Сега лято и море, а ФЕВРУАРИ всяка ще гушка своето дете! (7)

  • 9 947
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, този Начев дали е същият, който преглежда в клиника Доверие?

# 31
  • Мнения: 85
Ника виждам, че си била с такава плацента, искам да те попитам как си се чувствала..в смисъл знам, че при всеки е индивидуално, но просто не знам какво да очаквам...Раждането не ме притеснява - дали секцио или нормално е без значение. Малко съм се шашнала след прочетеното за разни кръвоизливи и подобни....Лежа си кротко и не се натоварвам, ама все ги мисля едни  ooooh! Но все пак се надявам да се вдигне и да си дойде на мястото  Praynig
Извинявай за глупавия въпрос  Hug
Поздрави на новите мами   bouquet

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 14:56 от missmall

# 32
  • Мнения: 304
  Ника, мисля че освен в МД другаде не преглежда,но не съм на 100% сигурна,нека и другите момичета кажат. Алън му е първото име,ако знаеш това на този в доверие може и по това да се ориентираш  Peace ще следя и аз,че ми е интересно другаде дали преглежда

# 33
  • Мнения: 72
За Начев знам че има и частен кабинет,но не знам къде е

# 34
  • София
  • Мнения: 6 011
Missmall,
Отначалото имах доста силни болки, на моменти бих казала нетърпими през първата бременност. Корема ми беше твърд като камък.
От 16 г.с. бях на терапия с магнезий, от време на време и Но шпа. Иначе като изключим тези контракции /стягане и втвърдяване за определено време/, не съм имала други проблеми през бременността.
Пътувах като луда, навъртях хиляди километри /нали работя извън София/, ходих и на почивка няколко пъти, щях да родя в 7-ия месец в Доспат, където пък се оказа, че нямат болница, та реших да стискам. Laughing Mr. Green
Родих си 8 дни преди термин с планово секцио. При прегледа с ехограф при приемането в болницата, докторите точно това гледаха - къде да режат и си говореха колко милиметра място имат.
По време на операцията нямаше никакви проблеми. Дори веднага след като приключиха ми се представиха в самата операционна с операционните одежди да видя, че няма капка кръв по тях.  Grinning
Аз по принцип много бързо се възстанових след раждането, не е имало никакви проблеми, корема ми спадна направо мога да кажа веднага, защото 2 седмици след раждането си облекох панталоните отпреди бременността.

За Начев, на този, за когото знам, че работи отскоро в Доверие /преди това е бил в Окръжна болница май/ не му знам първото име, ще питам тези дни. Имам две приятелки - мноооу ВИП персони, които ходят при въпросния Начев от Доверие от години и все ми го хвалят, чак ми се карат, че не ходя при него, само суперлативи слушам.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
Уффф, а твърдя, че бременността не ми се отразявала на мозъчната дейност - сега звъннах на едната мацка, доктора от Доверие се казвал Новачков, голяма съм шматка значи.  Embarassed
Значи за Алън Начев нищо не знам.

Колкото до консултациите в МД, моята снаха с близнаците ходи 2-3 пъти при някакъв Коларов, като цяло обаче не беше кой знае колко възхитена, защото нищо не и обясняваше, дори не я беше гледал за пола на децата.
В същото време обаче постоянно я караше да си купува някакви витамини за бременни, а тя е твърдо против и все влизаше в спорове с него.

# 36
  • Мнения: 85
 Ника благодаря за бързия отговор Simple Smile Съжалявам, че си преживяла такъв дискомфорт, но пък сега се радваш на едно малко ангелче Simple Smile а през февруари на второ  newsm32 Аз нямам никакви болки и се надявам да нямам за напред  Praynig, но така да ми се пътува, а така да не ми разрешават  Sad Радвам се на смелостта, която си имала Simple Smile Успех!

# 37
  • Мнения: 304
Ника  Joy какво пък ,поне първата буква е тази,така че не си толкова зле Simple Smile охх,добре че има и такива моменти да ме разсмиват,че така тегаво върви днешния ден...край няма

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Не бих го нарекла смелост, а по-скоро глупост, честно.
Сега, след като знам какво е и какво бих могла да загубя, съм си седнала кротко на д-то и дума не споменавам за екскурзии и почивки, гледам си детето и си трайкам.  Laughing
Дори си спомням по онова време, че един участък от пътя покрай язовир Доспат беше подготвен за асфалтиране и беше само на камъни, които много друсаха. Затова кака ви слизаше от колата и го вървеше този участък /около 1 км./ пеша, а мъжо ме чакаше на асфалта. И понеже хората по този край са безкрайно гостоприемни и готови да се притекат в нужда, всяка кола спираше и ме гледаше първо шашнато - толкова бременна жена, ходеща буквално в нищото и после още по-шашнато, като им отказвах превоза и сочех, че мъжа ми ме чака в далечината.  hahaha
То само това да беше, леко-полеко ще ми искачат и другите диви истории от това време и ще ви ги споделям.

# 39
  • Мнения: 239
Ееееее момичета какво правите вие? За ден и половина сте изписали 100 страници. Ми то човек не може да ви изчете  Hug

Sunny
мерси за темичката мила   bouquet

Добре дошли на вички нови мами  Hug
Честито на всички, които са били на преглед и са се радвали на гледката  Wink


Сегааааа, аз не мога да изпиша чак толкова подробности от вчерашната ФМ, защото реално не беше кой знае какво. Гледаха гръбначния стълб, главичка, краченца, но не беше толкова подробен както го беше написала  newsm78 newsm78 простете забравих вече кой  Embarassed Rolling Eyes
Както и да важното е, че всичко е ОК, което може само да ме радва. Бебока махаше усърдно с ръчички и краченца и правеше разни лупинги. Принципно бях много притеснена, защото съм с двурога матка, но док ме успокои, че след като веднъж съм родила няма проблеми. Дано наистина е така  Praynig За следващата ФМ ще се запиша при Марков. Тя ще е доста по-вълнуваща  smile3521
Гледам тука на някои майчета в мойте г.с. бебоците са им много големи. Мойто мъниче е почти 6см. размерите гледах на ехографа отговаряха на 12г.с. и 1 ден, но това не ме притеснява в рамките на нормалното е.
След прегледа ме изпрати в една лаборатория за БХС. Момичета не се оплаквайте от цените в МД. Аз вчера съм дала 66лв за това изследване + 60лв ФМ  ooooh! Направо ме заболя сърцето. Ама карай нали е за детенце  Grinning
Записах си час за 27.08 за следващ прглед при него.Сега на 04.08 съм на преглед в поликлиниката и се надявам да ми пусне секрет, че............
Днес бях съвсем за малко на работа. Прибрах се и реших да пооправя малко къщата за да си почивам събота и неделя. Е да ви кажа направо се разглобих  ooooh! Нещо много бързо се уморявам напоследък незнам защо  newsm78
И накрая да ви се оплача, че от вчера много гадно ме боли срамната кост.Направо не се трае.Даже не мога да ходя  SickМиналия път нямаше такова нещо.

Стига вече, че се улях този път. Отивам да довърша с  newsm79 wash hang 1dishes , че след 2-3часа ще си дойде малката от градина.

Чао и приятен уикенд  smile3525  love001

 

# 40
  • София
  • Мнения: 6 011
Вабени, браво, че всичко е наред!
Подготви се, при Марков прегледа е 100 лв.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 239
Ника цената там я знам мила, но пък си заслужава.  Peace
Миналия път пак бях при него и останах много доволна.
Мен не ме учуди вчера толкова цената за ФМ, колкото тази за БХС. Много бееее  #Cussing out #Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, и аз миналият път бях при него и останах много доволна.  Peace
БХС си го спестявам без угризения.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Момичета да ви се оплача, днес реших да си направя торта. Ако знаете на какво прилича  Joy, сигурно никой няма да иска да от нея, но иначе пък е вкусна става за ядене, ако после не дежуря в тоалетната значи работата е добре  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако никой не я иска - мятай я насам, мъжа ми яде всичко що е сладко, независимо от външния вид.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт