Септември `09 - 30

  • 11 751
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 026
TRINITI, честита годишнина!Живи , зрави и щастливи!   bouquet

# 61
  • Мнения: 14
Здравейте!Добре дошла на новата мама!
TRINITI честита годишнина!Да се обичате и уважавате дълги години!
Киарра,честити покупки!
mim4eto007  добре те еподредил малкият Joy
Вчера бяхме на курс.Бяхме към 15 двойки и падна голям смях,особено с мъжете!Другата седмица пак!
Понякога усещам като трептене на мускул под ребрата точно,доста силно и продължително,но не съм сигурна ,дали е бебчо?!Не прилича на другите движения  и е много високо newsm78  Идеи?

# 62
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Момичета, има ли варненки , които биха искали да отидем на "Дни на отворените врати " на 30 юли  в МБАЛ "Св.Анна" ?
Ако някой се интересува ,ще дам и телефон-692-65-97

# 63
  • Мнения: 68
Привет и от мен !!! Sunglasses Чак сега се събудих, голям сън ударих тази нощ и предиобяд
tsveta аз съм била в шейново- лежах в обща стая с 4 момичета , но не бях в випа. Питах една там сестра ли е незнам каква дали мога да ида да видя стаите тя ми вика"като му доиде времето ще гледаш" #Crazyама... сега гледам в сайта им пише всяка 2-ра и 4-та сряда на месеца имало, отворени врати там и мисля сега да звънна да се поканя да отида Joy
Тринити честита годишнина на вас- да се обичате мног , защото това е едно от малкото безплатини неща които останаха на тоя свят- любовта txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts

# 64
  • Мнения: 0
здравеите момичета как сте какво правите аз чакам с нетърпение да мине този месец юли и да доиде август,защото влизам в 9-ия месец дано август месец нее толкова топло защото горещото време неми влиае добре.Искам да честитя наTRINITI годишнината от сватбата идаи пожелая МНОГО,МНОГО ПО 3ГОДИНИ. luvbed 1dating newsm51

# 65
  • Мнения: 20
TRINITI ЧЕСТИТО.
Добре дошла на новата мама.
mim4eto007  много смешно ми стана от преживяването ти с малкия.Вярвам, че вече си му простила белята.
Момичета, спирайте се вече. Стига работа и гости и пътувания. Кротвайте се, че вече става опасно.
Аз бях днес на преглед...кръвотока към беболина е добър, тя е пораснала и тоновете са добри, но водите много намаляват и ще се наложи да я извадят по-рано...в 33-34 г.с. Така че май няма да съм септемврийка...дано дочака малкото буболече поне август да влезе.

# 66
  • Мнения: 14
malta защо ти намаляват водите?изтичат ли?Дано да изкараш до по-късно Hug

# 67
  • Мнения: 631
Здравейте днес и от мен.
TRINITI честито и да доживеете златна годишнина с поне 12 внучета Hug
mim4eto007   и аз днес имах подобни емоции с моя син. Уж го сложих да спи на обяд, а то аз съм заспала и в един момент преди час се стряскам и ставам, а той да вземе парцала и да измие цялата детска стая + гардероба с водата от тоалетната чиния ooooh! ooooh! ooooh! и  нали се сещате неизцеден парцал, навсякъде вода и то синя/сложили сме едни ампули в казанчето/ еййййййй полудях досега съм чистила и вече капнах. Не знам как ще караме до края с моя синковец.... Май ще иде на село до края на август Thinking

# 68
  • Мнения: 53
shammi , сигурно си видяла зор и много си се нервирала на малчугана, но като прочетох какво си написала ме напуши голям смях - ей, много са изобетателни тези дечица Mr. Green

# 69
  • Мнения: 365
Момичета, благодаря за хубавите пожелания!  Hug
Аз да попиша малко докато моята малка хулиганка спи, че после ще излизаме и с милото.

shammi, весело му е било на твоето детенце, а ти приемай тези бели с усмивка. Аз много често така правя, въпреки, че моята щерка като ме види да се хиля го приема като поощрение.   Laughing Е, имам и аз моменти в които се чудя да се смея ли, да плача ли, да викам ли ..... но са малко. Просто съм й свикнала на белите.

Atrakcia, честито ти синьо щъркелче. Може да ти е малко криво сега, след като се беше настроила на "розова вълна", но ще видиш какъв тандем ще са двамата ти сина.

mim4eto007  ама ме развесели ...... Ясно, че на теб не ти е било толкова весело, но пък малкия ти юнак явно си е търсил внимание. Дано си успяла през деня да наваксаш със съня.

tsveta, радвам се, че се завърна в бойните редици. Усети се липсата ти.

alex03 добре дошла в отбора ни. Леко бременеене и здраво бебче ти желая!  Peace

desi_k84 и Ianita пазете се и си почивайте повече с много положителни мисли.

neky, толкова много ти се радвам на добрите новини. Твоят малък сладурко е силен и ще наддаде бързичко, за да е по-скоро при вас. Ще видиш какъв силен мъж ще стане (пу-пу да ти е жив и здрав).  Hug

maliby какви са тези кризи с жлъчката. И аз имам проблеми с нея, но не са свързани с болки, а с повръщане. И отделям такива красоти ......

malta защо така се е получило? Дори и да не си септемврийска мама ще си останеш в отбора ни нали!!!! Най- важното е с бебенцето всичко да е наред, ако така ще е най-добре за него, така нека да е. А и Господ си знае работата  Peace

t_i_t_i, и на мен не ми влияе добре горещото време. На всичкото отгоре ни спряха топлата вода за 1 седмица, та топля вода на котлона за да се мием. Абе първобитна работа. Ама някак си не ми се вярва август да е по-прохладен  newsm78

dundito 2 и аз се каня някой ден да ида на "отворени врати" в Шейново, нищо че нямам добро впечатление от там, на базата на предишното ми раждане. Можем да се уговорим някога да идем заедно.

bamba, не мислиш ли че може да е хълцането на бебчо. Не се знае в каква поза е застанало, за да се очудваш, че трептенето е под ребрата. Моя младеж като хълца, го усещам по същия начин.

vesita007 чакам с нетърпение да разкажеш как е минало в Тина Киркова

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 15:36 от TRINITI

# 70
  • Мнения: 5 026
Ама някак си не ми се вярва август да е по-прохладен  newsm78

А аз си мисля,че и целия септември ще е мор - по спомени от миналата година
Малта, успешно да е всичко и да ни известиш  Hug
Почнах Алмагел и Талцид от днес за гадните киселини, дано помогне,че то търпиш, търпиш....ма не се трае вече.
И моите крака са на тупан,все се обливам със студена вода...
t_i_t_i, аз съм от Плевен , както и tony25. В събота , сега на 11 ще сме на бременно училище,ела да се запознаем Simple Smile

# 71
  • Мнения: 20
TRINITI разбира се, че си оставам в отбора Simple Smile
Това с водите е усложнение от тромбофилията, според АГ-то, въпреки терапията на която съм.
А, пропуснах това, че ми назначиха още едни инжекции, които трябва да подпомогнат развитието на дробчетата на беболина. Добре, че тези поне са само 4 бр.
И във връзка с това...мамите, чакащи близнаци знаят ли нещо за тези инжекции? Доколкото знам се изписват и на бременните с близнаци, заради по-голямата вероятност да родят преждевременно.
На мен са ми изписали Флостерон.

Simple Smile И моята беболина често хълца Simple Smile А снощи ритна татко си по носа, докато той и говореше колко е важно да рита често, за да не се тревожи мама!
 

# 72
  • Мнения: 0
atrakcia-какво ще рече бремено училище?евентоално ако мога каде е това.не сам сигорна но ще се опитам

# 73
  • Мнения: 5 026
atrakcia-какво ще рече бремено училище?евентоално ако мога каде е това.не сам сигорна но ще се опитам
Организира се от  списанието "9месеца"- в "Капитал" от 10ч.

# 74
  • Мнения: 0
malta - стискам ти палци дано издаржиш поне да влезе август. аз много искам така да влезе август и след няколко дена да родя. две мои познати точно така бяха.спървата бременост преносих 8 деназатова сега мисе иска да е по рано.но пречуствам че пак ще пренося

Общи условия

Активация на акаунт