НОЕМВРИйска мама магазините щурмува,с трепет първи дрешки за бебето купува

  • 14 839
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 404
Mia, за нещастие човешката простотия и селяния няма край. И на мен ми се случи нещо подобно - в един тролей, аха да седна и една бабичка едва не  ме изблъска... Само че аз съм много цапната в устата и като ми падне пердето... Таз слезна скоропостижно на следващата спирка, а аз през цялото време си седях, разбира се....

# 286
  • Мнения: 534
Brittany,di va, Neya  благодаря че споделихте   bouquet ще се ориентираме по картата в сайта
Понеже за първи път ще ходя на ФМ, ранния преглед го изпуснах та да питам някакви изследвания трябва ли да нося от наблюдаващата ми лекарка  Thinking и таткото има ли право да влезе или прави проблем, и горе долу колко пари ще ми излезе ?
Със записването голям късмет изкарах днес звъннах само да попитам кога става записването за Балев и от там ми казаха че току що се обадил и отпуснал няколко часа за четвъртък   newsm44  тук по форумите чета че било голям зор а за от първия път, днес изглежда ми е ден  Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 38
Лусиа браво  Hug наистина голям късмет си имала. Никакви изследвания не трябва да си носиш. А за таткото - може да влезе, дори едно от момичетата беше споменала, че само той има видимост към монитора, и наистина ти като лежиш не можеш да гледаш нищо. Ние като ходихме, нашият бъдещ татко беше много развълнуван, чухме сърцето и той си го гледка бебенцето, а аз гледах него - такава блаженна физиномия имаше, почувствах се на 7-мото небе като го гледах, а той сигурно 2-3 пъти колкото мен докато си гледа творението.

Аз днес ходих да си взимам изследванията - за кръв, урина, васерман, хив и хепатит, всичко е наред. Трябваше в 1-вата седмица на август да съм на преглед, но лекаря щял да излиза отпуска, и веднага си помислих тогава 2-рата ще отида, но май няма да издържа и ще отида в последната на Юли.  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 1 351
,Мия, много неприятно , но ми се случи вече два пъти. Единият път се случи в автобусът и една баба с внучката си като ми вдигна скандал защо не ставам да сезднат двете и аз се опитах да бъда любезна , но като се обърнах и като видях че има още поне 5-6 свободни места ама са на слънце и като ми залепнаха релетата и я направих на сол и пипери на всичкото отгоре и казах че внучката и ще дойде на мое място дали ще и е приятно да я поставят в такава ситуация и т.н., вторият път беше като седях на опашката , за да си платя тока и един мъж ме пусна , ама другите преди мен и след нега като отвориха едни усти, съответно мълчах в началото ама то край нямаше , че се наложи да повиша тон и да им върна на любезностите.Важното е да изчистваш от главата си барзо тези негативни емоции- сега като се сетя за моите ми става смешно. Joy
Днес като легнах и като се загледах - какво да видя Shocked- коремът ми беше надут в лявата половина , явно бебчо се беше настанил там, ама в първият момент много се изплаших, но като станах и започна да ритка и се успокоих Crazy.Дано да не се повтаря ,че ми се взе акълът Shocked #Crazy

# 289
  • Мнения: 52
wassilena, благодаря ти за изчерпателния отговор и за снимковия материал. И аз нещо умувам за ВМИ или Окръжна, ама се чудя още, очастните много ме навиват за Селена, ама знам ли и на мен не ми се дават много пари, още повече, че ако недай си Боже нещо се усложни не знам дали ще могат да реагират в часната. Направо започва много да ме плаши мисълта за раждането, продължавам да го умувам, междувременно, ако и някой друг има мнения или съвети, отворена съм за всички тях.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 29
lusia_ ти направо ме разби за часа. Наистина голям късмет. По принцип при Балев записването става в петък рано сутринта и се дават часове за следващата седмица. Нашият бъдещ татко чака за час от 05:45ч и бил 13ти подред, при условие че за следваща седмица имало само 20 часа  #Crazy
Никакви изследвания не трябва да носиш. Таткото може да влезе с теб. Цената е 60лв за първи преглед. Ако отидеш отново в 30та седмица, понеже ще ти е втори преглед, цената тогава ще е 40лв.
Mia не им прави евала на тея криви лелки да се разплакваш заради тях. Аман от такива, само се оплакват че днешната младеж била ужасна, пък не гледат себе си.

# 291
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета!   bouquet
Да се похваля - изпита го взех с 5-ца! Най-накрая приключи сесията и се отдавам на заслужена почивка. Mr. Green Благодаря за стиснатите палци. Hug
Мия, мила, съжелявам за неприятните емоции. Има ги всякакви хора. Въобще не се съобразяват, а и такова нагло поведение. #2gunfire
Опитай се да не мислиш за това, бебо има нужда от положителни емоции! Hug
Сега ми остана ФМ следобяд.Дано всичко да е наред!
Между другото е време за нова тема! Да я пусна ли отново аз или има и други желаещи?


# 292
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами аз таман я бях подготвила да я пускам. Нещо против?

# 293
  • Мнения: 93
здравейте,някой да знае нещо повече за бившата Правителствена болница /Унверситетската в лозенец/,събирам инфо,че то времето си лети,а още съм доста объркана. Всеки дава съвети...различни мнения,но на мен ми се иска там да раждам.Навиват ме за Окръжна или някоя друга,но нали лекарката ми работи там !? ooooh! Thinking

# 294
  • Мнения: 0
При условие, че вече сме повече хора, желаещи да редактират темата я пуснах от общата ни регистрация, която направих преди месеци.

Ето и новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411240.msg11796028#msg11796028

Който иска паролата да ми пише на лични. Така може всеки да влиза и да редактира.
И към тези, които ще го правят - специално за централизирането на текста, при условие, че цялата тема е центрирана, може да има такъв таг само в началото и края - по "четливо" е. Не е нужно на всеки ред. Сега отивам да  трия малко тагове и да оправя малко интервали, които липсват покрай препинателните знаци.

Забравих да кажа, че съм Василена.

Общи условия

Активация на акаунт