Случи ми се нещо странно - V

  • 126 126
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 647
Не знам дали това спада към странните случки, но веднъж дъщеря ми /тогава на около 5 години/, след като й се бях скарала за нещо се обърна към мен и съвсем сериозно като голям човек каза: "Мамо, ти много искаше да се родя. Защо сега ми се караш?"   Simple Smile

# 46
  • Мнения: 153
Не знам дали това спада към странните случки, но веднъж дъщеря ми /тогава на около 5 години/, след като й се бях скарала за нещо се обърна към мен и съвсем сериозно като голям човек каза: "Мамо, ти много искаше да се родя. Защо сега ми се караш?"   Simple Smile
hahahaМоже би е чула от някого, че е била много желано бебе, обаче е оформила изречението  по странен начин.

# 47
  • Мнения: 393
 Много ми харесва темата,най вече това,че  сте отворени за нови,непознати и честно плашещи явления,а не ги отхвърляте и отричате. Наистина това понякога е по-трудния начин,но както се казва,"хората първо чувстваме и тогава мислим"и не бива с лека ръка да отхвърляме нещата,които не разбираме.
  не знам как ще реагирам,ако някое от моите слънца ми каже нещо такова,ама не мисля,че ще е от най -адекватните решения-доста съм страхлив BlushНо сега искам да споделя нещо,което се е случило на мен: преди много години ,когато имаше пътуващи циркове и те идваха и в нашето градче, едно лято един такъв цирк остана за около 3-4 дни.Беше топло,много хора искаха да видят програмата,а една от задължителните екстри на подобни мероприятия беше прочутата Скара-бира и конкретно в случая крем от бит белтък ooooh! Има -няма след около 2-3 дни след като цирка свърши и си тръгна,една болест покоси градчето-не остана къща с дете,което да не се разболя-салмонелаа Sick естествено,че и аз бях яла крема,естествено ,че и аз се тръшнах,но докато на другите им преливаха по няколко банки и се оправяха,аз се влоших. Не знам защо-денонощно бях включена на система,и в двете ръце,но нещата нито отшумяваха,нито се подобряваха.Към края не си спомням нищо,тотално изгубих сили и наистина май съм била пътник.Мама е усетила нещата и се е развикала,че аз си отивам,а никой не прави нищо-никакви изследвания,нито се вика друг доктор за мнение.С 300 зора,че и баща ми беше медицинско лице са пуснали хирург,малко след това по спешност съм дигната за операция.Смътно си спомням,че докато бутаха количката,чух мелодията на "Сънчо" и пак изгубих съзнание.
  И всичко ми е мрак и тъмнина,но в един момент започвам да се спускам по някаква пързалка,като спирала и много бързо летя към дъното( като"Черна дупка" в Аква парк Simple Smile)и виждам,че там долу,ме чака жена в червено и се усмихва и всеки момент ще ме хване,но аз някак си не искам,не я харесвам и искам да избягам,а тя протяга ръцете си..Изведнъж нещо ме спря,някой ме хвана и ме измъкна от ръцете и Whistling
 Следващото ми е спомен от реанимация,не много приятен,ама...бях жива и започнах да се съвземам Simple Smile И досега си я спомням-мургава,млада,красива,с разкошна дълга коса,но страшни ръце,които искат да ме хванат #Shocked

# 48
  • Мнения: 1 668
запис да ви следя Peace

# 49
  • Мнения: 11 566
Хайде и аз да ви споделя странната си случка.Беше преди 5 години.Тогава бях на изпит в Търново.Сънувах 1-та вечер,че съм булка-с една хубава рокля,седнала на една полянка и много щастлива.Притесних се малко,но..ми мина.Втората вечер сънувам единия си дядо,с който не се разбирах-нарамил една раница на гърба и отива някъде.. Попитах го накъде е тръгнал,а тои ми каза да отида да извикам баща ми,който пиел вино при съседа,за да се сбогува с него,тъй като заминавал някъде...И толкова.Взех си аз изпита и звъня на майка ми да се похваля и просто я попитах -как е дядо Гошо?-той така се казваше,а тя каза,че е починал,но не са ми се обадили,за да не ме притесняват за изпита ShockedКакто и да е.Оказа се,че като съм се сънувала булка-същия ден се е обесил.А когато съм го сънувала2-та вечер-същия ден баща ми го е намерил...Така и не можа да преживее смърта на баба ми-тя беше починала преди 40 дни-но нейната смърт е друга история..Следя ви и са ми много интересни историите,които споделяте.  bouquet

# 50
  • Мнения: 278
Чувала съм, че децата имат такива "видения" до определена възраст. Мисля че в една от предишните теми коментирахме това и други момичета които имат деца споделиха и стигнаха до извода, че възрастта е 4-5 годишни.

# 51
  • Мнения: 1 192
Хайде и аз да ви споделя странната си случка.Беше преди 5 години.Тогава бях на изпит в Търново.Сънувах 1-та вечер,че съм булка-с една хубава рокля,седнала на една полянка и много щастлива.Притесних се малко,но..ми мина.Втората вечер сънувам единия си дядо,с който не се разбирах-нарамил една раница на гърба и отива някъде.. Попитах го накъде е тръгнал,а тои ми каза да отида да извикам баща ми,който пиел вино при съседа,за да се сбогува с него,тъй като заминавал някъде...И толкова.Взех си аз изпита и звъня на майка ми да се похваля и просто я попитах -как е дядо Гошо?-той така се казваше,а тя каза,че е починал,но не са ми се обадили,за да не ме притесняват за изпита ShockedКакто и да е.Оказа се,че като съм се сънувала булка-същия ден се е обесил.А когато съм го сънувала2-та вечер-същия ден баща ми го е намерил...Така и не можа да преживее смърта на баба ми-тя беше починала преди 40 дни-но нейната смърт е друга история..Следя ви и са ми много интересни историите,които споделяте.  bouquet
Оказва се, че народните поверия не са съвсем бабини деветини.Сватба, бяло, булка в съня вещаят смърт...Аз пък тази нощ сънувах прегръдка на мъртвец в черно- мъртвецът беше Майкъл Джексън   newsm78

# 52
  • Мнения: 660
Не се впрягайте толкова,просто си изказвам мнението по-повод историята,за мен е преувеличено,а да ли ти харесва или не Брамбо това е отделен въпрос.Досега за толкова теми и истории не съм имала съмнения за никой,но просто твоята история не ми се вижда реална и имам право да си изкажа мнението. Wink

# 53
  • софия
  • Мнения: 1 245
Записвам се и аз!
Преди почти 3 месеца ,почина гаджето на най-добрата ми приятелка (Колди),той имаше 2-ма най-добри приятели,поне по мое впечатление.Единият е моето гадже,а другият друго момче(Мишо),много свястно,женено с 1 дете.След смъртта на Колди,много често започнахме да се събираме на гости,по домашно му с гаджето ми във Мишо. Мишо взе компютъра на Колди и го сложи в хола си,на телевизора отгоре сложи своя снимка с Колди.Та миналата седмица бяхме пак на гости в Мишо,тока нещо спираше от време на време,по едно време компютъра сам се рестартира,а в същия момент снимката от телевизора просто падна на земята,нямаше течение нито нищо,просто сама си падна.В онзи момент първата ми мисъл беше ,че Колди е при нас и за да ни го покаже е направил това със снимката и компютъра.. Откакто това момче почина започнах страшно много да разливам какви ли не течности,пие му се на човека... Мир на Праха Му!

# 54
Здравейте, ще се разпиша и аз. Следя редовно форума ви, но едва сега успях да намеря време да се регистрирам  Grinning На мен също ми се случват доста странни случки, родена съм в събота, ако това изобщо има някакво значение. Понеже е доста късно и умирам за сън, ще споделя с вас най-новата ми случка от тия - необяснимите. В края на месец май почина лелята на моята майка - страшно добра женица беше и много ни обичаше, но почина изведнъж, неочаквано за всички, без да боледува. На самото погребение изведнъж задуха много силно, стана студено и заваля голям дъжд, а беше 29 май - необичайно студено стана. Както и да е. Около седмица след това сънувах същата тази леля на майка ми. В съня ми знаех, че е починала. Тя ми се усмихна и каза да не се страхувам, имаше само едно молба. Каза да кажа на майка ми и леля ми, че много ги обича, аз започнах да плача и да я питам защо не остане още малко, тя каза че тръгва, но ме помоли и още нещо. Да кажа на майка и леля да й сложат бастунчето в стаята, където е обичала да стои /това е беше нейната/. И се събудих. Не бях изплашена, разказах съня на майка и леля. Понеже приживе тая баба много я болеше кръста, години наред си ходеше с бастунче и прегърбена много. Леля ми каза, че са й сложили и двете бастунчета в ковчега. Да, ама не... Няколко дни по-късно се оказа, че има и трето, което никой не е забелязал newsm78 .А аз нямаше откъде да знам за него и за това изобщо къде са останалите. Винаги съм си мислела, че е един. Та така-надявам се женицата да е намерила покой и да почива в мир.Извинявам се за многото обяснения....Аз съм си такава...

# 55
  • Мнения: 1 192
Не се впрягайте толкова,просто си изказвам мнението по-повод историята,за мен е преувеличено,а да ли ти харесва или не Брамбо това е отделен въпрос.Досега за толкова теми и истории не съм имала съмнения за никой,но просто твоята история не ми се вижда реална и имам право да си изкажа мнението. Wink
Имам приятелка, на която голямата дъщеря на възраст 2 години и малко, потупвайки корема на майка си казала : "Мама има бебе".Тогава майка й още не е знаела, че е бременна за втори път.

# 56
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
  bouquet

# 57
  • Мнения: 3
Това е една от любимите ми теми   bouquet

Здравейте  Simple Smile


Аз повече сънувам неща. Има един сън, който сънувах в продължение на една седмица всеки ден, като филм с продължение. Бях на около 13, или 12..

Сънувах черна къща в небето. Ей така се носеше  във въздуха. Първата нощ когато я сънувах, къщата беше свързана с едно старо каменно стълбище към земята.  Качих се.. Къщата беше много стара и порутена някак. Напомняше на  тази на семейство Адамс. Почуках на вратата, затаила дъх. Сама се отвори. Вътре беше  празно, прашно.. Имаше пръст по пода. Помня една стая като трапезария,  имаше една единствена маса, празна. Покрай нея изпочупени столове.. Всичко в къщата беше черно  или сиво.. мръсно, прашно, тъмно. В трапезарията ме чакаше старица, облечена в черно, която не познавах. Тя и цяла камара таласъми  и чудовища. Жената се усмихваше, радваше се нещо. Помня как събу галоша си и от него се изсипа купчина пръст и тя после пак си го обу. Как се смееше само, обзе ме ужас. Интуитивно усещах, че тя иска да ме вземе, която и да беше тя.. Като тръгнах да бягам,  се спуснаха към мен, цялата   група от ужаси, но избягах. И така нощ след нощ сънувах как съм някъде и в един момент виждам черната къща в небето и знаех че идва Бабата за мене.  Дори я виждах  в един момент да пуска въжена стълба към земята за да слезе и да ме търси, каменното стълбище е било там явно само когато аз бях наблизо до къщата... Последната нощ, бях вече  на ръба на нервите си и  побесняла от ужаса на преследването през миналата седмица сама се отправих към къщата, качих се по стълбището и с юмруци задумках по портата..  Виках я да дойде , бях готова да се бия с нея ако се наложи. Исках развръзка и почивка най- сетне.. Не се появи. А от тази нощ и не съм я сънувала.  Приятелка ми каза след много години, че това е била Смъртта, която много ме е искала. Не знам за какво съм й била  и дали наистина е била тя.

# 58
  • Мнения: 4 717
айде, почна се със сънищата...

# 59
  • Мнения: 577
Запис и в пета тема.

Общи условия

Активация на акаунт