С радост и две чертички нови Май-чета, чакаме ви всички! N1

  • 19 081
  • 329
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен! Страхотна темичка - мислех си че е рано за такава:) Да ви  се похваля и аз видях  EFP на 26 август (23 ден от МЦ) раничко открих бебчо- надявам се към 15-16 септември доктора да го потвърди- а до тогава ще се моля всичко да е наред- според калкулатора съм за 11 май! Второ желано (много желано) бебче направено от първи месец опити! Първото ми детенце е вече на 1годинка и 8 месеца - ще става кака . Много искам бебо да е момченце , но и момиченце да е - здраво да е ,пак ще е обичано адски много:) лек ден момичета и усмивки! Стискайте палци всичко до 15-16 септември да е наред и точицата да си е там Simple Smile чакам и други мамми да се включат! Честито и на Синя птица радвам се! smile3501

П.П. не съм казвала на никого освен на мъж ми и на майка:).., аааа и на Плами също:)

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 16:21 от mishenka

# 61
  • Мнения: 1 427
Здравейте и от мен! Страхотна темичка - мислех си че е рано за такава:) Да ви  се похваля и аз видях  EFP на 26 август (23 ден от МЦ) раничко открих бебчо- надявам се към 15-16 септември доктора да го потвърди- а до тогава ще се моля всичко да е наред- според калкулатора съм за 11 май!
Честито !!! Пожелавам ти лека бременност и хубаво, здраво бебче на финала  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 50
видях  EFP . дано е истина,че едната чертичка е бледа . smile3505

# 63
  • Мнения: 84
видях  EFP . дано е истина,че едната чертичка е бледа . smile3505

Знаех си  newsm44 newsm68 newsm44

ЧЕСТИТО и на теб,станахте двечки....БРАВООО!!!  smile3501

Нищо,че е бледа.....бременна си preggo

Хайде от понеделник на  smile3543 да каже кога е термина   ylinfant

# 64
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен, аз от няколко дена надничам и все не смея да се хваля. но не мога да се сдържа.
На 28 трябваше да ми дойде и правих теста и имаме 2 чертички. newsm44 Аз се надявам на момиченце, но БОжа работа, живот и здраве да е.
mishenka кога е родена дъщеря ти, май сме почти връстници?
Според калкулатора термина ми е 4 май. Много се вълнувам и нашето бебе беше много желано,а дълго време се чудех, но нкарая се предадох, при нас стана от втория месец.
Друго не се сещам, няма да бързаме за доктора, със сина ми ходихме в 8-ма седмица и ни казаха, 4е е доста рано, тъй че сега по-полека.
Надявам се да изкараме незабравими моменти заедно и да станем близки приятелки, както сме с момичетата от другата ми отчетна тема. Hug
psm, не е важно бледа или не, важното ,че я има.

# 65
  • Мнения: 84
Ехааа,започва се май с двете чертички

Докато поздравиме една-две записали се и хоп...........

Хайде,честито и на теб Евито.
Децата ни са наборчета,3 мес сте поголеми от нас.
Дано е момиченце,както искаш ,да е здравичко и лека бременност

# 66
  • Мнения: 50
ewito,ЧЕСТИТО. вече сме четири. по калкулатор аз съм за 5 май.

# 67
  • Мнения: 79
Здравейте бъдещи Май-чета   bouquet,
честито на всички видели две чертички  Heart Eyes. Желая ви лека и безпроблемна бременност  Praynig. Когато потвърдите термините си ми кажете за да ви впиша на първа страничка. Peace

# 68
  • Мнения: 84
вече сме четири..........

Представя те ли си първа страничка до момента!!!

Ние сме 4 майки засмяни и очакваме 8 бебета сладурани   Hug

# 69
  • Мнения: 14
Нека и аз се присъединя, направих си и аз тестче, не е много силна чертата , но я има, така, че дай Боже май месец и аз да гушкам бебок  Hug

# 70
  • Мнения: 6
ей га де е и моята кумица - kremenaks  с 2 чертички, ах как се радвам ... целувки мила, мисля че и другите миналогодишни майски мами ще подкрепят - за двете бледи чертички.   bouquet Blush Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 166
Честито на новите бременелки  bouquet  bouquet  bouquet
Лека,безпроблемна и спокойна бременност ви желая,а след 9 м. здрави бебчета да гушнете! Hug
.....продължавам да "настръхвам" при такива новини...... Grinning
kremenaks , бледи не бледи-ТАМ СА! Grinning Честито!!!

# 72
  • Мнения: 83
Здравейте нови май-чета Hug
Честито на всички видяли вече  EFP ,леко и безпроблемно бременеене!Пожелавам ви здрави и много послушни бебчета да ви зарадват през май!
И аз като всички мами настръхвам като чета,много е вълнуващо.Връщам се назад на 29-август 2008г.,когато трябваше да ми дойде цикъла си направих тест и ООО да  EFP те се появиха! Леле   newsm44 такова щастие е това  newsm53
Много се разпрказвах  Mr. Green
Ще ви следя  Peace

# 73
  • Мнения: 219
Ехаааа ! Честито на всички! Ставаме все повече, много съм щастлива  Hug    Kissing Heart ! Аз по калкулатора си изчислих термин 2-ри май, но според мен е с една седмица след тази дата. Смятам, че овулацията ми е била по-късна. Когато отида на лекар и ми кажат някаква дата, тогава ще ми я запишете. Момичета понякога се чудя истина ли е??? И моята чертичка като правих теста не беше много тъмна, но определено си беше там. Значи няма грешка  Laughing  Аз в сряда ще ходя до Плевен и предполагам, че освен изследванията ще има и преглед. После ще разкажа как е минало. Хайде до скоро!

# 74
  • Мнения: 343
Честито на всички видели двете чертички HugПожелавам ви прекрасни девет месеца
Трябваше да ми доиде на 29 но ме прескочи Не съм правила тест още защото ме е страх да не е отрицателен Искам да питам дали ви боли кръста защото мен ме боли много и за това отлагам теста

Общи условия

Активация на акаунт