Днес загубих бебето :(((((

  • 10 604
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
 :hug Благодаря ви момичета!Много сте мили! Знам,че много от вас са преживели много по-тежки загуби и толкова ми е мъчно само като си помисля... но в крайна сметка ни държи вярата, че следващия път няма да се повтори!

Аз току-що говорих с доц. Конова по тел. Тя ми каза да пусна пак Тат, Мат, НК клетки + този път вече и генети4ните за тромбофилия. И тогава ще видим какво ще правим. Хубавото е, че според нея лесно ще забременея отново..каза да не чакам повече от 2-3 месеца, и тогава не трябва да правя компромис и да направя всичко което е необходимо.

Силно вярвах, че ще мога да износя бебето безвсичките тези терапии..но след вчера вече съвсем не съм убедена. И най-вече..не искам да се случи отново Sad

Утре сутринта ще пусна изследванията + генетичните

# 16
  • Мнения: 526
polimimi74, това което ти се е случило е ужасно! Не мога да си представя какво си изживяла. Но съм сигурна, че ще гушнеш здраво и сладко бебче! Явно понякога трябва да минем през тези неща..сигурно не е случайно..

# 17
  • Мнения: 19
nlight, съжалявам за загубата ти. Относно въпроса колко трябва да се чака-мисля, че ти сама ще прецениш кога си готова. Лично на мен ми стана по-леко след като излязоха резултатите от генетичните и имунологичните изследвания.

# 18
  • Мнения: 526
да, този път ще направя и генетичните, но много се надявам да нямам ген.мутации, че тоя фраксипарин, доколкото разбирам е голяма гадост да се слага през цялата бременност. Да не говорим за финансовата страна на всичко това - вливания, фракси, постоянни изследвания. Дотук само вливанията и фраксипарина са около...2500..

А като се замисли човек как някой жени от малцинствата са редовни по болниците за аборти по желание....а други с хиляди нещастни изживявания и по няколко неуспешни бременности все още са без детенце...Направо.... #Cussing out

# 19
  • Мнения: 318
Кураж, мила, ще се моля за скорошно щастие при теб и при всички други с твоя проблем !  PraynigHug

# 20
  • Мнения: 136
Разбирам те напълно, миличка! И аз си мечтая за второ, но въпреки неуспехите не се отказвам! Кураж!!!  Hug

# 21
  • Мнения: 218
Миличка,бъди силна и вярвай,че следващия път всичко ще бъде наред!Знаеш моята история-аз съм жив пример за това,че след няколко спонтанни аборта все пак има шанс този път да гушна своето бебче.Просто при следващата бременност ще направиш и вливанията и аспирин ще взимаш,за да си спокойна,че си направила всичко възможно .А за фраксипарина-не се притеснявай!Ако се наложи да го слагаш не е толкова страшно!Аз първите 1-2 месеца изпитвах ужас само като видех иглата,но сега свикнах,а и като знам,че само така бебчо ще е добре се успокоявам.Прегръщам те силно и знаеш,че съм с теб!

# 22
  • Мнения: 526
Благодаря ви момичета!  Hug Hug Hug
В деня когато разбрах, че бебчето го няма вече, мислех, че няма да поискам да пробвам отново..сякаш бях обречена. Но днес вече мисля друго - всъщност нямам търпение да минат 3-те месеца и да пробваме пак. А през тези месеци ще се опитам да направя каквото мога за да смъкна тия проклети антитела. Дали е от от тях или не, никой не може да каже, но със сигурност е по-добре да ги няма когато забременея отново.

Светле, знам колко ти е било тежко на теб и през какъв ад си минала...и не си се отказала! А резултата определено си струва жертвите!:)  Hug

# 23
  • Мнения: 136
Така те искаме, nlight!

Пожелавам ти чудесно лято, а на есен при бременилките!!!

  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 390
nlight , много съжалявам, сега прочетох какво те е сполетяло... Cry
Довери се на доц. Конова, изпълнявай каквото ти препоръча и дай Боже скоро да гушнеш малкото бленувано вързопче!
Успех! Hug

# 25
  • Мнения: 526
Magurka, Diviana  Hug Благодаря ви за подкрепата!
Много искам и аз да съм в редичките на бремелинките и да родя здраво бебче  Praynig Нямам търпение да свършат тия 3 месеца и отново да видя 2те чертики Simple Smile

# 26
  • Мнения: 58
Много съжалявам, мила! Сигурна съм, че всичко ще е наред при теб, не се отчайвай.  Hug

Сетих се нещо, което моята лекарка ми каза: много лош признак е да ти спаднат гърдите преди изтичането на 12 седмица. Ти почувства ли някаква промяна в тях?  newsm78Вече на няколко места чета същото.

# 27
  • Мнения: 526
ivaneta, благодаря ти! Hug
Ами там е работата, че не само, че не бяха спаднали, ами и 3 дена след абразиото си бяха надути и ме боляха..чак след това започнаха да спадат.  Имах си всички симптоми, гадеше ми се...абе...аз просто отидох да видя как е бебчето, ..просто от желание да го видя пак...

# 28
  • Мнения: 58
Много те прегръщам и ти желая от сърце да получиш това, което желаеш! Hug

# 29
  • Мнения: 554
nlight, прибрах се от болницата и се шокирах.  Cry
Преди  2 години загубих двете си бебенца след инвитро (10 и 26 седмица)последователно. Абортът ми завърши с БТЕ. Едва прескочих трапа. Нправих второ инвитро, беше успешно, втората бременност я излежах в болницата почти цялата, минах през ада но успях!
Бори се и ти ще успееш сигурна съм, просто трябва да се бориш!

Общи условия

Активация на акаунт