В коя седмица може да се види пола на бебето

  • 75 752
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 346
Бях в самото начало на третия месец, когато лекарят предположи, че ще е момиче. По- късно предположението му се оказа вярно.

# 61
  • Мнения: 239
Мойто го видяхта в 19 г.с. По принцип мисля, че в началото на 5-я месец се вижда вече ясно, преди това са по-скоро предположения

# 62
  • Мнения: 8
Здравейте,
На нас ни казаха вчера, вече съм минала 5-я месец. Но за съжаление ни изненадаха с нещо доста неприятно. Нещо на сърчицето на нашето сладко момченце, вече писах за това в темата за ономалиите, но много се притеснявам. Ако някой знае какво е хиперехогенен папиларен мускул нека каже нещо!!!!

# 63
  • Мнения: 666
Първото го видяхме в 20 г.с., защото преди това само ни се дупеше и не се виждаше добре. Сега се надявам да го видим второто бебе на прегледа утре, на много мои приятелки го видяха още в началото на 4-ти месец.

# 64
  • Мнения: 276
Акдеа съжалявам, попитай в подфорума за деца с увреждания дано е нещо което може да се оправи  Hug На мен ми казаха пола началото на 4 мес, че е момче и познаха и аз имах същото усещане  Peace

# 65
  • Мнения: 6 274
При всеки е различно.
При някои познават много рано, и се оказват прави.
При други в последния момент променят мнението си.
При трети чак при раждането се разбира, че са сгрешили.


Такива теми да искаш - пълно е.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
С добър апарат и гледащ в 13-14  седмица. При мен липсваше добрия апарат и разбрахме за пола в края на 16 седмица.

# 67
  • Мнения: 8
Благодаря Цвети, къде да открия този форум, не успявам. Ние в четвъртък сме на кардиолог в ІІІ-та градска, надявам се тя да ни успокои и това, което е видял д-р Марков на 3D-то да е безобидно.

# 68
  • Мнения: 239
Благодаря Цвети, къде да открия този форум, не успявам. Ние в четвъртък сме на кардиолог в ІІІ-та градска, надявам се тя да ни успокои и това, което е видял д-р Марков на 3D-то да е безобидно.

Пробвай тук, може да ти помогнат

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=25.0

Дано не е сериозно. Успех Hug

# 69
  • Мнения: 678
Първият път в началото на 4-ти месец. Тетият го икарах в болницата, а там за лекарите полът не е най-важното  Wink Вторият път в края на 12-т1 началото на 13-та г.с. До самото раждане си мислех, че докторът и всички след него са се объркали, но се оказа, че сбърканата съм аз  Twisted Evil Доклкото си спомням около 12-та г.с. се получава някаква разлика в таовата кост на момченцата и по това докторите познават.

# 70
  • Мнения: 370
На мен до края на 8 мес. ми казваха,че е момиче,но в 9 мес. видяха мъжките атрибути на бебо hahaha

# 71
  • Мнения: 21
Зависи от апарата, от позата на бебето по време на прегледа и от специалиста...
Има случаи, когато са казвали пола в 10-11 седмица, но според мен е чиста случайност, че са улучили.
На мен проследяващия лекар видя момиченце в 16 седмица, а доц. Балев потвърди видяното в 20 г.с. /на него вече повярвах/.
Резултата ще ви го кажа през ноември   Grinning

Пожелавам здрави и послушни бебчета на всички  Hug

# 72
  • Мнения: 83
Моя д-р ми каза в 12 г.с., че е момиче и е така.

# 73
  • Мнения: 647
Зависи от апарата, от позата на бебето по време на прегледа и от специалиста...
Има случаи, когато са казвали пола в 10-11 седмица, но според мен е чиста случайност, че са улучили.
На мен проследяващия лекар видя момиченце в 16 седмица, а доц. Балев потвърди видяното в 20 г.с. /на него вече повярвах/.
Резултата ще ви го кажа през ноември   Grinning

Пожелавам здрави и послушни бебчета на всички  Hug

В момента съм в 11 седмица и 3 дни и днес докторът ми каза, че пак ще имаме момченце, таково е и моето усещане още от самото начало, мисля, че е познал, както позна и първата ми бременност. Другата седмица съм при друг лекар и ако и той ми каже същото, вече ще е ясно със сигурност.  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 233
От четвъртия до седмия месец ме лъгаха, че е момиче. В осмия ми казаха момче и се оказа вярно.
Аз лично го знаех, още от момента, в който разбрах, че съм бременна.
Явно интуицията на майката е най-доброто 4D Wink

Общи условия

Активация на акаунт