Лятото дойде, ще ходи на море сладкото хлапе

  • 17 445
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка мерси, Hug
ПЪрво добро да е и от нас де.
Аз пък съм голяма овца вчера четох малко от темата и много ми стана мило, направо се просълзих за малката ми героина, много ВИ благодаря, Ан - МАри особено на тебе, и да нацелуваш много момчето страхотно е, ама то вече си е направо голям мъж.
Та така аз четох но нали не се записах и после все си щракам на бутона за нови публикации, обаче тцъ Sick темата не ми излиза и аз си чакам. СЕга я отворих през подфорума и леле колко сте изписали.
Иначе ние вече сме добре, хванах тактиката на лекарството и вече спря да повръща, малко се кисели още явно от него, но ще се оправи.
А да ви се оплача как ме ядосаха вчера, ако щете ми вярвайте ревах от безпомощност два часа. Пуснах да правя на ВЕроника инхалация и тъй като тя си сяда на столчето и си държи и си диша сама ги оставих и отидох само да сложа манджата във фурната, че бързах и да сготвя. И по едно време се чува страшен удар на пода, тичам а те бутнали инхалатора от шкафа и той спря да работи, направо откачих, така им се накарах и на двамата, а Ицко хем стоеше до нея и я гледаше и обеща, че ще я гледа де, то иначе аз нямаше да ги оставя. Добре, че после инхалаторът проработи, че незнам - представих си само как баща им се прибира и почва и той да вика, че сме го счупили и че струва пари, че няма да видим друг. Е то не стана точно така де, даже обратното, вика МАЙната му ще купя друг, ама а де, то човек в първия момент какво да прави, само като си помислих, че на нея понякога от тази машинка зависи живота и, за който аз се боря със зъби и нокти вече трета година, направо нервите ми неиздържаха.  Embarassed ДОбре, че проработи и засега няма проблеми, нали правим още инхалации.
ХУбаво заглавийце сте сложили на темата, ама аз незнам тая година дали ще видим морето - вече не се надявам. НАс таткото ще ни води други ден на екскурзия за десет дни в Германия на гости у братовчед ни. Билетите са купени от преди месеци и то за всички, но уви Вероника ще пропусне, решихме да не я водим и в сряда ще я закараме при баба и на Брацигово да си се гледат. Тя сега в този момент хич не е за пътуване - там климата е доста по студен и по влажен, а сега трябва пак да я пазим многооо Whistling. Въпреки, че то това с пазенето е много относителна работа, лекарите ми казаха по ларш да го даваме, че колкото и да я пазим и дори и инкубатор да си купя и да я сложа тя пак ще се разболява.
Ох, айде по късно пак  ще пишем, че сега са ми увиснали и двамата на врата и на клавиатурата и ме дрънкат да излизаме. Трябва малко да ги изведа, че Вероника не е излизала навън от миналата събота Tired
А иначе да Ви се похваля, че вече сме без Биберон оставихме я в болницата. Отрязах и връхчето там и тя като я видя, пробва я и повече не я иска, казах и че кученцето я е изяло. Странно но нямаше драми - нищо, малко беше неспокойна първите две нощи, даже едната нощ си я държеше в ръката и отвруму на време се събужда поглежда я и вика Бай, Бау и пак заспива. СЕга като я питаш кой ти изяде бибата и тя вика ТАТЕ Joy после Бате и накрая БАУ.
Айде приятен ден на всички! Hug

# 16
  • Мнения: 6 604
Еееее,Дани,радвам се ,че се разписа Hug.
Хубаво е ,че Вероничка се оправя вече Heart Eyes. Аз пък се притеснявам как ще оставя следобед МАрия на нашите. Не ,че им нямам доверие,но нали ми е за първи път за толкова дълго и ми е Sick
Сега ще се храним ,приспивам я и ще ходя на фризьор. Да ми сложи една боя,че на нищо не приличам вече.
И живот и здраве в 3.30 тръгваме. Да ме гледате Whistling. Може да ме снимат hahaha.
Прохладен следобед ви желая.  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
(Скапа ми се смотаната Мозила, добре че поста ми седеше)

Дани, супер че Вероничка се оправя. За нервите... понякога на всички ни идва в повече. И аз съм се чувствала безсилна от "глупости". Т.е. на вид нещо обикновено или "нормално", може да ме побърка.
Браво за бибероната Simple Smile
Приятно изкарване в Германия Simple Smile

Мидичке, викай и за нас Simple Smile

Тези дни съм се отдала на сравнения Simple Smile



Явно Дияна е финна дама Simple Smile



Намерих и някакво нейно апокрифно видео, правено с уеб камера Simple Smile
(Явно трябва да го понамачкам, че нещо не иска да Фърфи).

# 18
  • София,
  • Мнения: 4 267
МЕрси Мидичка, да викате много на мача, ама гледай да не останеш без глас! Hug
Ан - Мари оправи ли Мозилата, newsm78 на нас пък вчера нещо ни се скапа скйпа, да му се невиди. През деня говорих с една братовчедка и се гледахме и на камерата и после затворих и повече не съмго пипала, но странното е че вечерта искахме да говорим с майка и нестава, набирам ги, но нечувам никакъв звук нито като набирам да звъни, нито после те като говорят, а те нас ни чуват, голяма бъркотия настана. Мъжо се мъчи един час и даже първо си мислехме, че проблема е при тях, та обяснявахме на бабата какво как и къде да натисне Sick пък то накрая се оказа, че при нас нещо се е прецакало в настройките. Оправихме звука после, но пък камерата ни изчезна и сега пък нея я няма, страшна работа, сега се чудя дали нещо не се скапва  newsm78, дали да не го преинсталирам наново newsm78, ще стане ли и как трябва да го направя, да го изтрия този и наново да инсталирам и ли върху тоя да инсталирам newsm78

# 19
  • Мнения: 923
Привет. Дани радвам се, че сте добре.  Hug за теб и Вероничка. Приятно изкарване в Германия.
Мидичке приятно изкарване и на вас.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Мозилата се гърчи, ама и аз й се опъвам Simple Smile
Дани, за скайпа, можеш да го преинсталираш. Даже мисля, че няма нужда да спираш скайпа, инсталацията ще си каже. Виж обаче настройките. Аз съм с камера с микрофон. В настройките давам аудиото да минава през камерата. Но понякога усб-то се дъни. та изкл. и вкл. камерата. Понякога и сама решава, че вече не е камера Simple Smile

Ето го моето левскарче Simple Smile На мач не отидохме. Помотахме се по центъра.

 

# 21
  • Мнения: 6 604
Здравейте.
Мача беше супер. Ако бяхме били щеше да е още по-добре ,ама...Атмосферата наистина беше супер.
А Мимето много е слушала майка ми. Само ,че тази сутрин започна да ми прави някакви номера. Първо-стана много рано-около7.30. После не спря да мрънка и накрая-37,8 температура. Свали я само с вода. За първи път я виждам да пие толкова много вода. Но пък повърна на закуска,а и сега -на обяд. Мисля ,че са последните кътници. Изглежда няма да имаме
 почивка. Много си чеше зъбите и то назад. ЩЕ видим като се събуди как ще е и ще решавам какво да я правя.
Оплаках се. А сега кафенцето:

# 22
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПРивет момичета!  Hug
МИдичка дано не е нещо сериозно и наистина да са зъби при МИмето! Praynig
Аз днес съм като парцал, нищо не ми се прави и сега отивам да полегна с Вероника. Снощи комшията явно беше организирал гледане на мача с купон, и шумът беше страшен, щом и ВЕроника неможа да заспи до 2 часа, накрая неиздържах и се обадих пак в полицията, добре че полицаите дойдоха навреме и ги изгониха, но аз днес немога да гледам направо и ми е едно криво, айде отивам да подремна. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 983
Midi4ka*, дано температурата е от зъбките наистина и да няма нищо сериозно  Hug

Дани, много гадно с тия вашите комшии, настоявай да ги стенат вече, че как се живее така наистина, незнам...

Моето дете днес е много щастливо, защото му напълнихме басейна и от повече от час не е мръднал от него. Играе си, пее някакви песнички... Еййй, голямо спокойствие така  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 39 765
И аз съм уморена. Джони ме изпревари и заспа на дивана Simple Smile Гъзар Simple Smile

Мидичке, дано са зъбки.

Преди малко ми се обадиха по телефона, ще ходим в парка Simple Smile

# 25
  • Мнения: 923
Мидичке дано температурата е от зъбките наистина и да няма нищо сериозно. Hug

# 26
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви,момичета  bouquet.
Сигурно са били зъбки ,а и от жегата предполагам Thinking. И миналата година имахме такъв период известно време. Дано не се повтаря и тази. Praynig Преди малко я мерих-37,5. След това вечеря и пак мерих-37,1 Crazy. Та затова предполагам ,че и жегата е фактор при нея. Май още не успява да си регулира температурата newsm78.
А друго няма,Слава Богу Praynig-не кашля и сополи няма. Дано е било нещо моментно Praynig Praynig Praynig.
Отивам да я приспивам,че сме сами. НАшия татко пак замина Sad.

# 27
  • София,
  • Мнения: 4 267
МИдичка радвам се че сте добре  Hug
ТО при нас е топло пък при вас - представям си! Crazy
И ние ще се оправяме да лягаме след малко, даже таткото и баткото вече си легнаха, само аз вися на компа, а ВЕроника обикаля напред назад като торпедо Mr. Green, чакам да стане 10 ч и да я измия и да и правя инхалация и тогава ще ляга.
Снощи като не спахме и сутринта в 6 съм пропуснала да стана за инхалацията и следователно целият ни график тотално се обърка, дано от утре да го оправим. А и дано тая вечер да успеем да се понаспим, че вече ми омръзна #Cussing out
ЛЕка и приятна нощ на всички! Hug

# 28
  • Мнения: 356
Здравейте  Hug
И аз знам какво е да си родиш едно много малко и нежно бебенце и всеки ден да ходиш в болницата и да се радваш на всяко наддадено грамче.Голямата ми дъщеричка се роди в 34 г.с. , 1480 грама и 42 см..
Здравейте, казвам се Деси и на 01.06.09 родих малката Ема в 33 г. с., 2.100 кг , 42 см. Беше на апаратно дишане 24ч , а сега е в кувиоз на кислород, захранват я. Много съм притеснена, макар според лекарите всичко да е ок.Дано скоро да пиша като повечето от вас, че имам едно здраво и хубаво момиче. Вие знаете какво е детето ти да е някъде само с чужди хора.  Praynig  
Деси, не се притеснявай.
И аз като теб треперих, изплаках много сълзи, но Слава Богу всичко мина без абсолютно никакви последствия.За да те успокоя ще напиша, че Криси беше в абсолютното същото състояние, като твоята малка Ема, само че беше доста по лекичка от нея.Прекара месец и половина в болницата, от които единия месец беше в кувиоз.Изписаха я чак когато стана 2500 грама.Сега е едно прекрасно палаво и малко глезено четиригодишно момиченце, на което по нищо не му личи че се е родила толкова мъничка.
Не се притеснявай и си мисли само хубави неща.Въоръжи се с много търпение и имай вяра на лекарите.Искерно се надявам скоро да си гушкаш малката принцеска в къщи  Hug
Не съм изчела цялата тема, но се надявам всички малки бебчета скоро да си спинкат между мама и тати
 Hug

# 29
  • Мнения: 6 604
Добро утро Hug
В момента правя кафе,така че,който иска да заповяда Hug:
Ивана-лека и ползотворна работа  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт