Тренировки в домашни условия-4

  • 32 980
  • 455
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6 604
Аз го свалих от мининова. По-горе писах какво съдържа Peace . Мисля ,че най-важното го има. Thinking

# 406
  • Мнения: 164
Днес пак Slim in 6 и пак само 40 минути  Embarassed. Това, което имам аз е частта Burn it up, 58 минути е, има и 2 бонусчета от по 12-тина минути - за корем и разтягане.

# 407
  • Мнения: 20
За изминалата седмица тренирах 5 пъти- 3 пъти втора част на Слим и 2 пъти /но само около 35 мин/ Джилиан, 4 дни издържах на НВД и свалих 1.4 кг /бяха повече, но се освиних петък и събота!/. Мно-о-о-о-о-го съм доволна! Отдавна не бях тренирала така често. Продължавам така интезивно и тази седмица.

# 408
  • Мнения: 718
За изминалата седмица тренирах 5 пъти- 3 пъти втора част на Слим и 2 пъти /но само около 35 мин/ Джилиан, 4 дни издържах на НВД и свалих 1.4 кг /бяха повече, но се освиних петък и събота!/. Мно-о-о-о-о-го съм доволна! Отдавна не бях тренирала така често. Продължавам така интезивно и тази седмица.

Браво, ето това се казва темпо Shocked
Аз след морето изкарах 1 седмица без НИКАКВА тренировка и се чувствам ужасно Tired Днес ще пробвам да се мобилизирам и да изкарам 1 час таебо. Ще се отчета утре какво съм направила!

# 409
  • Мнения: 328
Запис да ви следя  Peace Hug

# 410
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Днес 50 мин на кростренажора, после 10 мин. упраженения за ръце с гирички и 20 мин. коремни преси.
Опитах се да сваля торентите на Джилиан , но не мога, трябва ли да имам някакър спец.софтуер за дфа ги изтегля newsm78 Sad

# 411
  • Мнения: 0
от мининова с биткомет се тегли аеробиката на Джилиан Мичел  bouquet

# 412
  • Мнения: 408
12-та тренировка тае-бо. започвам да посвиквам. каланетика не съм правила цели две седмици, но смятам тази седмица да правя, просто исках da посвикна малко с тае бо-то

# 413
  • Мнения: 20
Днес отново втора част на Слим ин 6. За първи път тренирах докато малкият е буден. Първите 10-15 мин ме обикаля и трябваше мн да внимавам да не го премажа Simple Smile, но после загуби интерес, седна си на столчето и се вторачи в BabyTV. Така, че вече няма да се съобразявам и със съня му. Стига ми, че гледам мъжът ми да е на работа, баткото да е навън или на училище!

# 414
  • Мнения: 164
Днес - тае бо кардио  Grinning

# 415
  • Мнения: 201
Страхотна е тази програма Slim in 6. За първи път я пробвах днес и много ми допадна /58-минутната/. Досега подхващах йога, тае бо, каланетика, но така и не можах да се спра на нещо, което наистина ме грабва, докато този комплекс съдържа по нещо и от трите. Май си намерих програма най сетне благодарение на вас  Hug.

# 416
  • Мнения: 408
Момичета, с това често споменаване на Slim in 6 и мен ме запалихте. Смятам скоро да си я сваля и да се пробвам и аз... за днес планувам теа бо отново, но да видим

# 417
  • Мнения: 408
днес 13-та тренировка тае-бо

# 418
  • Мнения: 9
Gardje,много си постоянна и упорита в тренировките  smile3501!И аз си свалих Slim in 6...Онзи ден се нахвърлих направо на най-дългата част (Burn it up)-размаза ме...,не направих добра тренировка,защото бях изморена още преди да започна. Вчера правих по-кратката (втора част)-хареса ми,направих я цялата.

# 419
  • Мнения: 408
Gardje,много си постоянна и упорита в тренировките  smile3501!И аз си свалих Slim in 6...Онзи ден се нахвърлих направо на най-дългата част (Burn it up)-размаза ме...,не направих добра тренировка,защото бях изморена още преди да започна. Вчера правих по-кратката (втора част)-хареса ми,направих я цялата.

dessita791   bouquet мерси много! опитвам се, доколкото мога, желание изобщо не ми липсва, когато не правя тренировка това е изцяло поради физически недостиг на време.

аз още не съм свалила нищо ново, чакам да напредна с тае бото. тъкмо почнах да му свиквам.
добре, че ви послушах момичета, да го почна това тае бо на Били. Преди това правих няколко месеца каланетика, но с тае бо-то сега си е съвсем различно, някак се стегнах и изглеждам по-добре отпреди.  разбира се имам още мноооого работа по тялото ми, но си мисля, че към края на септември, октомври ще са къде-къде по-добри нещата..

Общи условия

Активация на акаунт