ФЕВРУАРСКА МАМА ЧАКА,ТОЧИЦАТА ДА ПОКАЖЕ ЕХОГРАФА

  • 14 793
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте момичета ,четох темите ви и мисля ,че е време и аз да се присъединя към вас.Това ми е първа бременност ,на 33 години съм все още нямам точен термин,но е за началото на февруари - ПРМ 28.04.Надявам се да се подкрепяме взаимно и да се радваме на здрави дечица накрая.
Здравей,Радост 76 !Аз първа ще ти кажа добре дошла ,въпреки че и аз списвам в темата от вчера.Simple Smile желая ти лека бременност. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 219
Аз също съм с ужасно сърцебиене от няколко дни  Crazy В момента така бясно препуска, че все едно ще изхвръкне  Sad Изключително неприятно е и студената вода, с която се наливам не ме спасява днес  ooooh!

# 62
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Добре дошли, момичета,
Радвам се че ставаме все повече.

Аз явно съм от най-нетърпеливите, ама да попитам. Някой видя ли вече ембрионче? Според мен тези, чийто термин е в началото на февруари и са ходили на лекар е трябвало да видят така желания ембрион.
Аз питам, понеже лекаря ми е на много удобно място и сме близки и мога да ходя когато си поискам и да го питам каквото си поискам, та се чудя кога пак да го посетя , да не ставам много досадна де....

# 63
  • Мнения: 219
Нарцис, в петък ще ходя за първи преглед, после мога да кажа. Да се включат виделите вече ембрион. Терминът, който калкулаторите ми изчисляват е 14 февруари, ще се разбере скоро  Peace Твоят лекар е трябвало да ти каже кога пак да отидеш. Звънни и го питай, още повече като ти е близък  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА! НА НОВИТЕ И НЕ ТОЛКОВА НОВИТЕ.  bouquetКАК Я КАРАТЕ В ТАЯ ЖЕГА?АЗ ЛИЧНО ДО ОБЯД ВЕЧЕ СЪМ ИЗПИЛА 2 Л.ВОДА И НЕ МИ СЕ ЯДЕ.СЛАВА БОГУ НЕ МИ СЕ ГАДИ ,ТАКА БЯХ И ПРЕЗ ПЪРВАТА БРЕМЕННОСТ.МЕЖДУ ДРУГОТА И АЗ ПОЛУЧИХ ЛЕКО СЪРЦЕБИЕНЕ СНОЩИ .МИСЛЯ СИ ЧЕ Е ОТ ЖЕГИТЕ .МЕРСИ ЗА ТЕСТЧЕТАТА НА LEMONNY  PeaceЛЕК И РАЗХЛАДИТЕЛЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!  bath1 beer3

# 65
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте моми4ета Hug
Да ви е 4естита новата теми4ка,само хубави новини в нея,много е сладурска първа страни4ка,браво на Харем стил.
Пожелавам лека и безпроблемна бременност на вси4ки и здрави беб4ета на финала. Hug
Приятен ден

# 66
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен! Толкова отдавна чакам да дойде момента да се запиша и аз, но вече е факт Simple Smile Аз ходих на преглед при 6 дни закъснение и още тогава докторката видя сакчето - 11 мм. Направо не можех да повярвам, толкова пъти се бях надявала да чуя - ЕТО ГОООООО!

Терминът ми е 8 февруари 2010. Направо стряскащо звучи Simple Smile
Другата седмица имам час за ехограф за да гледаме сърчицето! Стискайте палци!

# 67
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм ви чела.Аз още не съм ходила на лекар,изчаквам засега...Притеснявам се ,че нямам НИКАКВИ СИМПТОМИ-нито ми се гади,не ми прилошава,чувствам се много добре,а четох,че гаденето е признак,че всичко с хормоните на бременната е наред.Не знам вече какво да си мисля.Може и излишно да се шашкам.Изчислявам,че терминът ми е за 14,02. Кога мислите,че е най-добре да отида на лекар?

# 68
  • Мнения: 16
Притеснявам се ,че нямам НИКАКВИ СИМПТОМИ-нито ми се гади,не ми прилошава,чувствам се много добре,а четох,че гаденето е признак,че всичко с хормоните на бременната е наред.Не знам вече какво да си мисля.Може и излишно да се шашкам.Изчислявам,че терминът ми е за 14,02. Кога мислите,че е най-добре да отида на лекар?

Със сигурност се шашкаш излишно, по-добре се радвай, че нямаш гадене ... Често срещан симптом е, но не е задължителен и съвсем не значи, че като ти е лошо всичко е наред ... Важното е да ти е спокойно. При мен например, като изключим размерите и тежеста в бюста и това че ми се доспива през 3 часа, нищо друго не подсказва ...
А за лекаря, според мен вече можеш да идеш спокойно на лекар, би трябвало да могат да видят на ехограф.
Успех и се радвай на липсата на неприятните симптоми. 

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 349
За главоболието - може да пиете  единствено Но шпа и Панадол.
Кафето - по 1 на ден не е вредно, поне така ме съветваше доктора, който ми следеше предишната бременност. Той разрешаваше и по 1 чаша вино на ден.

# 70
  • Мнения: 149
Привет, мацки, виждам, че сте добре, освен обичайните неразположения Simple Smile И аз така днес добре, че е малко по-проветливо та изязохме с малчо......много добре ми се отрази.....ама на връщане един рев му удари в количката та се наложи да го нося на ръце и да бутам количка Mr. Green

Добре дошли на новите мамчета Hug

Радост, и при мен ПРМ е 28.04. Ходих на лекар на 05.06. видя сакче и ми записа час за 29.06 тогава и сърце би трябвало да се чуе Praynig

Кокси, не се шашкай!!! По-добре ли ще ти е да ти е лошо постоянно.....и при мен при първата бременност нямаше никакви симптоми. А си имам едно дяволче Wink Вярвай ми искам и сега да е така /безсимптомно/.
С първата бременност отидох на два дни закъснение, но сега отидох при 9ти ден закъснение и то само, защото си го бях записала преди месец. По-горе съм написала даде ми час за 29.06, но аз мисля направо в трети месец да ходя отново, когато се записва за ЖК.

# 71
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм ви чела.Аз още не съм ходила на лекар,изчаквам засега...Притеснявам се ,че нямам НИКАКВИ СИМПТОМИ-нито ми се гади,не ми прилошава,чувствам се много добре,а четох,че гаденето е признак,че всичко с хормоните на бременната е наред.Не знам вече какво да си мисля.Може и излишно да се шашкам.Изчислявам,че терминът ми е за 14,02. Кога мислите,че е най-добре да отида на лекар?

koksi, аз също съм с термин 14.02.2010. Бях на доки миналата събота и се видя само плодното сакче - 8.16 мм. Лекарката каза, че идната събота (20.06.09) ще може да се чуе и сърчицето, така че ако ти правилен термина можеш да се ориентираш по моите дати Simple Smile А това за гаденето и хормоните мисля, че няма връзка. Моята майка ми разказа, че когато е била бременна с мен, освен наедрели гърди, никакви други признаци не е имала, същото било и когато забременяла с брат ми. Дори каза, че с брат ми така е разбрала, че е бременна още преди да й закъснее цикълът.

Успех и горе главата. Всички сме различни и това, че някои имат едни неразположения, не означава, че всички трябва да ги имаме.

# 72
  • Мнения: 8
Благодаря за отговорите на всички!
При мен притеснението е по-скоро,че миналата година в 8-9г.с имах мисед,и тогава по същия начин нямах никакви симптоми.Раждала съм преди 9 години и тогава имах лека бременност ,но все пак помня,че имаше "някакви" симптоми-леко гадене,напрегнати гъри и.т.н...
А сега,както и миналата година няма нищо.И май ще се побъркам докато минат още 6 седмици. newsm78
Знам,че е по-добре да се радвам на безсимптомието си,но само гадни мисли ми минават през главата.Аз и за това не смеяй още на лекар да отида
gerinka80,ще те следя,мисля,че щом ти е казал,че на 20,06 може сърце да чуе,значи и аз ще отида другата седмица на доктор pregnantПожелавам ви лека бременност

# 73
  • Варна
  • Мнения: 692
Здравейте на новичките!
ruphy, и аз съм на 08.02.   Grinning

За кафето- може. Относно храненето-да е разнообразно, но не и за двама.
На първия преглед ходих с 10 дни закъснение и видяхме сакчето, втория преглед го определиха за след 2 седмици.
За симптоми, както вече писах, засега само ми се спи повече и се чувствам отпаднала.

# 74
  • Мнения: 262
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм ви чела.Аз още не съм ходила на лекар,изчаквам засега...Притеснявам се ,че нямам НИКАКВИ СИМПТОМИ-нито ми се гади,не ми прилошава,чувствам се много добре,а четох,че гаденето е признак,че всичко с хормоните на бременната е наред.Не знам вече какво да си мисля.Може и излишно да се шашкам.Изчислявам,че терминът ми е за 14,02. Кога мислите,че е най-добре да отида на лекар?

koksi, аз също съм с термин 14.02.2010. Бях на доки миналата събота и се видя само плодното сакче - 8.16 мм. Лекарката каза, че идната събота (20.06.09) ще може да се чуе и сърчицето, така че ако ти правилен термина можеш да се ориентираш по моите дати Simple Smile А това за гаденето и хормоните мисля, че няма връзка. Моята майка ми разказа, че когато е била бременна с мен, освен наедрели гърди, никакви други признаци не е имала, същото било и когато забременяла с брат ми. Дори каза, че с брат ми така е разбрала, че е бременна още преди да й закъснее цикълът.

Успех и горе главата. Всички сме различни и това, че някои имат едни неразположения, не означава, че всички трябва да ги имаме.

Момичета и аз съм с термин 14.02  Simple Smile...някой калкулатори показват и 15.02  Rolling Eyes
На първи преглед 6те съм в понеделник на 22 и се надявам да видим и ембрион
Аз също нямам симптоми като гадене, повръщане....освен че доста болезнени и наедрели гърди.

Общи условия

Активация на акаунт