Зов за помощ

  • 4 307
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте,казвам се Александра Шкодрова и имам син на 1 година и дъщеря на 4години ,която е с ДЦП.Откакто се роди дъщеря ми Камелия сме нонстоп по болници и рехабилитационни центрове.Всяка една от тези институции прилагаше различно лечение и всеки плюеше предишния.След като минахме през всички известни светила в тази област и през всички възможни центрове,завъртяхме се в месомелачката на здравната система,а детето не само не се подобряваше,а ставаше по-зле,разбрахме за жена,която се занимава с такива деца.Свързахме се с нея и вече 1 година водим Камелия на масаж и рехабилитация при тази жена,в резултат на което детето вече говори и има видимо подобрение в координацията на движенията си.Имаме нужда от финансова помощ ,за да продължим лечението на детето,но не знам как и към кого да се обърна.Моля помогнете по някакъв начин!Всяка идея ще ми бъде полезна!

# 1
  • Мнения: 1 040
Здравей Александра съжалявам че сте изтърпяли толкова обикаляния и не сте случвали на рехабилитатори,но сега е важното че имате подобрения.Защо не се обърнеш към сейв Дарина поне така аз мисля,чела съм там за такива случаи като вашите които събират средства за рехабилитации.Моя син е с епилепсия на 3 годинки но все още не ходи самостоятелно и произнася някои думички малко ни трябва,може ли да ни кажеш за тази жена която ви е помогнала от къде е колко взима можеш да ми пишеш и на лични ако не ти е удобно тук.Благодаря предварително.

# 2
  • Мнения: 18
Здравей,благодаря ти,че ме насочи.Жената при която ходиме е възрастна и не може да поема много случаи.Трябва да говоря първо с нея и ако се съгласи ще ти пратя координатите.

# 3
  • Мнения: 3 914
Здравей,благодаря ти,че ме насочи.Жената при която ходиме е възрастна и не може да поема много случаи.Трябва да говоря първо с нея и ако се съгласи ще ти пратя координатите.
Мария Кожухарова нали?
Аз също бях при нея/ако за нея става дума/ и да наистина много помага,но и аз като теб обиколих един куп рехабилитатори и последно Кожухарова.През всичките тези години гледах на всички тях в ръцете,особено на Кожухарова,дори тя дойде вкъщи и ми каза къде какво да монтирам и какви уреди да използвам,като ме насочи и какво да правя като масажи и гимнастика.Гледах и се учех,сега сама правя всичко и да ви кажа,откакто аз правя всичко на което се учех с години,резултата е налице.Така че ,какво да кажа,защо не опитате да се учите и да го прилагате,не е толкова сложно и страшно Peace Hug

# 4
  • Мнения: 1 040
Ина права си,но все си мисля че не го правя като тях, а и на мен се лигави и не слуша.

# 5
  • Мнения: 3 914
Ина права си,но все си мисля че не го правя като тях, а и на мен се лигави и не слуша.
Ами повярвай в себе си Wink Hug

# 6
  • Мнения: 153
Опитай в Про Кредит Банк.Отпускат до 1000 лв за рехабилитация.

# 7
  • Мнения: 10
Здравейте! За ПроКредит да Ви кажа- ако става въпрос наистина за М.Кожухарова - няма да стане там. Всъщност за който и да е рехабилитатор на св. практика. Те искат да им се издаде фактура и ще те насочат към центъра на чавдаров, където само ще ти вземат  парите.
Но има една Венета и мъжът и Велизар, които са ученици на баба Мара и имат своя фондация и могат да издават фактури и да сключват договори, така че би могла да опиташ с тях чрез банката. Фондацията се казва Воден свят, но не споменавай на баба Мара за тях, че май са скарани нещо.

# 8
  • Мнения: 18
Не става въпрос за Мария Кожухарова.Жената е от Благоевград.Разбрах за нея от една майка,когато бяхме с дъщеря ми в Банкя на санаториум.Тя ме насочи и съм и много благодарна!

# 9
  • Мнения: 1 037
alex_shkodrova, много искам да знам коя е тази жена със златни ръце, защо не ни кажеш името и, за да помогне и на други дечица.
Да им спестиш "въртенето в месомелачката на здравната система".
Колко струва рехабилитацията при нея ?
За набиране на средства, дори и за съвет от къде да се намерят спонсори, ще трябва да дадеш подробна информация.
Сега ми кажи, че жената е Юлия Логодажка и ще завалят едни въпроси , аз ще съм първа на опашката. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 040
alex_shkodrova, много искам да знам коя е тази жена със златни ръце, защо не ни кажеш името и, за да помогне и на други дечица.
Да им спестиш "въртенето в месомелачката на здравната система".
Колко струва рехабилитацията при нея ?
За набиране на средства, дори и за съвет от къде да се намерят спонсори, ще трябва да дадеш подробна информация.
Сега ми кажи, че жената е Юлия Логодажка и ще завалят едни въпроси , аз ще съм първа на опашката. Mr. Green

Точно и добре казано същото ме интересува и аз се сетих за Логодажка и много ще ми е интересно защото друга няма в Благоевград, пиши Алекс вярно ли е това което пише в вестниците някаде и имах телефона и нейния.

# 11
  • Мнения: 18
ДА,става въпрос за Юлия Логодажка.Вярно е всичко за нея,наистина помага,но пак си зависи от случая.Разходите на месец излизат 600лв.Като в тях се включват път,квартира,масаж,рехабилитация,кончета и плуване.Тя работи две седмици с детето и една почива.

# 12
  • Мнения: 3 914
ДА,става въпрос за Юлия Логодажка.Вярно е всичко за нея,наистина помага,но пак си зависи от случая.Разходите на месец излизат 600лв.Като в тях се включват път,квартира,масаж,рехабилитация,кончета и плуване.Тя работи две седмици с детето и една почива.
Доживях някой да търси спонсори за лечителки,врачки и баячки Mr. Green ooooh!
Извини ме че иронизирам,имаш право да лекуваш детето си и при петричката врачка/лека и пръст/,да вярваш на когото си искаш,,но не и в този случай да търсиш пари ,като безвъзмездна помощ


ще завалят едни въпроси , аз ще съм първа на опашката. Mr. Green
Аз въпроси не.ам Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 040
Колко струва един час при нея рехабилитация,можеш ли да ни обясниш по-подробно?

# 14
  • Мнения: 18
Не взима пари за деца.Работи две седмици с детето и една почива.Прави обстоен масаж и рехабилштация.

Общи условия

Активация на акаунт