Щaстливи сладурани,ще са през НОЕМВРИ мами!

  • 13 878
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 18
ЧРД НА КЛОДИА newsm51,,аз също съм се спряла на количка  HAUCK-http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/8515,само че този модел,но май няма напълно легнало положение newsm12

# 241
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Електра, вие вярно сте готови за бебо. Ама как ви завиждам за това Джъмбо, такива хубави неща, на толкова приемливи цени. Особено едно одеалце с едни животинки много ми хареса.

Бибо, за Хаук съм чувала много добри отзиви. Малко са тежички, но били страшно стабилни, а и цената им е прекрасна. Аз миналия път щях да купувам точно Хаук, но ми дадоха количка да ползвам и се разминах.

Преди питах, но отговор не видях - Кой беше правил регистрация в Мултиплай на нашата темичка?

П.п. И да се оплача как ме е яд - правих си планове как тази бременност, щом не ходя на работа, ще си ходя на воля на лекциите на сп.9 месеца. Да ама не - или когато са хубави лекциите мен ме няма или лекциите изобщо не ме засягат - каквито са този месец  Close

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 09:10 от wassilena

# 242
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447


Честит Рожден Ден klodia
Желая ти безкрайно здраве,
безмерно щастие,
много сбъднати мечти
и най-важното -
от ноември да гушкаш едно прекрасно и здравичко бебенце.

# 243
  • Мнения: 175
klodia, Честит рожден ден! Много сбъднати мечти!

# 244
  • Мнения: 228
Клодия, Честит Рожден ден,  да си жива и здрава! smile3525

Електра, страхотни неща сте взели. HugЩе споделиш ли къде е магазина в Гео Милев - за шарените плюшени комплектчета, направо ми останаха очите в тях. Simple SmileИ мебелите са чудесни - ще стане страхотна стая за бебчо. Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 52
Здравейте на всички!

Klodia, чесит рожден ден  Money Пожелавам ти много здраве, едно (а занапред и повече) сладки бебчета и многоооо семейно щастие.

Електра, страхотни покупки сте направили. Поздравявам Ви! И повечето от тях са с жирафчета, а ние със съпруга ми сме луди по жирафите Simple Smile Чувствам, че и нашето бебче ще бъде "жирафесто"  Joy

От момичетата от Пловдив, някоя ходи ли на курс за бременни, много бих искала и аз да ходя, но си търся компания...проявяващи интерес?  newsm78

# 246
  • Мнения: 3 537
Добро утро! Sunglasses

klodia, ЧРД, бъди много щастлива и винаги усмихната  bouquet

# 247
  • Мнения: 34
добро утро мамчета сега се добрах до компа
честит рожден ден   bouquet   klodia бъди много щастлива

# 248
  • Мнения: 218
klodia  Честит рожден ден  newsm59 Gift Tada Бъди много,много щастлива и през ноември да гущнеш най-сладкото и здраво бебче  bouquet
Електра,ти направо си накупила всичко за бебчо-много хубави неща.Аз още не съм започнала да купувам нищо,ще изчакаме последния момент.
 malkogad4e весело изкарване на моренцето Hug

# 249
  • Мнения: 718
klodia, честит рожден ден! Много щастие и здраво бебче през ноември   bouquet
Момичета, страхотни покупки! Показах ги на мъжо, да се засрами, че ние още нищо не сме купили  Laughing
Приятна почивка на malkogad4e и миа! В неделя (ако не вали във Варна) и аз ще открия плажния сезон  Party
Лек ден на всички  Hug

# 250
  • Мнения: 568
klodia, честит рожден ден! Много любов, здраве, успехи и пълна къща с деца!!!

# 251
  • Мнения: 257
Здравейте!
klodia,честит празник!Да си жива и здрава ти и цялото ти семейство!Весело изкарване!

На всички пътуващи за морето или почиващи където и да е пожелавам весело изкарване.И внимавайте със слънчевите лъчи!Сега не е най-благоприятния период да почерняваме Wink
Бебешките покупки в албумчето много ме радват.От хубави,по-хубави са Mr. GreenСтрахотен избор имат майчетата,които са ги купили Simple Smile
Ето ви и закусчица

Хубав ден! Hug

# 252
  • Мнения: 1 765
...

Комикс, ние може да раждаме заедно. Ако не се видим дотогава, ще се запознаем в родилното  Mr. Green

Би било много забавно между напъните да се запознаем  Mr. Green

В крайна сметка, ако сме с близки дати може да се засечем в болницата, щото май на ЖК няма голям шанс, ти кога си на следващата? Simple Smile



Клодиа, честит рожден ден! Лека бременност до края и да гушкаш най-сладкото бебче  Hug

Разгледах покупките ви, много са хубави  Heart Eyes Аз, още няма да бързам, само строих сестра ми да ми отдели това, което е намислила, за да знам как да процедирам по-нататък, креватче, столче за кола и стерилизатор с шишета ще получим, единствените по-големи харчове ще са за количка и кошара ( сгъваема ), макар като се замисля, че като се натрупват дреболийкте ще се заформи цифра  ooooh!

Вече, копнея за уикенда, дано минат по-бързо четвъртък и петък  Tired

# 253
  • Мнения: 165
Добро утро и от мееен  wavey
Аз вчера само ви понаглеждах и нямах временце да пиша.
klodia желая ти да ти е лека бременността, тежък джоба и здраво бебчето
На отпускарите весело изкарване на почивката
Нямам търпение да разбера как е Бела утре е денят и много се надявам да намине за да се похвали  newsm17
Как ви завиждам че можете да си организирате срещиии  нас единачетата от далече кучета ни яли нали? smile3518
Електра покупките са разкошни. Ние малко сега страдаме от паролипсис с милото, ама скоро ще се втурвам и аз по магазините  Money
Утре надвечер и аз заминавам за десетина дни на балкан. Много се радвам че няма да съм на работа и ще си почивааам  и няма да се нервирам за простотията около мен smile3501 Странното е че преди си обожавах работата, откакто ме преместиха в този филиал (просто осигуровките са малко по-високи уж и т.н) буквално намразих всичко свързано с работата. Достатъчно ти е един катил с който си изкарваш по-голямата част от деня и нямаш търпение да дойдат почивните дни. Иначе преди не съм усещала как минава седмицата (Е и аз се оплаках  Laughing не ми обръщайте внимание)
Желая ви хубав ден и шавливи бебоци

# 254
  • Мнения: 25
Благодаря на всички момичета за топлото посрещане! Вярно е, че сте доста отзивчиви и активни.
Честит рожден ден на рожденничката днес! Пожелавам и слънце през цялата година, любов до насита и радости безкрай!
 newsm51
Относно покупките за бебчето, ние с таткото сме решили, че докато не се появи на бял свят няма да пазаруваме нищо! Въпреки това бъдещата баба си обикаля бебешките магазини и купува дрешки!  Grinning
Гледахме все пак за колички във Варна. Харесаха ни няколко модела, които са хем леки (9-10 кг), хем на цена около 400 лв, която включва кош за новородено, столче за кола, стояща седалка за бебчето, летен вариант. Мисля, че е удачно ... Само дето не си спомням на коя фирма беше ...  Embarassed А за креватче - то се знае! Колкото по-дълго се ползва, толкова по-добре! Затова, някое легълце, в което да спи поне до 4-5 год. Така де ... Аз се размечтах какво ще си вземем за бебчето, без да сме започнали покупите ... Embarassed
За втвърдяването на корема - от мен да знаете това са подготвителните контракции, които не са опасни! Ако някоя от вас я притесняват, нека си почине от работата, която върши, да си вземе топъл душ или да погали коремчето! Става притеснително само, когато до термина има много време, а стягането е съпроводено и с бока или кървене.  Hug
Хубав ден на майчетата!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт