Знам, че преди само в яслата на Пашов приемаха по всяко време на годината. Сега не знам как е.
А днес беше нашият първи ден в яслата. И бях обещала да разкажа как е минало. Тук писах всичко подробно. Очаквах да е много, много по-зле.
. Или ще трябва да вдигнеш парите или ти да си го гледаш. При теб проблема е че и не всички ясли взимат толкова малки деца и сигурно за това се оправдават с датата, защото не могат да ти кажат, че не им се занимава с толкова малко дете
. Дъщеря ми е приета и живот и здраве от 1 ДЕКЕМВРИ тръгва. Така че то със средата на годината си оправдание изсмукано от пръстите




Нямам време да се докопам до компютъра 
Този път херния
Докторката каза, че не било нищо страшно и се случвало често при момчетата и да го лепя пъпа с лепенки, а ако не мине до 6-тия месец ще го праща на хирург
Някой имал ли е такъв проблем с мъжкото си чедо и как се развили нещата 