не е сметнала за необходимо да ми каже. smile3511 smile3511...
оохххх......драми....драми...и до кога????
За какво ми трябваше да се хващам да я работа тази скапана,мръсна и долнопробна работа в Кувейт Еъруейс???за какво?изпуснала съм толкова много и толкова възможности!!докато мои приятели са израснали в обществото и изградили кариери,и са се утвърдили като сериозни ли4ности аз какво......сипвах 4ай и кафе на една пасмина необразовани и не4истоплътни "австралопитеки"???!!!!!и за какво.....???да ми дават 2000$ заплата  за да им мия тоалетните и да ми викат разни дебили и смръдльовци дето не знаят какво е баня и топла вода,или сапун,а тук е можело да взимам 2 -3 пъти пове4е на милион пъти по престижна работа.!!!!!!!!даже несравнима работа!и сега 6тях да съм ...ехееееее....


ЛЯГАМ СИ!!!изтормозена съм и разо4арована от себе си 4е доброволно дадох толкова години от живота си за да бъда една проста стюардеса................................................................................ smile3511 newsm11 newsm45 newsm45


ЛЯГАМ СИ!!!!трябва да мисля...А НЕ МООООООООООГАААА...ЯД МЕ Е НА СЕБЕ СИ....

# 194
  • София
  • Мнения: 18 043
Тук съм момичета........Ама съм страшно заета, ще се пробвам да драсна някой ред от работата!
Желая ви хубав ден! Heart Eyes До после!За да не кажете,че съм лоша Mr. Green - ще се пробвам да ви се подмажа с една хубава закусчица Wink
http://www.friends.bg/files/blog/small/90f0f68bb3e7f99537172945fc3c16f9.jpg

Общи условия

Активация на акаунт