Клуб "Парфюмен Ценител" 18 - Любими аромати Agent Provocateur

  • 26 465
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
За мен секси аромати са Crystal noir , Violette Angel,  Del pozo in Black, Addict, Obsession night, Black Orchid, Armani Code...

# 46
  • Мнения: 1 893
Моят секси аромат е Нина (поне според ММ  Embarassed)

# 47
  • Мнения: 2 677
Ооо и моя много я харесва  Wink

# 48
  • Мнения: 338
Малко off - за почитателките на Hypnotic Poison Elixir  и Midnight Poison Elixir. Току що забелязах, че в Гет са пуснали тестери на горе-долу прилична цена.

# 49
  • Мнения: 96
Момичета, благодаря ви!   bouquet
Mims, вдъхновяваш ме за щателен тест на Орхидеята и като се има предвид ексцентричността и новаторския дух на Том Форд и цялата мистерия около този аромат и въобще тотално алтернативната концепция на творбите му, мисля, че ще има сериозен /  и фатален / дисбаланс в месечния бюджет по извънредна спешност  Embarassed
А и Еликсира на Ланком май чака на опашка и съм сигурна, че влюбването ми в него ще е рязко и безотговорно, а придобиването му- неотложно  Heart Eyes

Karen, имах Черния кристал на Версаче, но не успях да го харесам дотолкова, че да го нося гордо, тествах го повече от седмица, но той не ми се даде и го подарих на дама, която истински го обича  Simple Smile

Beca, споделям мнението ти за Нина, хубав аромат, невинен по своеми, лолитски и секси по нежен и непринуден начин, усещам фриволност в характера му  Simple Smile

Pelagia, имаш ли наблюдения върху Хипнитичния еликсир?

# 50
  • Мнения: 3 094
А аз имам питане извън темата - тестерите от Гет-а на Герлен дали са с капачки. Дамата не пожела да ме светне по телефона , а аз искам да правя подарък на близка роднина, та може да е и тестер - но без капачка няма как да е.

# 51
  • Мнения: 1 893
А аз имам питане извън темата - тестерите от Гет-а на Герлен дали са с капачки. Дамата не пожела да ме светне по телефона , а аз искам да правя подарък на близка роднина, та може да е и тестер - но без капачка няма как да е.

Без капачка са, поне L'Instant Magique със сигурност няма.

# 52
  • Мнения: 2 677
Не съм поръчвала на Герлен, но моите все без капачки идват.

# 53
  • Мнения: 3 094
А аз имам питане извън темата - тестерите от Гет-а на Герлен дали са с капачки. Дамата не пожела да ме светне по телефона , а аз искам да правя подарък на близка роднина, та може да е и тестер - но без капачка няма как да е.

Без капачка са, поне L'Instant Magique със сигурност няма.

Благодаря ти много!   bouquetто бива -бива да мълчат интимно Grinning, да не би някой да не пропусне да се набута.......

# 54
  • Мнения: 271
Орхидеята на Том Форд, и аз я обожавам Peace.Парфюм,който е разкош и в жеги и в студ.
Вече трети ден,сутрин като отворя,парфюмното "гардеробче",ръката ми сама посяга към него Crazy,нещо много необичайно за мен,три дни с един и същи парфюм.
Някакво вълшебство е аромата #Crazy.

И аз го погледнах Хипнотичният еликсир,но ми се иска някой,който го е използвал да разкаже малко за него Praynig.Приличат ли си много Хипнотик пойзън?

# 55
  • Мнения: 1 893
Цветната бомба дойде от гет-а с капачка и кутийка, по нищо не личеше, че е тестер. Затова се подведох и за Меджик-а, щото не пишеше, че е без капачка. Благодарение на мила съфорумка, моят вече е "окапачен", обаче аз повече няма да посмея да поръчам тестер от там.

# 56
  • Мнения: 3 094
Аз всеки път питам и отговарят. Последния път не пожелаха.......странни хора.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 481
Всички тестери на Герлен са без капачка  Confused

# 58
  • София
  • Мнения: 74
Гласувах за Метресата, благодарение на Mims-Mims познавам нея и класическия агент, но последния не ми допадна...

Утре чакам това: http://megashop.bg/cshop/product_info.php?products_id=1002486  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Цената ми се струва невероятна, да се надяваме, че всичко ще му е наред.... newsm78

# 59
  • Мнения: 868
Не ги познавам много добре тези парфюми. Пробвала съм класическия Агент, Емоушънъл, и Метресата. Класическият ми хареса най-много, но явно не достатъчно за да го имам, поне засега.  Сега след тази дискусия имам повод да ги пробвам пак и да си променя мнението. Метресата ми се стори като поклон на по-старо поколение парфюми.


Аз съм споменавала кои са "секси" парфюми за мене. Класически и строго-офисно секси: Целувката на Драгона.  За всяко време секси, дори плажна разходка (късен следобед): Алюър Сеншуел.   За изискан,  скъп,  и интелигентен тип секси:  Serge Lutens Daim Blond.   За луксозен и може би малко невинно, но не и случайно секси: Iris Poudre Frederic Malle.

Общи условия

Активация на акаунт