Клуб "Парфюмен Ценител" 18 - Любими аромати Agent Provocateur

  • 26 480
  • 283
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Pixie, благодаря ти!   bouquet
От изброените за съжаление познавам детайлно само Allure Sensuelle.
Наистина правя за себе си лична статистика на тема драматично-фатални, изкусително-прелъстителни аромати с ярка следа и приъствие, които карат дамата, която ги носи да се чувста дръзка и неотразима, абсолютна, непоколебима и единствена, обект на желание и страст , но и обект на респект  Blush
Сложна работа май  Simple Smile

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Pixie, благодаря ти!   bouquet
От изброените за съжаление познавам детайлно само Allure Sensuelle.
Наистина правя за себе си лична статистика на тема драматично-фатални, изкусително-прелъстителни аромати с ярка следа и приъствие, които карат дамата, която ги носи да се чувста дръзка и неотразима, абсолютна, непоколебима и единствена, обект на желание и страст , но и обект на респект  Blush
Сложна работа май  Simple Smile



... или по-скоро комбинация от много качества  Simple Smile Ако се чувствам уморена, недоспала или просто от нещо подтисната, дори и най-секси парфюмът не е способен на чудеса. Възприемам ароматите като част от мене, но все пак са допълнение към същността ми. Разчитам на тях до степен да ме доизразят, не да ме трансформират  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1
Малко извън темата,но да попитам Ноар-Айсланд какъв аромат е?Наистина е изгоден! newsm78

# 63
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

За Агентите, пробеала съм ги вси4ки, , но нито един не ме заинтригува дотолкова, 4е да си го купя
Когато 4етох описанията ви за орхидеята, останах  с  мисълта 4е е силен  и траен аромат....
Взех  си я в събота..., на мен си заминава много бързо,, и    сравнена с другите  които имам  не е толкова интензивна колкото си я предтавях и  ако не я бях купила от безмитния на лети6тето , бох си помислила 4е е менте...
Наистина ли повредата е в моя телевизор?

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 19:41 от sl

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 423

За Агентите, пробеала съм ги вси4ки, , но нито един не ме заинтригува дотолкова, 4е да си го купя
Когато 4етох описанията ви за орхидеята, останах  с  мисълта 4е е силен  и траен аромат....
Взех  си я в събота..., на мен си заминава много бързо,, и    сравнена с другите  които имам  не е толкова интензивна колкото си я предтавях и  ако не я бях купила от безмитния на лети6тето , бох си помислила 4е е менте...
Наистина ли повредата е в моя телевизор?

sl, честита Орхидея!
Странно, че ти е нетрайна... При мен е много стабилна. И като интензитет и като трайност. Пробвай пак след време, сетивата лъжат понякога.

# 65
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много ми харесват класическият Агент и Метресата, но все пак първият повече. Съгласявам се, че е офисно-сух, хладен, класен аромат, нe точно секси. Почти 1:1 миризмата с 2 на Ком де Гарсон, поне в моя нос:



Метресата определено ми е вечерна, по-официална. Доста по-нахална и дръзка, като една любовница.  Laughing

Емоционалната вода ми се стори леко подобие на класическия, затова не съм я купила. Стрип не съм пробвала, ще трябва. ДД дори не знам какво е...

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 20:43 от Бубка

# 66
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря Mims-Mims
6те  я оставя на мира за малко....(4е съм и лакома, взех стотица Sick)Дано после да си допаднем с нея
С такъв мерак си я купих(след като обилно  се полях в магазина), воала не ми допадна, замириса ми на сапуни, не се разбрахме и с п4улито, за малко да зарадвам мъжо с мъжкия, но.... му се размина....(бе6е много странно, за първи път я виждам в магазин тук, поръ4ала съм я на един куп познати, които пътуват, и изведнъж се отзовах  пред нея тя ме намери)

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бубка, абсолютно! Приликата на Агента с Сomme des garcons2 и за мен беше очевидна!
Аз предпочитам втория, предвид това, че първо с него се познавам.

sl, ако Орхидеята ти се е сторила нетрайна, мъжкият ще ти е пълно разочарование. Хич го няма откъм трайност. И аз се бях изсилила да зарадвам мъжа, ама бързо-бързо се отказах.

# 68
  • Мнения: 2 590
Да кажа и аз, че след проба на Орхидеята на кожа си замина доста по-бързо от някои други, които пробвах.  Thinking

И на още едно момиче и замина бързо(бяхме двете). Цветната бомба се задържа доста повече.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Да не би да сте попаднали на едт?
Орхидеята в едп вариант е изкючително трайна върху мен, колкото Елиън.

# 70
  • Мнения: 2 590
Да не би да сте попаднали на едт?
Орхидеята в едп вариант е изкючително трайна върху мен, колкото Елиън.

Мисля, че беше ЕДП, но нека се включи и s-ena да потвърди, че взех да се замислям. Но на една парфюмна среща пак я пробвах и съм на 98 % сигурна, че беше едп и пак същата работа.
Може и от кожата ми да е. А тя е доста суха  Tired

П.П. Консултантът каза, че и той ползва Орхидеята и за него била унисекс, дори му биела на по-мъжествен аромат  Crazy

# 71
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ЕДП, е ...
запе4атана с целофан от безмитен магазин, няма как да е менте...., ли4но скъсах целофана, , имам си касова бележка, на която дори фигурира номера ми за идентификация  , за да мога да ползвам отстъпките , които ми правят, абсурд е да не е оригинал....(много пъти съм писала 4е тук  е  невъзможно да има ментета в големи вериги магазини по ред при4ини), Безмитния принадлежи на групата ALDESA, и към нея се 4ислят вси4ки безмитни магазини на държавните лети6та тук (както за козметика, така и алкохол, дрехи.)На гърба на касовата бележка е обявено, 4е мога да сменя или върна продукта(ако е нов и неразпе4атан изклю4ения само при  алерги4на реакция)) в 3 месе4ен срок, съ6то мога да пусна рекламация...(която тук си е не6то много сериозно,, за6тото глобите са жестоки)
пробвах и воала, тя е едт...
Бялото пат4ули бе6е едп
за мъжкия, не обърнах внимание, но не бе6е ЕДП (имаха  мъжко едп само  на Диор)


sl, ако Орхидеята ти се е сторила нетрайна, мъжкият ще ти е пълно разочарование. Хич го няма откъм трайност. И аз се бях изсилила да зарадвам мъжа, ама бързо-бързо се отказах.

и аз се отказах....
Веднъж се вързах така с мръсния англи4анин, на джуси... (единственото, което ми допадна от цялата фамилия, макар 4е  вива ла джуси   бе6е много приятен) и се оказа 4е след 2 или 3 4аса ве4е го няма....

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 21:48 от sl

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да, Мръсният англичанин е същата работа. Но аз пък приключих тотално и напълно с Джуси кутюр и всичките им производни и дамски, и мъжки.
При Орхидеите - ЕДТ е Цветния воал, а ЕДП е Черната орхидея. Няма как да се объркат, те и по миризма се различават.

# 73
  • Мнения: 3 094
Секси ми е класическия Пуазон...въобще каквото има сливи, ме вдъхновява особено.............сега според наблюденията, които правя върху моя мъж трябва парфюм с аромат на баница да има и тутакси ще е провъзгласен за секси. Grinning.

# 74
  • Мнения: 2 590
Да, Мръсният англичанин е същата работа. Но аз пък приключих тотално и напълно с Джуси кутюр и всичките им производни и дамски, и мъжки.
При Орхидеите - ЕДТ е Цветния воал, а ЕДП е Черната орхидея. Няма как да се объркат, те и по миризма се различават.
Ами значи точно Орхидеята си беше, защото отделно пробвахме и Цветния воал, наистина са много различни миризмите. На мен лично повече ми хареса Воала.

Общи условия

Активация на акаунт