Щaстливи сладурани,ще са през НОЕМВРИ мами!

  • 13 876
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 3 581
Ferdi, аз се записах на "Училище за бъдещи майки", но ще започне чак през септември.
Преди две седмици стартира група в ДКЦ1 (поликлиниката на Понеделник пазар), но е препълнена. В Торакс, текущия курс е по средата. И на двете места започват с нови групи през септември. Аз се записах в Торакс. Жената каза, че при 4 човека правят група.
В Торакс таксата е 60.00 лв, а в Поликлиниката 82.00
Ако имаш въпроси и не откриеш координати ми пиши.  Simple Smile

# 272
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен!
Днес съм много щастлива - ОТ ПОСТОВЕТЕ ВИ ЛЪХА ОПТИМИЗЪМ! Само така да е до края!
Честит рожден ден на Клодия и честита годишнина на Pesheck!
И на двете ви пожелавам много здраве, любов, усмивки и най-сладките бебоци!

Аз вече цяла седмица планувам една хубава разходка по магазините, а като се наканя да изляза се заоблачава и до 30 мин се излива порой. Преди два дни рискувах и ме заваля, та киснах 45 мин в един магазин. И сега не смея да повторя.
А съм намислила да започна с първите покупки за беба. На този етап финансите са ограничени, но няма да изтрая още месец за голямото пазаруване. И аз чета, правя едни дълги списъци, сравнявам цени... И колкото и да съм пестелива, като дръпна чертата излиза към 1500 лв сметката. И това само с лятна количка. А като знам, че при самото пазарене сметките ще се окажат криви... Сигурно ще е + 200-300 лв  ooooh!

Живи и здрави да сме! Пари се изкарват!

# 273
  • Мнения: 653
Ехеее, пак сте изписали света  Laughing

Клодия,


Пешек


Васи много готини снимки (от Англия), а малката колко е доволна само  Joy
Като беше в Англия спомена, че имаш някакъв редактиран списък с покупките, които трябва да се направят за бебето, би ли го споделила с нас?
Това е молба и към другите мами, които карат 2-ра и 3-та бременност   bouquet
За мен вашите съвети са по-ценни от това, което се пише по списанията и в сайтовете.

Електра направо ти завидях за всичките неща с които си се "заредила". Та вие сте готови вече, браво! Ако живеехме в София днес щях да съм в "Джъмбо", ама.. ние си нямаме "Джъмбо" в Русе  Cry

А с тези колички станах разногледа  Crazy
Ние искаме нещо до 1000лв (макс. + 200-300лв), комбинирана, да има напълно легнало положение (все си мисля, че ще е по-удобна за бебето ако има, та за това) и да не е много тежка.
Който има предложение за такава - да сподели, пък ние ще почерпим  Grinning

Май се олях с писането  Embarassed Весел ден на всички   bouquet

# 274
  • Мнения: 418
elektra_86 -  сайта на ТЕКА-ЕХ ми хареса ... Гледам даже че ми е под носа ... на Гара Искър ...

# 275
  • Мнения: 1 404
Честито на всички, които празнуват днес -  КЛОДИЯ и ПЕШЕК!!

Аз съм болнични, но съм на работа #2gunfire #2gunfire #2gunfire

защото колегите без мене са оакали положението и трябва да бърша сега.....

За пазаруването, аз пообиколих  магазините, сравних цени и преглеждам редовно продавалника.
Смятам повечето неща - количка, легло, кошче за кола.. да ги купя втора ръка, просто не виждам смисъл да давам пари за нови..

Нямам много пари за харчене и знам, че и с малко, може да се гледа добре бебчето. Намирам, че има и много излишни неща, просто купувам най-необходимото...

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 13:14 от аннтония

# 276
  • Мнения: 141
La belle, ето един линк към количка,която доста хвалят и се вписва във вашата ценова категория. Има си всичко необходимо.А напълно легналото положение е задължително за новородено !!!

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7171

В този сайт има и много други модели колички на различни марки.
Аз харесвам на Peg Perego също.
Честито на всички празнуващи,на всички с добри резултати ...
И аз чакам утре Бела да каже резултатите от амниото,дано всичко е наред Hug

# 277
  • Мнения: 1 541
Пешек, честита годишнина! Пожелавам много споделени мечти, силна любов и все по- голямо семейство  Hug

Клодия, честит рожден ден!!! Много незабравим празни, който да ти донесе много здраве, безоблачни оставащи месеци до ноември и най- чаканото щастие   bouquet

Прекрасни неща сте купили вече за малките мишоци! Честито на дребните им нови собственици и да си ги ползват със здраве през зимата  Heart Eyes  Laughing Аз още нищо не купувам и не планирам скоро да го правя, но пък ще ви наглеждам вас и после ще се развихря....Повечето неща си имаме вече от каката, а както върви май пак ще сме с розови гащи, та съвсем ще сме икономични  Simple Smile

Самото пазаруване е най- добре да си го предвидите по артикули и по цени предварително, след това се разберете кой какво ще дава и да ви го дават направо, че да няма оглушки после, а и кой какво ще купи и останалото вече можете спокойно да си го взимате. Сметките винаги са с горница, но пък ако е постепенно ще е по- леко към бюджета. А и трябва да внимавате да не  купувате излишни неща, защото аз с моята дъщеря, хем много внимавах, и пак се оказах с доста парцалаци в плюс. Личен мои съвет, като гледала вече едно ноемврийско бебе, е че най- удобни за тях като са родени са комбинациите от боди със странично закопчаване (много трудно се обличат тези като блузките на новородено) и цяла пижамка с крачета. Ето това визирам. Не вярвах като ми казваха, че бебета изкарват целите си дни с такива, но се убедих от първа ръка. Разните по- завързани дрешки са загуба на пари, макар да са супер сладки. Елечетата също вършат работа, както и жилетките тип прегърни ме.

Приятна почивка на всички заминали и заминаващи! Да си починете заслужено сега, че после ви чака голям маратон. Ние най- после и ние ще пътуваме следващия понеделник за 4 дни до Сандански, а и до Гърция ще скокнем за ден, че не сме били никъде от половин година и вече ни се реве за разнообразие.
И в този ред на мисли да си споделя огромното щастие, че вчера си намерих най- после бански с ДД чашка на горнището, че вече бях пред отчаяние. Че даже и сутиен си намерих- голяма радост ме налегна, напук на пороят който ми се изля на главата като за финал на обиколката по центъра.  Laughing

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 3 581
Честит рожден ден на Клодия    bouquet и Честита годишнина на Pesheck  bouquet
И на двете пожелавам много здраве и любов, спокойна бременност и една сбъдната мечта на термин!

P.S. това е последният ми фаворит за количка http://www.kasidabg.com/strollers_strollers-peg-perego-products_id-11112.html

# 279
  • Мнения: 418

*MILADY* - аз също мисля като теб относно дрешките, които трябва да купуваме ... Понеже моите каки са големи и дрехи почти не са останали у нас  ще трябва да се развихрям за бебчо все едно за първо ... Laughing Laughing Колички, кошчета, дрешки все пак сме мъже не може да сме с рокля облечени  Wink Joy Joy Това си е голяма радост но и притеснение, защото трябва да се отделят доста средства за "екипирането" на най-големия човек  Simple Smile
Знам че ще се справим, но си е доста голяма грижа  newsm78

# 280
  • Мнения: 419
Pesheck,честита годишнина! Живи и здрави и много да се обичате! newsm51

Момичета да ви попитам мислите ли , че зимния кош е необходим или можем да минем без него? Загледах ето тази количка
http://www.-spam081-/index.php?page=shop.product_details&fly … mart&Itemid=1 и се чудя дали мога да мина само със столчето за кола? newsm78
Забравих да кажа,че си търся количка ,която с всичко необходимо да излезе не повече от 1000 лв.

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 13:24 от elektra_86

# 281
  • Мнения: 34

привет и от мен не ми се работи и реших да видя как сте
ние с таткото сме решили да купеване нещата като наближи момента и за сега не съм гледала нищо ,но вашите покумки са чудесни Peace
      ferdi   и аз мисле да се запиша в училеще за беремени към дцк1 там организирали посещение по родилните домове в пловдив пак на мен ще ми е за първи път и да ида да позяпам малко да се ориентирам
miraluba как е в торакс ти нали там си се записала

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 3 581
kalpaznka като започне курса ще имам впечатления (през септември). Знам че продължителността е 2 месеца и занятията са 2 или 3 пъти седмично, като се редуват лекции с упражнения.
Аз съм се ориентирала към раждане в Селена, затова нямам нужда да обикалям родилни домове.

# 283
  • Мнения: 175
...

Комикс, ние може да раждаме заедно. Ако не се видим дотогава, ще се запознаем в родилното  Mr. Green

Би било много забавно между напъните да се запознаем  Mr. Green

В крайна сметка, ако сме с близки дати може да се засечем в болницата, щото май на ЖК няма голям шанс, ти кога си на следващата? Simple Smile
Термина ми е на 08.11, ти си на 7-ми. Аз затова го казах това  Mr. Green
На консултация съм на 20.07,  10:30ч.
Ние миналия път след консултацията седнахме на кафето, но неможахме да дочакаме до 10ч. Прегледа ми мина светкавично бързо.

Честита годишнина, Pesheck! Наздраве!

# 284
  • Мнения: 434
Някой ще ми прати ли потребителско име и парола,да си качаи аз снимка на моята тумба! Hug

Олеее,Wassilena,видях в покупките ти едно страхотно бяло космонавтче,но предполагам,че не е от БГ!Ако не е тайна от къде си го взела?

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 14:07 от -Bibo-

Общи условия

Активация на акаунт