Как тренирах-11

  • 23 458
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Бременните не са болни. Като ти се тренира - тренирай. Първо говори с доктора си, все пак. Аз тренирах до 7мия месец и спрях не заради корема, ами щото почнахме ремонт и нямах време и за залата..

# 16
  • Мнения: 33
Прасунчоbouquet

# 17
  • Мнения: 4 678
и аз тук  Wink, но не знам до кога

Вчера пропуснах тренировката. Сутринта правих тест за бременност и като видях 2-те чертички бях  Crazy Crazy Crazy  В неделя ще направя още един тест и ако резултатът е същият във вторник при чичо доктор. 


Имам въпрос - какво да правя с тренировките? Така ми се ходи Confused


...Браво Hug Hug Hug

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
току що се връщам от залата! Инструкторката ми е в отпуск до вторник. Ще се консултирам и с нея като се завърне. Точно преди да започна тренировката се обадих на личната лекарка и тя ми каза без притеснение да тренирам, но по-лекичко. Направих кардио , крака, ръце, гръб, коремни преси и за финал 10 мин кардио. Чувствам се чудесно! Не знам как да го обясня, но след всяка тренировка съм така положително заредена  Crazy

  bouquet на всички! ще ви държа в течение  Wink

# 19
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Прасунчо, може би ще е добре да спреш само коремните преси!!! Иначе другото си е добре и естествено да не е много тежко кардиото!!! Пожелавам ти лека бременност и едно красиво бебче на финала и после пак тук при нас!!!

Днес правих 10 минути кростренажор за загрявка,  горна част плюс корем и накрая 20 мин пътека през цялато време бягане с между 9 и 10км/ч. За 20 мин регистрирах 2.5 км.
Чувствам се добре, мускулната треска вече ми преминава и тренировките почват да ми носят удоволствие!!!

Поци, аз съм като още съм в самото начало, днес ми беше третата тренировка и все още тренирам един ден горна част,един ден долна и един ден почивка! Та искам да питам като тренирам горна част трябва ли да правя всички упражнеия от една и съща мускулна група и тогава да премина към следващата или мога да ги редувам???
Ти прибра ли се вече от морето!!!

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
ani_d , засега оставам тук  Wink
да, май коремните преси не беше добра идея.

# 21
  • Мнения: 6 243
И мен ме бяха посъветвали да не правя коремни преси, докато съм бременна.
Ти си още в началото, но след първия триместър внимавай със свободните тежести, щото ставите ще вземат да ти се разхлопват. То си е физиология, де, ама се вдига риска от контузии. Чела съм още, че е добре да се избягват упражненията от хоризонтален лег - нещо, свързано с кръвоснабдяването на плацентата беше.

Лека бременност ти желая!

# 22
  • Мнения: 4 678
Прасунчо, може би ще е добре да спреш само коремните преси!!! Иначе другото си е добре и естествено да не е много тежко кардиото!!! Пожелавам ти лека бременност и едно красиво бебче на финала и после пак тук при нас!!!

Днес правих 10 минути кростренажор за загрявка,  горна част плюс корем и накрая 20 мин пътека през цялато време бягане с между 9 и 10км/ч. За 20 мин регистрирах 2.5 км.
Чувствам се добре, мускулната треска вече ми преминава и тренировките почват да ми носят удоволствие!!!

Поци, аз съм като още съм в самото начало, днес ми беше третата тренировка и все още тренирам един ден горна част,един ден долна и един ден почивка! Та искам да питам като тренирам горна част трябва ли да правя всички упражнеия от една и съща мускулна група и тогава да премина към следващата или мога да ги редувам???
Ти прибра ли се вече от морето!!!
..още съм тук Mr. Green..скоро се прибирам Hug
..може да ги редуваш..но няма да правиш почивка между тях
..например..прави/редувай/
..гръб с бицепс
..гърди с трицепс

# 23
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
А когато правя крака, кардиото трябваше да е в началото на тренировката нали??? А след това на края да правя ли пак и колко време да бъде???

# 24
  • Мнения: 4 678
А когато правя крака, кардиото трябваше да е в началото на тренировката нали??? А след това на края да правя ли пак и колко време да бъде???
....когато правиш крака...кардиото го прави преди тях...после не прави Peace

# 25
  • Мнения: 4 678
Утре си тръгвам..че ми писна от тва море,,,само заради малката стоя Mr. Green

# 26
  • Мнения: 358
Прасунчо, честито! Сладка хапка добре те е посъветвала, аз обаче хич не можах да тренирам с второто, започнах да се задъхвам още от първите дни   Shocked, като видях  EFP разбрах защо не ми върви фитнеса. Така че, слушай тялото си и хубава бременност ти желая.
Иначе по темата - 40 мин. крос, ама то беше отдавна, и цял ден ходене из гората на красота......

# 27
  • Мнения: 2 337
Добро утро на всички. Аз напоследък се запалих по таебо-то и даже вчера изтеглих 2 клипчета от замундата и мисля от понеделник да започвам през ден. Вчера пробвах за няма и 10 минутки и днеска имам много лека мускулна треска. Представям си като са за по 1 час на следващия ден - сигурно няма да мога въобще да мръдна. Притеснява ме само това че съм раждала секцио. Дали не трябва да изчакам да минат поне 6 месеца от операцията или няма да има проблем?

# 28
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Приключвам тази седмица перфектно!!! Кантарът показва същите килограми от понеделник, въпреки четирите тренировки, които направих , а това е страхотно! Беше ме страх че като почна да тренирам и ще кача, както става всеки път и после ми е трудно качените 2-3 кг-ма да ги сваля!! Засега спазвам всички съвети на Поци и дават резултат!!  Mr. Green

Ето днес правих 30 мин пътека - 4км. После крака и корем. Сега два дни почивка, просто събота и неделя нямам възможност да тренирам, но ще пробвам малко с кросче на плажа и леко плуване!!!

Имам и предложение темата да стане "Как тренирах и какво ядох днес"!!! Защото храненето е 80% от успеха , нали така??? Laughing

Ето как изглежда при мене досега деня - закуска 9.00- малко парче бисквитена торта, 10ч тренировка, 11.30 - фреш от морков, 14.00-обяд- четири пилешки бонфиленца с печени тиквички и съм изпила около 1 литър вода досега. Към 17.00 ще хапна кисело мляко, а ще вечерям риба със салата и трябва да изпия още 1л вода!!!

Поци, какво ти е мнението за протеиновите блокчета/вафли/!!! Днес ги гледах в един магазин, но ми се сториха скъпички - 4лв за 1 бр. Може ли да хапвам след тренировка от тях. Просто в залата няма още протеин, а аз не винаги мога да се прибера до нас за да си направя!!!

# 29
  • Мнения: 4 678
Ани..може Peace
..относно темата..бях пускал тема..какво ядох/закусвах днес.....ама се оказа,че е много сложно и обемно да се изброява Peace
..иначе няма проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт