Нова новиничка седмичка 29.08 - 04.09.05

  • 9 472
  • 351
  •   1
Отговори
# 285
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Да ви се оплача лелята дойде и при мен, първите ни опити са неуспешни newsm45.

# 286
  • Мнения: 9 114
Еее, ама я без сълзи tantrum То ако ставаше всичко от първия път, нямаше да има форум Crazy Успокой се и гледай напред newsm08

# 287
  • Мнения: 1 419
Знам, че е петък ама много ми тежи вече и не мога да не споделя - корема ме болииии  Cry Уж беше отшумяло за няколко дни и сега пак се активизира - особено днес следобяд през цялото време ми човърка отвътре все едно всеки момент ще ми дойде  Rolling Eyes
Направо не знам какво да го правя вече - миналата седмица нищо нередно не се видя на УЗто  newsm78

# 288
Стискам палци на чакащите и надяващите си:pray:.
Утре на ранина заминавам далеч от ПС-то и Нет-а  Cry, но ще очаквам добри новини след почивните дни newsm03 newsm44

# 289
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте и от мен, девойки!

Цял ден си ви чета и се правя, че работя  Flutter Embarassed

didkec, мила, недей сега така. Всяка е минала по този път, но все още сме на фронта и таим надеждата всеки месец. Сигурна съм, че скоро ще ни зарадваш.

При мен нищо ново - от вчера БТ-то ми е над 37, но според фертилити-то още не съм в овулация  #Crazy. Пък аз от вече от седмица нещо не се чувствам добре. Първо на 23-ти така ме болеше корем ли, яйчници ли, че само си лежах вечерта. После пък на 28-ми взе да ми се гади и имам постоянното усещане, че всеки момент ще ми дойде и така и до сега. А по принцип (не)очеквам лелята на 14.09. Ама си мисля, че сигурно е от цигарите и кафето /пък и малко бях настинала тези дни/, щото и нещо да е станало този месец  Praynig е много рано да имам някакви признаци. Изобщо не ми стана ясно кога точно ми беше ову-то. Ту имах болки, след 2-3 дни пък слуз и ниска БТ 36,5-36,7. Пък и гърдите ме болят от 29-ти. Абе луда работа съм. Че и доста объркан постинг написах  Embarassed Извинете ме, моля!!! Flutter
Хайде лека ви вечер и весели празници! И да си починете хубаво, ей! Разрешава се умора само от с..с  Naughty

# 290
  • Мнения: 1 419
Джия, хайде - искаме да ни се хвалиш  Praynig

И аз да ви пожелая приятна почивка - ще се понавъртам още малко де, ама за всеки случай  Heart Eyes

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
..... Че и доста объркан постинг написах ...
Да вярно .
Имашли графика да зяпаме , пък да видим дали ще разплетем загадката  Grinning ?

Ая не пиеш ли Но Шпа ?

# 292
  • София
  • Мнения: 4 272
Нали обещах снимки с новите тапети в детската стая - ето! Разбираемо е защо има толкова играчки наоколо - вече се чудя къде да ги слагам newsm78 Харесват ли ви мечетата?

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7584&AlbumId=19483

# 293
  • Мнения: 1 419
Ая не пиеш ли Но Шпа ?
не пия - щото имам най-различни болки и така мога да си ги различавам  Crazy
То е от тия тъ Crazyпите болки - не е като да не се търпи, ама те дразни  #2gunfire

Леа, аз май не мога да различа мечетата  newsm78

# 294
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Божичко Леа, каква си мацка, пу-пу да не ти е уроки.
Абе хора, как ги поддържате тия фигури, бре?

Айде, да не говоря повече, че да не ме вземете за .... Wink

И хе-хе имам същия хладилник.
Иначе тапетите са много весели...

# 295
  • Варна
  • Мнения: 730
Момичета, за пръв път се опитвам да сложа препратка и дано стане  Embarassed
http://www2.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2005 … amp;ts=1125671147

Почти не ползвам ФФ-то и съм доста неука. Не ми е ясно защо на 20-ти кръгчето ми е празно?!?

# 296
  • Мнения: 4 309
Леа, много хубаво е станало! А защо имате по две двойки ключове не разбрах  newsm78

# 297
  • Мнения: 4 309
Джия, аз като ти отворя линка виждам моята графика newsm78 Mr. Green

# 298
  • София
  • Мнения: 4 272
Имаме по две двойки ключове, защото стаята е много голяма. Това на снимката е малка част от нея. Общо е 22 кв.м. и искаме да е осветена добре. Като купим лампи ще пратя още снимки Grinning Ама Боби нещо не иска да се снима. Предпочита той да е фотографът и затова съм отрязана на снимките Confused

# 299
  • Мнения: 7 002
Леа, мечетата са култови просто Mr. Green И аз искам Laughing Всъщност винаги съм си представяла стаята на детето ми с тапети на малки принцчета и овце...френско образование Rolling Eyes Ама си много тънка Shocked

Общи условия

Активация на акаунт