Септември `09 - 36

  • 17 216
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте всички бъдещи и настоящи мами. Минавам само за да поздравя един специален човек - villi миличка виждам, че още малко имаш ( и всички вие) пожелавам на теб и твоите "другарки по бременеене" успешен финал и сладки и пухкави бебчета след месец - два!   Hug Hug Hug

# 256
  • Мнения: 493
Честито на Бубара!!!! Да са и живи и здрави девойките и да я радват много !

Момичета май се започва бебевалежа и при нас!

# 257
  • София
  • Мнения: 2 150
Честито на Бубара, да са и живи и здрави дъщеричките и много да я радват  newsm51
Аз си чета от време на време темата на августинките и им се радвам на многото бебета, сигурно скоро и при нас ще се започне Simple Smile

petenceto_20, и моето бебче стои само от дясната страна, от ляво само ме подритва от време на време.

eti_74, и мен започнаха да ме викат за запис на тонове в частната клиника 2 пъти седмично, още от 32 седмица. При ЖК и дума не е ставало за това...

# 258
  • Мнения: 15
При мен записите ги почнаха от 35 г. с всяка седмица и то от ЖК. Лекарят при който ще раждам иска чек след 37 г.с

# 259
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТИ РОЖБИ BUBARA,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ!!!!
И аз да се изкажа за кошниците-задължително е да са по посока обратна на движението и на задната седалка.Момичета не си правете експерименти Naughty.Те хората са го измислили.А порт-бебето не се захваща никъде,не знам как ви е по-спокойно с него.Кошницата се фиксира в специална стойка и няма мърдане.Но всеки сам си преценява.

За тоновете-с дъщеря ми ми ги мереха веднъж седмично.Напълно достатъчно е,освен ако няма конкретна причина бебето да се следи по-често.Това ми го каза лекар.

# 260
  • Мнения: 142
Честито бубара!   bouquet
много да ви радват госпожиците, да ги слушате и забавлявате   newsm06 baloni

# 261
  • Мнения: 102
Честито на Бубара Simple Smile. Страхотни новини. Да са и живи и здрави госпожиците Simple Smile

# 262
  • Варна
  • Мнения: 153
Честито Бубара!!! Да са ти живи и здрави малките кукли! Simple Smile

# 263
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Тук пък не правят записи на тоновете.С Алекс не са ми правили и сега пак няма.НА 17.08. съм на ЖК и това е. newsm78
Lipstick* и порт-бебето има начин за закачане с коланите на колата.Поне това,което ние ползвахме,имаше упътване как и къде точно трябва да мине колана и си беше доста стабилно. Peace

# 264
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро!
Заповядайте на закуска!

# 265
  • Мнения: 260
  bouquet Добро утро и от мен!
pocahontas80  благодаря за закуската изглежда доста апетитно, тъкмо си мислех че аз съм единствената ранобудница и то не защото не ми се спеше ,а защото побеснях от нерви  #2gunfire нашият бъдещ татко му било студено и понеже не знае къде са завивките #Cussing out та ме събуди в 6ч. ooooh! ей тия мъже не се усещат май, да не говорим като спомена думата ремонт направо откача Tired ама както и да е, то си е казаноhahaha! мъжете са като децата  И да не забравя честия за най-хубавата новина
ЧЕСТИТИ ДЪЩЕТЕРИЧКИ НА БУБАРА И ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И МНОГО ДА СЛУШКАТ МАМА И ТАТИ

# 266
  • където има любов
  • Мнения: 307
Тази сутрин сме на чай!Покахонтас ,мерси за разнообразието!
Запис на тоновете на ЖК и на мен още не са ми правили,другата седмица съм на лекар,ще видим.От една приятелка ,която при същата докторка знам,че в деветия месец я викали всяка седмица,но незнам дали по принцип така практикуват или подхода е индивидуален!

# 267
  • Мнения: 224
Добро утро момичета Simple Smile ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА БУБАРА! ДА СА ЖИВИ ЗДРАВИ И МНОГО АМА МНОГО ОБИЧАНИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ !!!

# 268
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен,
pocahontas80 мерси за закуската  bouquet
И аз не можах да спя.Тази вечер беше доста хладно,но с този корем направо място не мога да си намеря. Tired

# 269
  • Мнения: 5 026
Аз спах, но какво ли не сънувах  ooooh!
Моя лекар каза,че като се гледа на 3Д плода и се види, че тоновете са ок, няма нужда от запис. Вече ако има някакви индикации-тогава се прави.

Общи условия

Активация на акаунт