Първокласно лято 2009 - тема 3

  • 20 749
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 104
А ние още не сме наясно дали на първият учебен ден ще сме с униформа или с прекрасна рокля Thinking
За това и още не търсим. Само да не разберем в последният момент #2gunfire

# 301
  • Мнения: 5 140
леле колко имам да ви четаааа Crazy...ама утре

# 302
  • Мнения: 668
Да се похваля и аз с чудна чанта: http://www.kasidabg.com/ars-una-studio-products_id-7440.html Такава е, но картинките и оцветяването са на  Sponge Bob: http://www.kasidabg.com/ars-una-studio-products_id-7539.html

Взехме я за 59лв. (намалена от 89лв.), което ми се видя ужасно много, но кръстницата на Рали (и, съответно, чантокупувач Grinning) тропна с крак и рече - йок, тази ще е! После, търсейки да ви я покажа, като видях какви пари струва по сайтовете, направо се възмутих... Фирмата "Ars una studios" е унгарска, но производството е китайско - в интерес на истината - всичко, което видях е страхотно!

Чантата наистина е много хубава и удобна - с поне 3 големи отделения, в средното може да се постави шише с вода без страх от разливане + разни малки джобчета + ключодържател. Има и светлоотражатели. Отдолу и почти 1/3 отстрани е гумирано на големи "пъпки", та се надявам да издържи година-две Hug

Между другото, същата чанта, но в черно и жълто, беше 39лв. Имаше още много и различни варианти за момчета и момичета.

# 303
  • Мнения: 5 877
Анда,ок.У-щето до кой клас е? Книгите ще са на англ., какви възрасти горе-долу да целим? Супер инициатива е това,веднага я задействам!
Страшно ти благодаря!
Училището е до 8-и клас, учи се английски, не вярвам кой знае колко, де. Не знам като цяло учениците какво търсят, аз бих избрала разни неща, които представят училищните предмети по интересен начин - примерно за вкъщи съм купувала 120 Great History Projects, Drawing with Scissors (за Матис), една много забавна за умножението... такъв тип неща още са рядкост на книжния пазар тук и представляват интерес. Класики като Dr. Seuss, някоя книга с идеи за учителя...
Благодаря предварително - ако искаш, подожди до септември да говоря с директорката.

# 304
  • София
  • Мнения: 1 324
honey13, много е готина чантата. Честито!
От Черни връх ли я взехте, че не разбрах?

А анцуга за физическо от къде взехте? Аз търся някакъв тъничък, но виждам все ватирани. А гуменки по-прилични и не толкова миризливи? В списъка пише "гуменки (не маратонки)".

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 10:04 от кльомба

# 305
  • Мнения: 668
кльомба, мерси!
Магазинът се намира на ъгъла на Алабин и Христо Белчев, срещу бившето кино Д. Благоев. Раниците и чантите са на горния етаж, качва се по една увъртяна стълба. Само не видях как се казва.

# 306
  • Мнения: 536
Днес говорих с една начална учителка, която сподели, че има нова наредба според която вече не могат да се повтарят първите 4 класа в училище. Няма значение дали са ходили редовно и какво знаят - всички минават ooooh!

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте момичета Hug, аз тоалета за първият учебен ден го купих отдавна. По случайност бях влязла в един бутик и ми хареса един сукман с риза и го купих. По плътен е , но обикновенно на 15 септември не е много топло така, че си мисля да не търся резервен вариант.
meri_zajo страхотна рокличка. Марти има подобна, но вече и е малка. Това и беше любимият тоалет в период от 2 години. Mr. Green Аз си мисля, че ако помислиш и за нещо връхно ще е всичко наред.

# 308
  • София
  • Мнения: 383
кльомба, мерси!
Магазинът се намира на ъгъла на Алабин и Христо Белчев, срещу бившето кино Д. Благоев. Раниците и чантите са на горния етаж, качва се по една увъртяна стълба. Само не видях как се казва.
Току що се връщам от въпросния магазин. Знам го, защото ми е близо до офиса и го посещава от време на време, като съм купувала разни неща.
Най-вероятно това ще ми е предпоследното посещение. Смятам след обяд да отида и да им разгледам най-подробно всички раници от рафтовете и най-демонстративно да си тръгна.
Толкова ядосана от магазин не съм излизала, честно ви казвам. Продавачките си позволиха да коментират клиентите пред самите тях /и мен включая/ с недомлъвки, държаха се абсолютно надменно. При задаване на въпрос от моя страна ми беше отговорено едносрично. След като поисках да разгледам една от раниците, "продавачката" просто се измести с 20 см. встрани и ме остави аз да си я измъкна от най-долния рафт. Разгледах я на куц крак, защото няма къде да се подпреш, за да я отвориш и разгледаш подробно. Не ходете там, ако искате да си пазите нервичките.

# 309
  • Мнения: 668
Много си права - подавачките там са пълна отврат!
Нас се опитаха да ни метнат и да ни вземат за чантата 89лв. #Crazy, защото тази, която избрахме беше доста мръсна и ни извадиха от склада нова, на която не пишеше, че е с намаление...
Отделно ми написаха касовата бележка на ръка и, когато попитах дали няма да сложат поне печат, ме изледаха като извънземно #2gunfire Накрая, все пак, ми издадоха касова бележка...

# 310
  • Мнения: 1 491
Дами, виждам че превишаваме позволените страници .... Пускам новата тема, с извинението, че списъкът в първият пост не е актуален и много разчитам на помощта на  Betty L.  Praynig 


Заповядайте в
НОВАТА  ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт