ФЕВРУАРСКА МАМА ЧАКА,ТОЧИЦАТА ДА ПОКАЖЕ ЕХОГРАФА

  • 14 766
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41
Здравейте момичета.

Gerinka80 това с климатика в офиса е много неприятно, защо просто не помолиш да го пуснат за малко.
Мен гърдите ту ме болят, ту все едно ги няма, странна работа.
Сутрешното гадене за сега почти го няма. Появява се само когато си мия зъбите и при определени миризми.
Да ви питам как се справяте с главоболието?
Хубав ден от мен.

# 46
  • Мнения: 219
Харем, всичко ще е наред този път, независимо как те водят  Hug Само вярвай!
Геринка, много неприятна ситуация, кажи им просто, че ти става лошо и пускайте климатика поне от време на време   Crossing Arms. Аз самата мисля в 3 месец живот и здраве да кажа в работата, дано не се наложи по-рано.
Да ви се похваля най-отговорно - от днес не пуша  newsm68
Нямам главоболие засега и дано така продължи, че съм с мигрена  Crossing Arms Нищо не бих пила, то и без това нищо не ме спасява при пристъп, чакам да отшуми. Не ми е лошо, добре се чувствам засега.

Прекрасен ден на всички  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 7
lemonny, аз нямам главоболие, т.е. до тази сутрин нямах никакви признаци, освен напрегнатите гърди, а днес ми е лошо, но мисля, че е от топлината.

Браво Ralipo  smile3501 , аз не съм пипвала цигара от понеделник  newsm44 , но пък днес много ми се пуши, надявам се да устоя до край.

Успех на всички в начинанието отказване на цигарите newsm10

# 48
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Здравейте на всички мамчета  Simple Smile

Харем стил на първия преглед аз отидох при д-р Георгиев /изражда в АГ, и от около 1,5г. ходя все при него/ за ЖК още е ранода мисля. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 72
Добро утро и от мен.Много спокоен и успешен ден на всички пожелавам,и стискам палци на тези които са днес на преглед.Аз съм чак в събота,и направо едвам ще дочакам петък smile3558 Oha!

# 50
  • Мнения: 41
Това намерих в темичката на януарските мами.
Има калкулатор за цвета на очите, за овулация и термин, за бременността по седмици.

Надявам се да ви е полезно и интересно.

http://www.azibebe.com/index.php/bremennost/bremennost/bremennos … a-po-sedmica.html

# 51
  • Мнения: 0

Здравейте, момичета!

Да ви се похваля най-отговорно - от днес не пуша  newsm68

Аз не мога да се похваля все още  Cry.

Аз имах нетърпимо главоболие преди две седмици в продължение на два дни. Нищо не съм пила естествено, изтърпях кански болки и после отшумяха. През последните дни съм по-добре. Само жегата ме мори - пада ми кръвното.

Хйде лек ден и по-малко неразположения!

 Hug



# 52
  • София
  • Мнения: 246
момичета,от около 10 мин.имам сърцебиене.Най-вероятно е от жегата,на последен южен етаж съм......Sad Но пък не смея много да седя на климатик Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 943
момичета,от около 10 мин.имам сърцебиене.Най-вероятно е от жегата,на последен южен етаж съм......Sad Но пък не смея много да седя на климатик Rolling Eyes

И аз от време на време имам страшно сърцебиене,направо ми озвучава цялото тяло и понякога не мога да заспя. Пий мнооого водичка,мисля ,че ще помогне малко  Peace
Аз ядох тиквички и направо сега  Sick
тази жега ще ни погуби  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 246
току що ни спряха и водата!!! Направо съм бясна вече,без никакво предупреждение и то не е за пръв път!!! Дори за пиене не съм наляла и сега ще ходя за минерална. Tired

Бебка,ако са били пържени тиквичките нормално да ти се сгади...хапни някакъв плод ако имаш под ръка. Peace

п.с. може да е глупав въпрос,но ще попитам-като си взема направление от личната,направо в болницата ли да отида(Тина Киркова) час да си запиша за преглед,по тел-а ли да се обадя?Възможно ли е прегледа да е без час? И последно - мога ли да си запиша час за определен лекар или който ми се падне? Много въпроси,много нещо!!! Blush

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 11:56 от Пеперудка

# 55
  • Мнения: 943

Бебка,ако са били пържени тиквичките нормално да ти се сгади...хапни някакъв плод ако имаш под ръка. Peace

Ами пържени са ,да! Обаче вчера непредпазливо пак след вечеря с тиквички изядох всички череши и сега се наливам с вода  Embarassed

# 56
  • Мнения: X
За консултацията вчера, точката е добре, първия доктор при който ходих каза - двугора матка, сега този при който съм на консултация ми казва че може и да е, а може и да не е  newsm78  Та мисля към София да отида по някое време на бременността. Въпреки че при двурогата матка пише че се забременява много трудно, пък при нас стана от първия път и то без тестове за ову, без темепраура, абе хей така на късмет  Whistling Между другото аз да ви кажа уча за акушерка, та приемам нещата малко като по учебник, но съвсем не бях подготвена за тази умора която изпитвам. Направо не се издържа. Полагам адските усилия за да си вдигна чаша с водя примерно, ама толкова отпаднала се чувствам, толкова много че присто нямам сили да вървя, а утре съм на работа и не знам как ще се справя.
Днес ходих да ми вземат кръв и урина за изследвания. В понеделник ще станат готови резултатите.
И така, пооплаках ви се и аз  Laughing

А и още нещо никога не съм пушила та за това цигарите не ги коментирам, кафенце си пия по едно на ден с мляко. Даже сега си направих че до сега бях по изследвания.

# 57
  • Мнения: 163
Пеперудка, ако имаш тел. на някой познат лекар - най-лесно е да му звъннеш и да си запишеш час, а принципно мисля, че е възможно и без час да е, ама не е ясно колко може да се наложи да чакаш за свободен, та по-добре си запиши предварително. Ако не познаваш никого - при когото ти се падне, пък ако не ти хареса, вече тогава му мисли Simple Smile
Хубав ден!  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 246
Пеперудка, ако имаш тел. на някой познат лекар - най-лесно е да му звъннеш и да си запишеш час, а принципно мисля, че е възможно и без час да е, ама не е ясно колко може да се наложи да чакаш за свободен, та по-добре си запиши предварително. Ако не познаваш никого - при когото ти се падне, пък ако не ти хареса, вече тогава му мисли Simple Smile
Хубав ден!  Hug
Благодаря крокодилката,но нямам познат,а и още на никой не съм казала,че да ме насочат към някого.Явно ще пробвам късмета си. Wink

# 59
  • Мнения: 13
Здравейте момичета ,четох темите ви и мисля ,че е време и аз да се присъединя към вас.Това ми е първа бременност ,на 33 години съм все още нямам точен термин,но е за началото на февруари - ПРМ 28.04.Надявам се да се подкрепяме взаимно и да се радваме на здрави дечица накрая.

Общи условия

Активация на акаунт