Първокласно лято 2009 - тема 3

  • 20 754
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 367
Анда,има ли някакво развитие по библиотечната ти тема от преди няколко месеца? Вчера стана дума в нашата районна библ. и казаха че имат редовно акции за пращане на книжки по света,ако мислиш че би имало интерес/полза-моля кажи!
*
колко часа е уч.ден на 1лака?

# 286
  • Мнения: 536
колко часа е уч.ден на 1лака?
В училището на Лори ще учат 3 дни от 8:20 до 11:20 и 2 дни от 8:20 до 12:05 Peace

# 287
  • Мнения: 3 367
KSI,мерси

# 288
  • Мнения: 5 877
Не, чакаме да почне учебната година, за да говорим с директорката - общо взето планът ни е точно да намерим книги за библиотеката и после от тази позиция да искаме и по-доброто им обгрижване.
Би било чудесно, ако можете да изпратите - супер звучи! Благодаря!

# 289
  • Мнения: 3 367
Анда,ок.У-щето до кой клас е? Книгите ще са на англ., какви възрасти горе-долу да целим? Супер инициатива е това,веднага я задействам!

# 290
  • Мнения: 300
Здравейте,ние днес купихме тоалет за първия учебен ден.Леле една рокля дето хич не ми се вижда подходяща ама детето като каза че иска такава и свеки нали даде парички викам хайде да угодя.Само не знам ако е лошо времето как ще се справя с Петя.След малко ще ви пусна снимки на роклята да си кажете мнението много ли е официална за случая.



http://merizajo.snimka.bg/children/moeto-kokiche.342209
това е линка за роклята която взехме

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 18:46 от meri_zajo

# 291
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Браво на вас!
Дай линк към снимката, не към страницата или албума за да не иска парола.

# 292
  • Мнения: 300
паролата е petja0302

# 293
  • Мнения: 1 159
РАЛИ,КЪДЕ СЕ ГУБИш,БЕ чОВЕК???Ти ме запали по тема 2002,твоите постове са ми били най-най-любими,моля те,не ни изоставяй за толкова дълго време! newsm51
Макси ще е с мобилен,защото винаги има непредвидени ситуации,той обича да е наясно кой ще го вземе,защо,след колко време...В училището телефоните не са забранени,пък и той не злоупотребява!
За щастие имаме държавна занималня,без ограничение в бройката на децата.Мисля,че до 17.30. стои госпожата,но после има пазач,при когото евентуално детето може да изчака да го вземат.И аз на 100 % бих му се доверила да се прибира сам,но от 2-ри клас!Та той пресича по-добре и от мен!Оглежда се,няма проблеми!
Макс не може да чете,не е и изявявал желание да се учи,когато му дойде времето!Смята,с пари се оправя също добре,по едно време ги изчисляваше в гормити Laughing.4 лв е един гормит,за 10 лв щял да си купи 2 гормита и да му останат 2 лв...На това никой не го е учил!Момченцата са по-добри в смятането,момиченцата-четене и краснопис.Е,не всички,естествено,имаше такова изследване,нещо беше свързано с ляво/дясно мозъчно полукълбо newsm78...
Аз имам толкова много работа,няма ме по 12 часа на ден,детето се оправя съвсем само,ако и татко му е на работа.Вече съм спокойна.Не напълно,разбира се,но като си спомня какво ми беше първите дни и по колко пъти на ден съм му звънила...
Мери,разкошна е роклята!Ама има вкус щерката Peace!Само че,ако е студено ще ти е нужна някаква жилетчица!Има едни-само ръкави и гръбче,и такова би й отивало!Крачетата лесно ще обуеш-и дамски чорапогащи е добър вариант!Според мен е перфектна!Аз съм много веща,с цели 2 племеннички,само тоалети и прически са ми в главата Crazy!

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 675
Рали, и на мен ми липсваха твоите постове. Радвам се, че се разписа и в тази тема. Hug

Мери, много е хубава роклята, но за всеки случай си подготви и малко по-дебела връхна дреха. Аз миналата година в последния момент купувах спортно сако, защото на 15 септември не беше никак топло. Нали Анастасийка изкара предучилищна в училище и бяхме заедно с всички ученици. Peace
Аз много харесвам м-н Carnival kids, предполагам, че роклята е от там. Последният път почти нямаше есенни дерхи, дано скоро заредят.

Ние още не сме напреднали с пазаруването. Раниците на Габол ми харесват по принцип, но повечето модели нямат джобове отстрани, което не ми харесва. Ще търся още. Може би само тези модели, които аз съм виждала, да са така. Купихме някои неща, но има още доста. Честно казано, чакам да заредят в Метро и Хиполенд и тогава ще пазаруваме.

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 20:43 от bissera

# 295
  • Мнения: 148
 #Crazy
аз колко теми съм изпуснала - не ме е срам....
 Embarassed е срам ме е де, връщам се да дочета - днес купихме раничката http://www.kasidabg.com/skatepark2-cpath-417_727.html, продължаваме със случайните покупки до получаване на списъка...
Успех и на вас  Hug

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 23:39 от ves_77

# 296
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Мери, много хубава рокля, аз за съжаление не мога да накарам Дария да облече такава. Вчера я питам с какво все пак смята да бъде облечена на първия учебен ден и отговора е: "с хубав панталон".
За раниците се е запънала да бъде с Ягодов сладкиш, гледах в ибей, но не ми харесаха много, някой във Варна ако е виждал да пише, моля.

# 297
  • Мнения: 104
с
Мери, много хубава рокля, аз за съжаление не мога да накарам Дария да облече такава. Вчера я питам с какво все пак смята да бъде облечена на първия учебен ден и отговора е: "с хубав панталон".
За раниците се е запънала да бъде с Ягодов сладкиш, гледах в ибей, но не ми харесаха много, някой във Варна ако е виждал да пише, моля.


Скоро гледах една-две в сайта на един пловдивски магазин /изпращат я по куриер - 7лв. доставка/.
http://www.kasidabg.com/back-to-school.html
Разгледай го. Дано е от помощ.

# 298
  • Мнения: 3 034
meri_zajo, роклята е прекрасна. много ефирна. поздрави детенце за добрия вкус.  Peace
не се притеснявай, че е много официална, ние имаме една такава от каката, сега номер 2 я носи - такова фръцкане, подскачане и танцуване на феи пада в къщи, че няма проблем, че е обличана само два пъти навън, успя да се износи. Laughing
що се отнася до лошото време - един бял чорапогащник и една бяла блуза, която да облече отдолу, ще свършат чудесна работа и пак ще се вижда колко е красива.
аз лично засега не се замислям да купувам специален тоалет. но не знам.

днес за малко да купим раница.
за малко, защото аз разглеждах, а девойката заедно с още една девойка /няма да казвам коя/  се зачетоха в някаква енциклопедия. това явно е било толкова занимателно, че вечерта, като попитах Марена " "Е, поне дънковата раница не ти ли хареса?", тя ме погледна с възможно най-учудения си поглед и попита : "'Каква раница?"  ooooh! Joy

# 299
  • Варна
  • Мнения: 5 591
meri_zajo, прекрасна рокля.
Рали, добре завърнала се. И на мен ми липсваха твоите увлекателни разкази.
Рокля имаме. Обличана е веднъж на тържеството по случай края на детската градина. Мисля, че ще свърши работа. Имам и вариант с панталон, само трябва да проверя дали междувременно не и окъсял или отеснял, както си стои нов.
Само на моята щерка ли не и пука, че тръгва на училище. Аз се притеснявам, а тя все едно че не става въпрос за нея.

Общи условия

Активация на акаунт