Самостоятелно в тоалетната

  • 6 098
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 480
По горе някой написа,че лелята била с тях в тоалета,къде сте го видели това не разбрах.При нас нови стари сами се обслужват,има да се пулят не научените.Относно госпожата или лелята дето се изказваше по горе,че и те имали деца,тези хич не си ги говорете като виждам какво става в градините и само като се замисля как чакахме и ревахме за да сме приети на градина,не е истина хора дано да случите на персонал,иначе все така тъжни ще си ходите и ще мислите как ли е детето наакано,ударено или ревящо е в момента.
               Този някой дето по горе написа току що се върна от работа с първа група.При това групата е сборна от 4-те групи в блока и мога да ти кажа,че няма изоставено дете  Laughing само в тоалетната,защото големите /2 и 3 гр/ са били в други помещения,а малките сега идват от яслата и една такава майка за 5 минути се убеди ,че деца не ядем  Laughing и хич не плаши родителите на новопостъпилите деца.Май пак съм случила на родители  Laughing  толкова внимателни и разбрани са поне тези ,които днес си доведоха децата.Надявам се късмета и с този випуск да не ме е напуснал.До сега лоша дума за родител не мога да кажа , а и не съм чула подобна по адрес на персонала в групата.

# 121
  • София
  • Мнения: 44 354
в градината се оправя сам...тук с пишкането общо взето също...след голямата работа си го мия...та няма да се справя май сам скоро Simple Smile

# 122
  • Мнения: 8 278
Моят пък вече настоява да се бърше сам. Казва, че в градината се бърше сам. Та вече и вкъщи се оправя сам, а аз само правя инспекция след това. Ами учудващо добре се справя. Преди пак е имал прищевки да се обслужва напълно сам, но едва си улучваше дупето  Laughing, пък какво останало за друго. Тази вечер в градинката, освен него, водих в тоалетната и още едно момиченце от неговата група и на същата възраст. Та и двете хлапета се надпреварваха да си вземат тоалетна хартия и двамата бързаха сами да се бършат. И двамата се справиха.
Ама и аз не се втелявам, ако не се е избърсал съвършено. Голяма работа. По-важно е да има желание да го прави сам.
Цвети,  Joy Ама моят е същият, ако му дам мокра кърпичка. Първо дупето, после ръцете и най-накрая лицето. То ред си има за тази работа.  hahaha
Голямото гърне в тоалетната, със специален капак, си ползваше отдавна, но не много често. Предпочиташе си малкото гърне. Откакто тръгна на градина обаче заряза малкото, защото в градината има само големи. Сега си ползва това в банята, което е идеално за нас. Беше ни писнало да мием гърнета.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 23:40 от ston

# 123
  • Мнения: 280
Съвсем "пресни" емоции да споделя.Свърши си човека работата в тоалетната и ме вика да го бърша.Казвам му да опита сам и че ще го измия после, ама не!Аз - желязна  Crossing Arms. Стоя сигурно 30 мин., накрая го удари на рев!И все повтаря, че няма да се избърше добре.Питам го като тръгне след 10 дена на училище какво ще прави и дежурния отговор е че там няма да ходи.И в градината не ходеше.
Явно при нас процеса ще отнеме повече време ooooh!. Иначе да ми се блещи и да ми отговаря може!

# 124
  • Мнения: 398
Ти мен откъде ме познаваш,аз само това не разбрах.Обикновенно тези дето се блъскат в гърдите,че са голяма работа нищо не струват.Това на каква госпожа и леля ще попаднеш е божа работа.От яслата съм много доволна,тогава дали съм била друг човек с други обноски  може би.Тези коментари се обих да ги слушам.Проблема не е в родителите,а в персонала не го ли разбрахте.Защо на яслата получавах информация за това как е било детето ми през деня,колко е яло и дали е била щастлива ,а в градината трудно измъквам отговор различен от добре беше.Проблема с незаинтересованите лели и госпожи съществува и бъди сигурна,че след ремонтните дейности в нашата градина ще променя нещата в нашата група,естественно без викове.
Разбрах,че във вашата градина няма проблем с персонала.Възпитана ,невъзпитана,аз ако бях невъзпитана първо теб щях да начистя,бъди сигурна.

# 125
  • Мнения: 398
Да се похваля,от седмица дъщеря ми ходи сама в тоалета само светвам и сама пиша,сама се бърше и мие ръцете.Да са живи и здрави ремонтните дейности в градината,докато свършат и ние ще сме фурии в тоалета,пък да видим как ще се взимаме наакани като тръгнем на градината.Както казах и по-горе детето ми там се обслужва сам само както и всички останали деца. Hug

Общи условия

Активация на акаунт