Сега лято и море, а ФЕВРУАРИ всяка ще гушка своето дете! (7)

  • 9 971
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 41
Sashkova, отидох в МД, защото там правят БХС, по-точно те имат най-богата база за сравнение. За изследването трябва да имам определена гестационна възраст на бебо не по-късно от три дни преди даването на кръв. За това отидох там. Ще се наложи да отида още веднъж и то другата седмица, а не чак на 10 август, когато ми каза онази зла докторка. Повече кракът ми няма да стъпи в тази болница.

Живот и здраве мисля да раждам в Токуда. Там са най-добрите неонатолози, а и обстановката не е толкова подтискаща. Две мои приятелки раждаха там, едната секцио, другата естествено и двете са много доволни. Друга моя приятелка роди в Тина Киркова и там заразиха нея и дъщеричката й със стафилококи. При това ги изписаха с инфекцията, без изобщо да й кажат. Тя съвсем случайно разбра. А от стафилококи се прави сепсис.

# 271
  • Мнения: 360
ох толкова сте ми мили,извинявайте за нахлуването,желая ви една лека бременост и здрави бебета на финала Hug
мама февруарка09

# 272
  • София
  • Мнения: 6
Lemonny Явно в днешно време не може да се има вяра на никого. Дано да няма проблеми, надявам се да родя нормално, да няма проблем с бебето и да ме изпишат възможно най бързо  Praynig На колежката ми заразиха в май4ин дом детето със стафилококи. Други от токуда не са доволни, явно мнения много   Rolling Eyes , а аз говоря така за май4ин дом защото до сега колкото хора познавам там раждали все лоши неща казват, то направо ме е страх да ида там . Не знам ще видим. Дано бебе4ети ти да е здраво и да не се налага да изживееш пак такъв преглед и следващия пък ако се държат така си търси правата, най малкото и отговори със същия тон, те от др не разбират  #Cussing out

# 273
  • Мнения: 41
Надявам се и вярвам, че всички ще родим здрави и сладки бебчета през февруари. Колкото до мненията - хората са различни и изискванията им също са различни. Аз се надявам да мога да родя по естествен начин и да стоя в родилното възможно най-малко.

Ако и другата седмица пак ми погодят същия номер, този път ще яде бой докторката. 20 лв. е прегледа, за тези пари поне може да ми обясни какво се вижда на екрана.

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 16:43 от Lemonny

# 274
  • Мнения: 552
Аз не съм решила още за начина на раждане. Сина ми го родих нормално, но минаха 17,5 години от тогава, пък и кръвно започнах да вдигам... До там да я докараме, пък каквото дойде. Ще започнем с идеята за нормално, а ако не стане - секцио.
Сашкова, това за без упойката е много смело  Wink. На финала май ще се молим  Crazy

# 275
  • Мнения: 143
Здравейте мацки.Амам много писане много нещо,едвам ви изчетох.
Я да питам нещо.В понеделник ще ми правят първата ФМ.Който е минал през това нека каже-с какъв ехограф се прави.Искам да водя каката,ама ако е вагинален няма да може да дойде.Кажете моля.
За раждането,аз родих първия път секцио.Сега се надявам да родя нормално,с упойка и с таткото заедно.Дано да стане.
За килограмите-имах си качени излишни от преди поради нарушена обмяна и сега много ме е страх защото нямам нужда от повече излишни.А понеже пих хормони последните 5 месеца с цел забременяване и качих 5кг за 5 месеца.Вече спрях хормоните и се надявам да качвам по-бавно,но не вярвам защото по принцип все бях на диети,а сега трябва да ям неща които не съм яла преди и подозирам много качване.Но толкова много искам това бебе,че ще му мисля за килограмите когато се роди живо и здраво.

# 276
  • Мнения: 239
Lemonny представям си как си се почуствала мила. Егати тъпаците има значи така им се дразня вече, че...... #2gunfire #Cussing out Как може такова отношение? Да не ти го правят даром.Плащащ си все пак да му се невиди  smile3512

Silvery, честити ти сини гащи  stork-boy Еееее ще почнат май вече да се показват малчовците  newsm44

Ralipo ще има мила следващия път словена борба пък да видим кой ще надделее  smile3521

С кг-те съм на старите за сега слава богу, въпреки, че се чувствам като   261uu Дано този път е по-добре, че миналия качих цели 19  ooooh!

Аз да ви кажа такъв сън му дръпнах  smile3524 Sleeping Цели 2 часа. И сега съм супер. Чакам малката да си дойде от градина и отивам да и взема тортата, че утре ще си имам рожденничка  Wink

Чао за сега от мен ако мога по-късно ще надникна пак


# 277
  • София
  • Мнения: 6
vabeni Дато е жива и здрава рожденичката   ura и много да те слуша  Hug Утре каквато съм безпаметна ще забравя  Blush

nalika ФМ се прави с коремен ехограф, поне при мен беше така, едва ли ве4е ще те гледат с вагинален, нали си напреднала със седмиците, много е вълнуващо, ще изживееш страхотни емоции, то ти не си ли си правила преди, 4увствам се все едно давам акъл на утителя си, нали си раждала, на мен ми е за първи път  Hug

# 278
  • Мнения: 72
Силвъри,честити сини гащи!На Анджи пожелавам безпроблемна бременност до края,и на финала едно пухкаво бебоче HugДалчето честито!Дълъг и щастлив семеен живот и пълна къща със деца newsm04  uraАз да ви кажа днес преди обяд ми потече кръв от носа и като се шашнах,беж до поликлиниката,премериха ми кръвното,даже ниско ми било,всичко е ок,но утре като ходя при доки ще му кажа,да видим какво ще каже и той.Аз не се притеснявам де, че личната ми лекарка ми е леля и знам че щом е казала че всичко е ок,значи е така,най вероятно с аслаби капилярчета и малко ще пия витамин Ц Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 17:39 от kiki 82

# 279
  • Мнения: 287
Нарцис, благодаря за съвета. В понеделник съм на преглед и ще говоря с докторката си. Да видим какво ще ми каже.

Анджи, с теб сме.Дано този път всичко да е наред. Hug

ЗА забравянето и при мен се наблюдава това явление. Някъде четох, че при бремеменните се появява. Но после всичко си идва пак на място.

За пола на бебо ние с мъжа сме убедени че ще е момиче. Даже като си говорим все в женски род говорим за нея.

Dallcheto, честито за датата на сведбата. Ще чакаме снимки после да гледаме.

Охххх кафе кафе, и на мен днес много ми се припи и си направих. Embarassed

За килограмите аз съм смъкнала от началото 2,5 кг. и все още нищо не качвам, но и това ще стане.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 350
Мили майчета извинявам се за намесата в темата Ви   bouquet Аз съм от януарките днес бях на преглед в 15-то ДКЦ дианабад и се срещнах с една мама с детенце около 2 годишно Мирослав побъбрихме си  после тя влезе при доки и не можах да и взема координати. Каза,че е от Дървеница моля ако се познае при вас да ми пише. Доколкото разбрах терминът и ще е февруари дано не греша. Отново извинете и леко бременеене и успех на финала на всички ви  Hug

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита, аз съм доволна, че много се пише, че ми писна да въртя каналите по телевизията.

Тъй, тъй.  Wink И аз се радвам на активността в темичката ни.

Ммм, много рано ми се струва да се разбира пола, но пък де да знам  Thinking

# 282
  • София
  • Мнения: 6
здравейте пак от мен, днес мн ми се пише и ми е много ску4но, седя  си в офиса и 4акам една база да се прехвърли, има още 4ас и май ще я зарежа .. newsm62
Гледам постоянно какво сте писали, и не пишете много тази ве4ер, др път пък не ми се пише и вие много пишете  Joy .
Аз пак ще си правя картофена салата, тия картофи ще ме уморят само за тях си мисля  Joy.
За пола се надявам да намекнат нещо септември на втората фетална морфология Simple Smile Ина4е ще ходя по рано на 17 август след морето, аман ве4е го сънувам това море, така да ми се ходи, до неделя не знам.. има още 3 дни  #Crazy

Ами лека ве4ер от мен  Hug

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Момичета, вие днес сте се скъсали да пишете, не мога да ви изчета  Simple Smile.
Много се радвам за хубавите новини които сте писали.
Искам да ви попитам минаха ли ви киселините, при мен стана около седмица е нещо ужасно от всичко ме хващат, вече се чудя какво да ям че да нямам поне един ден.
Виждам че обсъждате кой как ще ражда, аз ще раждам секцио. Първия път раждах нормално и малката като беше на 16 дена ни приеха с гърчове в болница, оказа се че уж съм имала без симптомен генитален херпес, на което не вярвам, имам много големи съмнения че са я заразили в болницата където раждах, но върви доказвай. Тоя път съм на интензивно наблюдение може да дам доста парички за консултации и секцио, но поне искам да бъда сигурна, че няма да се повтори минало годишния ужас, който изживяхме.

Andjy стискам палци всичко да е наред  Hug

# 284
  • Мнения: 307
Сияна мила,знам за какво говориш.При мен до преди около седмица беше някакъв ад.Станеше ли към 5 часа полудявах,като по часовник.Оправия от нищо нямаше,радвам се,че засега поне минаха и дано не се и връщат!
Аз имам операция заради кисти от преди няколко години и още тогава лекаря ми каза,че при мен секциото е задължително!Така че аз нямам право на избор.

Общи условия

Активация на акаунт