Юли 2009 - Тема 67

  • 10 825
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 635
Хехе.. ето още едно бебче.
Раче-2009, да ти е жив и здрав младежа и много да се обичате!

Аз днес ще се опитам да лежа повечко, защото са ми се появили стаховити кръвоизливи на краката. Предполагам, че са спукани капилярчета, но на места са се слели и цялата кожа изглежда червена. Лошо ми става като се погледна, а имам записан час за педикюр в 4.30. Чак се чудя дали да не го отменя, че гледката е ужасяваща. Порових в нета, но не можах да намеря съвет за някакво бързо лечение, кремче или подобно. Дали не знаете нещо по въпрса?

Ох, исках да ви обърна внимание на всички, но така се вкиснах..
Сиси, поздрави за малката именичка, както и за всички, които празнуват днес.

# 256
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте мили мами Hug
Аз се позагубих ама нямах нет.
Честито на всички мами който вече са гушнали свойте рожбички  bouquetСъжалявам,че немога да ви изброя поименно ,но признавам си ,че четой по диагонал.
Ние все още сме си 2 в 1 .21 наближава а детето май е решило да се роди лъв.Но каквото такова.Иначе съм добре ,но като Ви чета ми се иска и на мен вече да си гушкам бебчето baby
Да не забравя да поздравя и кака Юлиана на мама Сиси с днешният празник .Да е много здрава и послушна и да помага на мама за братчето.
Целувам Ви всички  стискам палци на мамите който днес ще гушкат свойте рожбички. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Дано не ми спре пак нета  и да мога да пиша пак

# 257
  • Мнения: 64
Хайде поздрави и от нас! Ние се родихме, но не изчакахме да дойде Юли месец!

Никола се роди на 30.06 в 12.50 ч. при термин 03.07. Роди се 3350 гр. и 53 см.

Прегръдки на всички появили се вече бебчета и станалите мами, а и на всички, които все още очакват срещата с малките човечета!!! Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 576
Аманитка ми прати смс за още едно бебче родено вчера !!!!



"Роди се в 9.45 на 15-ти Антони, 3300, 49см. Много бързо Simple Smile Поздрави на всички от SISKO_75



Да й еживо и здраво момченцето

# 259
  • Мнения: 140
Сиско, Натали, честито ви малчугани! Много да ви радват и да ги слушате, ей!

# 260
  • София
  • Мнения: 1 635
Еее, чудесно..

Натали - честита ти радост! Да е живо и здраво малкото човече!
Сиско - много се радвам за вас. А ти толкова се притесняваше.. Да ти е жив и здрав младежа! Много късмет и усмивки му пожелавам.

# 261
  • София
  • Мнения: 15
Хайде честити момъци на Раче, Натали и Сиско, да са им живи и здрави, а мамите бързо да се възстановяват.
Ех, момичета изкуфяла работа. Забравила съм как се качва линийката във форума след като се генерира. Направих я но незнам как да я кача във форума, хем вече веднъж съм го правила и  ето на изкукала съм. Помагайте.

# 262
  • София
  • Мнения: 225
Честито на Раче ,Натали и Сиско  bouquetДа са живи и здрави  бебоците много да слушкат ,а на мамите бързо възстановяване Hug

# 263
  • Мнения: 32
Честито на Рачето и natali_sl , ей и на Сиско, да са им живи и здрави синовете smile3525
Чочо- сан, еми тука съм си все още, ама дано да е скоро, вече наистина почвам да се дразня от доброжелателните хора. Опитвах се да поспя, изредиха се пак да ме питат дали не съм родила, при положение, че съм в скайпа, icq- то smile3516. Иде ми да си изключа телефоните и да си ги включа, като родя. Обясних 100000 пъти, че като родя, ще разберат просто да спрат, защото е много досадно ама не. Всички знаете за какво говоря. Повечето се отървахте от това Simple Smile.
Джилиан, звънни да питаш лекарката какво е.
cveten prashec, там в профила ти в подпис копираш линка.

# 264
  • София
  • Мнения: 493
Честито и от мен на Раче,Натали и на Сиско!  Да са живи и здрави мишлетата!
Юлско бебе все забравям да ти кажа как един гълъб се блъскаше една нощ в прозореца,незнам що,не го вижда ли  #Crazy  Laughing  и то посред нощ,аз ставам стресната от удара по стъклото и седим и се гледаме с тая гугутка,гоня я ,но тя беше доста безстрашна  Laughing . А и днеска се обажда свекито,а аз бях при педиатърката,да се уговарям с нея,та свекито звъни и аз и викам "Айде,ще ти се обадя след малко,че съм тука при една лекарка" и тя като почна с треперещ глас:"Ама добре ли си,как си.." Ужас,голяма паника е,била ме сънувала цяла нощ и се притеснявала много.Звъняла даже на майка ми,да я пита,всичко ли е ок,да не забравим да и звъннем като родя  Twisted Evil  .Е то как да забравим...тия проверки за забравяне ли са..
Поне съм доволна от педката,тя е една от препоръчаните в Кърмаческия,аз като бебе съм била при нея.Каза ми най-важните неща-за пъпчето,как да го почиствам,да не идват болни хора вкъщи и да не спим заедно с бебчо заедно на едно легло.Е и други неща ми каза де,но спомена,че тези са едни от най-важните.Та тя заминава на море и като се върне,веднага ще ме посети.А аз мислех,че е задължително посещението от педиатър вкъщи  Thinking  .Е,каза ми,че ако все пак много искам да ни види педиатър,да отида при една нейна колежка,която ще я замества.
Офф тва бебе не ще да излиза,вчера дока не искаше много да ме гледа за разкритие,за да не тръгна да раждам...Какво ти раждане,на бебчо не му пука,метнал се е на баща си  Mr. Green   Мисля сега да поизкачвам малко стълби  Laughing

# 265
  • София
  • Мнения: 15
С копирането нещо не се получава, не ми дава пейст.

# 266
  • Мнения: 40
Честити бебчета на Раче, Натали и Сиско! Нека малките палавници ви направят много горди родители!

# 267
  • Мнения: 1 900
Честити бебоци на Сиско, Раче и Натали!  bouquet 
Моите юнаци спат, тази сутрин пуснах две перални, сготвих и сега ще ходя и аз да полежа докато мога.

# 268
  • Мнения: 32
Кукумявче, според приятелят ми нашата гугудка била бременна и затова стои и ме гледа през прозореца. Обясних му, че снасят яйца, но той упорито отказва да разбере, не си ги била снесла значи. Може и товята да е така Joy, макар че при теб повече прилича на Хичкок и неговите Птици Joy.
Цветен прашец, как така не иска да ти даде пейст?

# 269
  • Мнения: 755
Здравейте, направо загубих дирята на новите бебета и и гордите мами!!! Embarassed  Laughing
Честитя на всички , които вече гушкат малките си душки , да са живи и здрави и много радост!!!   bouquet
Сега видях Embarassed Virginity вече си има малък Калоян.... да ти е жив и здрав и много да те радва!!! Честито!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт