Тема №104 - ФЕВРУАРЧЕТО на високо се катери

  • 28 942
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Анитка, Честит Рожден Ден!!!
Желая много щастие и здраве на теб и цялото ти семейство
Hug

Честит Рожден Ден на Касината принцеса Карина!!!
Нека расте весело, усмихнато и послушно дете и все така лъчезарна
Hug

Кас, топката я искам и търся някой който отива и се връща от Швейцария Joy. Нямам карта за пазаруване от тези магазини и не ми е ясно как става (и от Ла Редута пазарувам само с очи Joy, добре че Ави Hug се съгласи да ми пусне поръчката към нейната) инак я искам супер много. Тук в БГ също има подобни топки, но не им хващам вяра Thinking, залагам на провереното. Моля, ако има някой в чужбината или ще пътува нека свирка да пращам парички за био топката Peace
За памперсите вече споменах, но пак да си кажа, пробвах по 1,2 бройки от всички марки и не оставам доволна от никои както от Памперс. Либерото ги бива по качество, но са дебели - поне това е моето мнение. Памперс са пропускали инцидентно няколко пъти за година и пет месеца ако е пил много вода, това да им е кусура Heart Eyes
За заспиването: заспива сам, но на спалнята и после си го местя в кошарката и там откарва до сутринта Peace
Ели, направо изтръпнах като те видях, как си се изпържила така бе човек ooooh!
Евелинка, радвам се че се разписа, снощи си мислех за теб Hug
Заминавам да мия прозорци newsm50

# 16
  • Мнения: 180
Златинка,ако отрежа къдрите на Стела,после баща и ще ми отреже главата.Тази снимка е на Ани на Кас малката тарталетка hahaha
Каси,ми то детето усеща,че е криза и прибира милото за черни дни hahaha
Евелинка,хубаво е,че се разписа.Скоро бях питала за теб и Джой.А всъщност видях Джой на балкона но не се разписа Crossing ArmsДано да са добре с Давидчо.
Пампи сме ползвали всякакви от любопитство,но сме се спряли на Памперс-4,а за нощен на Либеро-5 Blush
Любима снимка от преди 2 дни Flutter

Мамо,виж колко съм силна!

# 17
  • Мнения: 354
Честит рожден ден на прекрасната малка Кари!Да е здрава и лъчезарна!!!

 
Анитка, честито и на теб! Бъди усмихната и силна!

Еленитке, подкрепям думите на Кас за дефламола.Моито мъж всяка година така се подражда като отиде за сефте на риба. Не му увря главата да си облича тениска , а да се маже с нещо слънцезащито не ще и да чуе.До сега винаги съм го спасявала с дефламол.
 Да ти кажа не мисля , че има начин да не се обелиш , ма айде мечтай си....
Жаси, силни Hug.Ще мине и ще замине! Цункай куклата от нас с Ици.
За памперсите:Ползвам  Хъджис само за нощния сън.Доволна съм много от тях.
Заспиването се усложни след неразположенитео от ваксината и сега иска да го нося на ръце , докато се унесе. Преди болестта заспиваше сам в леглото си. Нощем се буди по веднъж за "кърмене".


# 18
  • София
  • Мнения: 96
Вики е с Pampers. По едно време много често започнаха да пропускат отзад (не заради размера), понеже няма ластик и минахме на Libero. Отначало бях мн.доволна, но послe нещо се развали качеството и сега отново сме на Pampers, но вече внимавам за страната производител.

Вики вече е готова за морето:

# 19
# 20
  • Мнения: 81
Кас, да ти е жива и здрава Кари! Да е добра кака и много да ви радва   bouquet
Анитка Честит Рожден Ден!Пожелавам ти много здраве и нека мечтите ти станат реалност   bouquet

Момичета преминавам като морски вятър  Grinning , на плажа сме и само тук има интернет  Rolling Eyes.
Не успях да ви изчета, затова се надявам , че всички сте добре и вече стягате багажите за морето.
 Бургас, чакам да се видим! Мери и с теб също мила.... Роси ми има координатите.
Верче и ти се обади като пристигнете  Peace
Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Честит Рожден Ден на Кари! Много щастливо детство да има, да е все така чаровна и добра!

Кас, много е добре, че е скрила парички Ани, но аз не давам с портфейл да се играе.  Naughty Гледам да не му го показвам пред очите, защото го иска.

Ходихме на док. Емо е с лека температура 37,4, иначе зачервено гърло няма, гърдичките му също са чисти. Настинал е.
За Ками ще ви пиша, няма проблем  Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Анитка, Честит Рожден Ден!!!   bouquet
Да си жива, здрава и много щастлива, всяко твое желание нека бъде мое пожелание!!!  newsm59


Сега разбирам защо Касандрето реши точно с теб да се сродява.  Mr. Green

Честит Рожден Ден Кари!!!  Tada
Да си жива, здрава умерено палава и да радваш всички около себе си!!!   bouquet
Мама, тати и дребчо много да те слушат и по-малко да те ядосват, подаръка ти е разкошен и ще мина през Сливен да ти го свия.  Laughing


Тони, аз да ти звънкам ли, нищо не каза и ти там ще се зазимяваш ли, гледам посрещаш и изпращаш смените.  Laughing
Еленито, боля ме гърба цяла нощ заради теб, то такава гледка не се забравя лесно, другия път само ни разказвай, недей снима, че много съпреживявам и аз чуждата болка, само дето не станах да спя права.  Mr. Green
Браво на Стелето, я верно колко е силна, нашите ръце са от кашкавал явно, такива неща даже не си и помисляме да правим.
Памперси и аз като Дез не ползвам, но Ева още дълго ще ги ползва, нещо хич не ми се занимава с тези работи сега, може би другата пролет...или лято, ще спечелим конкурса ако направите такъв за най-дълго носене на памперс, иначе сме на Памперс, минахме почти през всички, но така и не открих подходящите за нейната фигура и се отказах.
Сега за морето съм и купила 2 пакета на Хъджис от банските, да видим как ще са, надявам се, че няма да ми се налага да вървя с цедката след нея във водата.  Sick
И понеже отворихте темата за памперсите да ви питам ползвали ли сте новите им гащички розови с пони за момиченца видях, че има а за момченца са други, аз само ги мернах, но не взех, че същия ден бях купила голям пакет, ама ми е интересно какви са.

Това Вики много му голямо горнището бе, Катче с оразмеряването не си се справила много добре, ама аз като гледам и долнището и хлопа... Laughing да не взе на майка си дрехите да носи вече.  Laughing
Ави, добро им е било лепилото, почти нищо не си личи.  Grinning
А аз още нищо не съм получила.  ooooh!
Жаси, стискам палци всичко да премине вече!  Hug
Евелинка, нахална си  Mr. Green не стига, че децата спят в отделна стая от 8-мия месец!!!, обслужват си се сами от мини бара ами и се оплакваш, че и на почивка сама да се наспиш искаш да ходиш, ми купи си тапи за уши, нали не очакваш да ти съчувстваме тези дето спим на щтрек.  Laughing
Радвам се, че се разписа, беше те хванала яко липсата.  Hug


# 23
  • София
  • Мнения: 747
Вал, ето една снимка от спалния вагон Grinning
http://vessela.multiply.com/photos/album/126#47

Руфинка
, много се радвам за теб Grinning

# 24
  • Мнения: 11
Честит Рожден Ден, Анитка! Да си жива и здрава, много обичана и уважавана!  bouquet
Честит Рожден Ден и на Карина! Да е жива и здрава, да има весело и безгрижно детство и само да радва мама и тати! А подаръкът й е наистина страхотен! Hug
Благодаря на всички за милите пожелания! Аз днес си видях и пулсиращото сърчице. Тръпката определено не е като първия път, но радостта от очакването си е същата.
Виктор е с Хъджис от много време. Ползвали сме и Памперс, но тези са му по-добри, а и цената повече ме устройва. Иначе от няколко дни го пробвам със слипчета през деня. Вече започна да схваща какво се очаква от него. Само още е въпрос на късмет да го уловя, кога има пиш, защото няма никакви признаци скоро да започне да казва.
А по въпроса за спането - той отдавна си заспива сам, в неговото легло. Като махнах нощното кърмене, му оставях едно шише с кисело мляко и той като се пробуди си пие сам и пак заспива. Но от 2-3 месеца махнах и млякото и му оставям само водичка нощно време. И аз мисля, че въпросът е до дете. Радвам се, че извадих късмет - Виктор от малко бебенце не спи много през деня, но нощно време не сме будували (с малки изключения).

# 25
  • sofia
  • Мнения: 482
Брей, много сте писали днес, ама то имало защо:

Касандре, да ти е жива и здрава куклата! Много да ви радва!!!


Анитка, ЧРД и на теб! Здраве, любов и късмет ти желая!




# 26
  • Мнения: 2 447
Честит Рожден Ден на Кари.Да расте здраво,весело и безгрижно дете.
Кас-за теб Нека много да те радва и те кара да се гордееш непрекъснато...
Анитка,Честит рожден ден.Много здраве,щастие и любов

За анкетата-в момента сме на основно на Хъджис.До скоро бяхме само на Памперс,но взеха мнго да ми изпускат,като се наака и ги смених...Пробвах и размера да сменя,ама не стана и смених направо марката..Иначе,през деня,основно следобед,гледам да го оставям без памперс..
Кат,много е cool cool-ката  Mr. Green Вал,нищо не каза,затова ако има място във вашия куфар... Embarassed няма да откажа... Mr. Green
Жаси, Hug с теб сме
Елени,снимката наистина е мнго хубава..уцелили сте момента..
Ави,наистина,на Пепи нищо не му личи..добре са се справили..

Лягам,че мъжо мрънка...утре ако успея да се доредя по с време,повече...Лека и спяща на всички

# 27
  • Мнения: 88
Добро утро хайде по едно ледено кафе и по едно традиционно
За подписите Вал, повечето мами имат линийки в мама и бебе а сайта иа проблем поне при мен не може да се зареди. И на мен ми направи впечатление и си смених линийките, сега пък са със скрол  newsm78
Ави мерси за снимката  Hug
Лек ден ви желая.

# 28
  • Мнения: 62
Леле ама сте изписали, хай де и аз в новата тема и се връщам да чета

# 29
  • София
  • Мнения: 137
Добро утро Grinning!
Честит Рожден Ден на Freespoken Hug   bouquet ! Жива и здрава, много любов и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт