МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -4,чуй я ,виж я наслади и се

  • 29 332
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Моят глас е за Джамил. Peace

# 31
  • Мнения: 0
Искам пак да гласувам 4е гласувах за Ламия а сега трябжа да гласувам за КЕНАН

# 32
  • Мнения: 0
искам да добавя снимка но нещо не става Twisted Evil     моля някой да ми каже Praynig

# 33
  • Мнения: 147
Вече сте на 3-стр в нова тема Shocked
Браво!
Аз гласувах с последната опция-
имам предвид "Лейла".
Саит Паша ми направи хубаво впечатление
с това, че си спазва обещанието,
но не й направи добра услуга така..
А Маджиде много я харесвах,
а сега  нещо...
За дъщеря й няма да коментирам Sick
Тя не стига , че е длъжница на Ламия...
Все против нея говори...

# 34
  • Мнения: 7
Ламия е изключително красиво момиче... толкова невинно... и толкова секси!

Филма... става горе долу... ама в днешната серия ми направи впечатление, че е Саид Паша каза да затворят вратата на терасата и да не слушали цигулката на Кенан, щото било студено... било зима... а след 2 кадъра дават Лейла да тича с роклята край цъфнали майски рози и дават пристанишето слънчево и пълно с яхти... малко парадокс.. Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 346
Нещо ми е много сладък Пашата Crazy,пък този учител наистина има много лаком поглед ThinkingДа знаете,че ще има нещо и там...

# 36
  • Мнения: 1 492
Ламия да не се отдаде на дъртия от благодарност, че вече много жертви направи. Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 122
Ламия е изключително красиво момиче... толкова невинно... и толкова секси!

Филма... става горе долу... ама в днешната серия ми направи впечатление, че е Саид Паша каза да затворят вратата на терасата и да не слушали цигулката на Кенан, щото било студено... било зима... а след 2 кадъра дават Лейла да тича с роклята край цъфнали майски рози и дават пристанишето слънчево и пълно с яхти... малко парадокс.. Simple Smile
ама лейла нали умря  newsm78

# 38
  • Мнения: 122
офф
даже не съм забелязала че има анкета  Embarassed
гласувах с първа опция .... ама ако можеше два гласа да дам бих гласувала за лейла
 Peace

# 39
  • Мнения: 7
Извинете, ще се поправя Ламия...
(аааааааааа аз гледах до 4ти епизод... ух не трябваше да ми казваш, че Лейла е умряла.. тя жената на сина на Саид Паша ли беше?)

# 40
  • Мнения: 139
Аз гласувах за Кенан Heart Eyes Все още ми харесва Peace

# 41
  • Мнения: 122
Извинете, ще се поправя Ламия...
(аааааааааа аз гледах до 4ти епизод... ух не трябваше да ми казваш, че Лейла е умряла.. тя жената на сина на Саид Паша ли беше?)
упс .... ама нали пишеш че си гледал  newsm78днешната серия ....  Embarassed
а явно този момент с бягането на ламия съм го пропуснала  Whistling
ама като гледам филм и пиша тук .... Crazy

# 42
  • Мнения: 343
Лания сега е бременна и този учител да не го избере за баща на бебето та никой да не разбере от кого е  newsm78

# 43
  • Варна
  • Мнения: 634
Лания сега е бременна и този учител да не го избере за баща на бебето та никой да не разбере от кого е  newsm78
ауууууууу, стига
пепл ти на езика
дано не стане така

# 44
  • Мнения: 343
И аз не искам да става така ама нали все се жертва за другите Може да иска да не пострада брака на Кенан

Общи условия

Активация на акаунт