Тема №104 - ФЕВРУАРЧЕТО на високо се катери

  • 28 948
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Да мина да ви захаросам и да си бягам освен.  Mr. Green
Днес имаме годишнина, много години заедно, пожелавам си все така в една посока да гледаме и за напред!  Heart Eyes
Хайде на калориите, благодарение на една такава клавиатура се познаваме, та тя е ключов елемент в нашата връзка  Laughing:







ЧРД на Freespoken!   bouquet
Жива и здрава бъди!   bouquet

Ади,
ако можеш да носиш ще те взема извън куфара, нямаш грижи, стига си търсила как да се набуташ на тясно.  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 137
Вал, честита ви годишнина на вас!       bouquet    Hug Пожелавам ти Чопи да е все така късопаметен за финансите Wink hahaha. Айде, любете се и се уважавайте до 100 години поне Hug

# 32
  • Мнения: 88
Охх Вал очичките ми останаха.
Честита ви годишнина, много да сте щастливи и се обичайте до дълбоки старини!

# 33
  • Мнения: 47
ВАЛ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОЩЕ МНОГО ДЪЛГИ ГОДИНИ ИЗПЕПЕЛЯВАЩА ЛЮБОВ  loveuuu!Ама този шоколад е много горчив бе Вал,направи нещо да ни подслади Laughing
ЧРД НА FREESPOKEN smile3525 nbirthday

# 34
  • Мнения: 180
Въчко,честита ви годишнина  bouquet
Продължавайте дълги години да гледате в една посока Hug и дарете двете си прекрасни цветенца с мнооого любов!
Ч.Р.Д Freespoken!Бъди жива и здрава и се разписвай по-често! Wink

# 35
  • Мнения: 2 447
Вал,Честита ви годишнина.Още сто години да гледате в една посока и да се обичате мноого.
И да знаеш,че нося много,така че взимай ме... Mr. Green
Честит рожден ден на  Freespoken.  bouquet  bouquet  bouquet

Слънчице,скролчето в подписа е защото е над допустимия размер и трябва да се коригира. Wink

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Вал, Честита Ви годишнина! И аз да пожелая все напред и заедно да вървите с половинката, бъдете щастливи!
Freespoken, Честит Рожден Ден! Бъди здрава и щастлива!

# 37
  • Мнения: 307
Вал,честита годишнина!!! Бъдете все така влюбени и щастливи още дълги години и се радвайте на прекрасните си дъщерички !!!

 Freespoken,честит рожден ден !!!


# 38
  • Мнения: 4 242
Валерита как не те досрамя в тая криза изкушаваш слабите сърца, припадам  Tired Честита годишнина скъпа, разплака ме с желанието си, така истинско и хубаво! (всичко което аз съм мечтала) Дано ти се сбъдне наистина!

Freespoken честит рожден ден! Здраве, щастие и късмет ти желая!

Кат и Ели, много са ви сладки моделите!  Heart Eyes
Ави радвам се че отминава всичко!  Hug
Жаси моля се всичко да мине леко и да забравите!  Praynig

За Емма ползвам ту Либеро, ту Хъджис, зависи кои ще са ми по на далавера (последно хъджиса ми идваха на 39ст/бр). Памперс харесвам, Ива само с тях отгледах, но под 50ст не съм намирала, много поскъпнаха. Освен това либерото и хъджиса имат ластици и на кръста и стреч ленти на лепките, за нашите габарити е чудесно, всички други се отбелязват на Емичка.
Днес се обади на Иво майка му, иска да вземе Ива при себе си за колкото я пусна или за колкото тя иска, не ми се даваше, но така или иначе се налага, там поне няма да и липсва храна. Ще я пусна, дано бързо се закрепим и да си я прибера. Само как ще издържа без нея не ми е ясно, още едно изпитание.

# 39
  • Мнения: 7
Честито, Вал! Пожелавам ви да се обичате, да направите Третата съвсем скоро, а мъжът ти да е все така щедър и търпелив когато става въпрос за шопинг!  Mr. Green

Честит рожден ден на freespoken! newsm59



http://www.flickr.com/photos/fevruarki2008

Изпратила съм снимки от Дряново на всеки който ми е дал адрес. 

Уф... Катче, забравих за снимката с очилата.... ще се опитам да ти пратя днес ако не е много късно.


# 40
  • Мнения: 87
Въчееееееееееееееееееее,честита ви годишнина пиле!Да сте все така весели,жизнерадостни,забавни,приказни и прекрасни!Дано дълги години още детството ви да не свършва,и когато побелеете и влезете в пубертета около вас да щъкат 13 принцеси с по 3 дъщерички всяка Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Съжалявам,прецака ми се нещо компа-не мога да качвам снимки.Но тук исках да ти пратя мноооого и огроооомни сърца Grinning
Фрийспокън,честит рожден ден!Да си много здрава и щастлива,обичана и абгрижвана  bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 023
         Честито Вал!Още дълги години да сте заедно.



Честит рожден ден на freespoken!  bouquet

# 42
  • Мнения: 354
Честита , годишнина Въче!Все така да се обичате и на златната сватба да минеш да ни  почерпиш в "Бг баба"!

# 43
  • Мнения: 87
За който си спомня, така вчера ни започна деня.
А ето какви сандвичи направих на моето цвете
Началото на купона ,средата и по-натам
И понеже народа беше много,вижте ми козичката как се възползва от разместването да се докопа за лелеяни неща  Wink тук вече е доволна
Айде похвалих ви се,сега отивам до дооправям hahaha
Ааааааааааа и да се похваля с още нещо,ей сега Ани за сефте отиде сама до гърненцето разкрачи се отгоре му и се изпиша.Подивях от кеф.....после събух гащичките и ги изпрах Mr. Green Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 96
Вал, честита ви годишнина!
Обичайте се, гледайте в една посока
и се радвайте на прекрасните си момиченца!
Нека мъжът ти да си остане все така късопаметен,
за да не се налага да трепаш комарите! Wink


И понеже празнувате Сватба на цветята,
приемете този виртуален подарък от мен:



Честит Рожден Ден на freespoken!
Бъди здрава, обичана и щастлива!


Асол, почти го бях направила, но сега ще го преправям. Няма да минем без Лора.
Кас, весело е било на рож.ден, ама то всеки ден е весело у вас! Браво на малката тарталетка!
Браво и на Лили на Голдънчето за опашките!

Общи условия

Активация на акаунт