Щaстливи сладурани,ще са през НОЕМВРИ мами!

  • 13 877
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Комикс, много си права - точно дреболийките са харч. Аз някъде бях правила и списък с харчовете по първото бебе. Като се има предвид, че големи неща не сме купували - количка, креватче, матрак, ваничка, одеяла - бяха дадени или подаръци и цифрата пак се беше заформила около 600 лв. Като се има предвид, че съм стисната лекичко и съм купувала най-необходимото и на възможно най-избрани цени.

Ferdi_Mravkata, имаше едно момиче, което сподели, че се е записало на курс за бременни. Мисля беше Бояна, но може и да се лъжа.

# 256
  • Варна
  • Мнения: 21
Честит рожден ден, klodia


Да си жива, здрава и много обичана от всички около теб, а през ноември най-сладкото и здраво бебче!!!

# 257
  • Мнения: 434
ЧРД НА КЛОДИА newsm51,,аз също съм се спряла на количка  HAUCK-http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/8515,само че този модел,но май няма напълно легнало положение newsm12
Анитка,тъй като от толкова разглеждане на моделчета на Хаук вече съм ги научила наизуст и тази,която си харесала ИМА пълно легнало положение,но като разпитвах в магазина казаха,че не става за зимни бебета,защото няма зимен кош,а само чувалче за крака!

Wassilena,аз като бъдеща мама на първо дете си нямам на идея какво да търся и бях питала точно за кг.до колко може да се нарече лека,защото аз първо си бях харесала една на Хаук,която тежеше 15 кг. Rolling Eyes,но ми казаха,че това е прекалено много и затова се спрях на моделчето Кондор ,защото е 10 кг.!Това пак ли е много,да знам да търся и други варианти? newsm78

Някой знае ли на какво беше липса ,честото схващане на муслулите,не знам защо на мен ми е останало магнезий ,но не съм сигурна!

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 11:05 от -Bibo-

# 258
  • Мнения: 419
Клодия, честит рожден ден! Желая ти много радост, щастие и любов, а през ноември да гушкаш едно здраво и пухкаво бебче!  

Васе,в Джъмбо наистина има страхотни неща на приемливи цени. Защо не дойдеш на гости, тъкмо и по едно кафенце ще изпием! Wink Между другото ми останаха очите в бялото комплектче с мечетата, което си купила. И пантофките са много сладки! Hug
Хриси, ето линк на страницата на фирмата -там има координатите на магазините им http://www.tekaex.com/index.php?option=com_content&task=view … 239&Itemid=47 На мен магазина ми го показа една приятелка. Има много хубави неща и продавачките са много любезни. Хубавото е че не са махнали изцяло зимните дрешки както по повечето места. Плошените костюмчета наистина са страхотни, имат и плюшени гащеризончета.Аз доста време се чудех за разликата в цената, защото на пръв поглед са еднакви, а едните комплектчета струват 17,40 лв , другите - 28,70 лв. Оказа се ,че по евтините са шити в България, а по-скъпите са внос от Испания.А пък за момиченца какви сладурски роклички има- направо да ви останат очите. Heart Eyes
Нана,паролипсиса и при нас го има. Милото работи в строителния сектор и тази криза като ги е хванала не ги пуска.Само като се сетя миналата година по това време с какви средства разполагахме, а сега.... Просто аз до миналия месец работих в едно заведение и бях спестила малко парички, а пък и най-вече да е жива и здрава милата ми бабичка.Тя ме е отгледала и още продължава да ми помага.
Между другото има ли мами, желаещи да ходят на училище за бременни. На мен ми се иска от другия месец да се запиша, но още само разглеждам. Някакви препоръки? И ако има още желаещи можем да ходим заедно.


# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Здравейте момичета, то аз докато се наканя и ще дойде време за нова тема.
Клодия, честит рожден ден! Бъди много здрава и обичана, другото ще се нареди.  И сладко бебче през ноември.  bouquet
Момичета много сте полезни и с покупките и с количките които показвате. Аз за сега имам две бодита и една пелена подарък. Още нищо няма да купувам, че като се знам ... ще изкупя сума ти глупости. Пък и имам доста неща да взимам от приятелки и за това не бързам. А количката си е чуденка голяма още. Но ще я измисля някяк.

И накрая да почерпя и аз - имаме годишнина от сватбата с моя мъж.




като за бременни - плодове и бяло винце.

# 260
  • Мнения: 52
Pesheck, честита годишнина, това е най-хубавата ви годишнина, първата Simple Smile Бъдете живи и здрави, радвайте се един на друг и се обичайте безгранично!
Благодаря за хубавата и здравословна почерпка!   bouquet Весел празник!

# 261
  • Мнения: 218
Pesheck Честита годишнина от сватбата!!! txtloves   newsm51
 Бъдете живи и здрави и нека любовта ви бъде вечна  bouquet
 

# 262
  • Мнения: 3 537
Pesheck, Честита годишнина, бъдете много щастливи и все така влюбени  bouquet Heart Eyes
 

# 263
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Клодия, честит рожден ден!.Бъди здрава,много обичана и много щастлива мама на най-сладкото ноемврийско бебе .


Pesheck ,честита годишнина,бъдете все така влюбени и щастливи.  bouquet

# 264
  • Мнения: 418
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!

Пожеланията ви много ме трогнаха Simple Smile

Pesheck
 Желая Ви безкрайно щастие и много сладки мигове на двамата с съпруга ти, а малкото същество да ви носи само радостни моменти Simple Smile   bouquet

# 265
  • Мнения: 1 351
Клодия , чесит рожден ден !
newsm51  
Бъди жива и здрава , много щастлива и през ноември най- готината мама !
Pesheck, честита ви първа годишнина- да сте винаги влюбени и вечно щастливи ! txtloves
[/color]

# 266
  • Мнения: 25
Бибо, да, крампите (тези схващания на мускулите) се получават от липса на магнезий. Яж много кайсий!  newsm10 Поне сега е сезонът им ...  Grinning
Дано да съм била полезна ...  Hug

# 267
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Само да ви предупредя, който ви е казал, че ще ви даде разни работи, да го подсетите по някое време, че да си направите сметките. При мен така първата бременност поне 2 приятелки ми казаха, че ще ми дадат неща, а познайте - нищо. Родих си и така си и остана. Само получих малко употребявани биберони и дрешки, които не бих облякла на детето си.

Pesheck, честита годишнина, това е най-хубавата ви годишнина, първата Simple Smile Бъдете живи и здрави, радвайте се един на друг и се обичайте безгранично!
Благодаря за хубавата и здравословна почерпка!   bouquet Весел празник!

Абе май не им е първата годишнина, но се присъединявам към поздравите.

Пешек,
пожелавам ви дълги безоблачни години, много разбирателство и взаимно уважение.
Да отгледате дете, с което да се гордеете и то с вас. А защо не и две  Heart Eyes



# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Оле, момичета - голям срам  Embarassed Embarassed Embarassed Празнуваме 4 години от подписването. Пропуснала съм да го спомена. А сме заедно от още толкова. Та с доста стаж сме, но пропуснах да го спомена. Извинявайте, че ви подведох.  bouquet

# 269
  • Мнения: 52
Ох, голям срам  Embarassed откъде пък ми дойде на акъла, че е първа, като не си споменала. Извинявай Pesheck. Но пък се надявам да се обичате, както и в деня на първата, че защо не и още повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт