СЪЛЗИ НАД БОСФОРА-цената на щастието 5

  • 43 748
  • 439
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558




Лале(Едже Услу )-детски лекар ,е щастливо омъжена жена обичаща съпруга си и двете си деца.
Заедно със съпруга си Еге(Синан Сюмер ) - писател в една продуцентска къща и двете си дъщери , живеят щастливо отдалечени от всички проблеми. До деня ,в вкойто с едно леко замайване на главата ,живота на Лале се превръща в кошмар.

Отивайки в болницата в която работи и по настояване на приятел от медицинският университет , специалист -мозъчен хирург Атеш (Гйокхан Тепе) , се подлага на контролни прегледи. След което разбира , че има тумор в мозъка и времето , с което разполага е много малко.

Зейнеп( Бурджу Кара) е детската учителка на давете момичета на Лале -Едже и Наз.
Зейнеп , претърпява заболяване , в последствие на което не може да има никога деца и все още преживява трагедията.
Преди няколко години , именно поради тази причина се разделя с човека , който обича до полуда и се разминава с женитбата.


Заболяването на Лале , коренно ще промени както нейния живот, така и на семейството и .., на Атеш....и на Зейнеп....


В главните ролите : ЕДЖЕ УСЛУ , СИНАН СЮМЕР , ГЬОКХАН ТЕПЕ И БУРДЖУ КАРА

Продуцент : ЯМУР АЖАНС - ОСМАН ЯМУРДЕРЕЛИ

Режисйор : ХИЛАЛ САРАЛ

Сценарист : ЙОЗГЮР ЕВРЕН ХЕПТЮРК

Музика : ГЮНАЙ УЙСАЛ


В ролите : СЕДА ГЮВЕН ( ЕДА ) , САИТ ГЕНАЙ (СЕЛЧУК) , ФАТМА КАРАНФИЛ (УЛВИЕ) , ТАНСЕЛ ЙОНГЕЛ ( КЕРИМ ) , АЙДАН КАЯ ( ШЕЙДА ) , ЕБРУ БИЛИНГЕН ( ПЪНАР ) , ЪШЪК АРАС ( АДИЛЕ ) , БЕЛИЗ ИНАЛ ( АЙШЕ ) , ГЙОКХАН АЙДЪНЛЪ ( БЕРК ) , СЕЙФЕТТИН КАРАДАЙЪ ( КАСЪМ)

Деца : КЮБРА АЙЧА ТУРАН ( ЕДЖЕ ) , ЧАЛА ШИМШЕК ( НАЗ ) , ЕДЖЕ БОСТАНДЖЪ ( ЗЕЙНЕП - АСУ )


Линкове, от където могат да се теглят серии:


ЕПИЗОДИТЕ В BANANABG.COM
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE.İNFO
EПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА
ЕПИЗОДИТЕ В YOUTUBE
EПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7 (HQ)
тема 1, тема 2, тема 3,тема4
 За предстоящо развитие на сериала,моля използвайте бели букви

# 1
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Брей май съм първа   bouquet

# 2
  • Мнения: 0
Запис.   bouquet

Филмът е страхотен.Не знам защо не предизвиква такъв голям интерес като повечето други турски филми,но..няма значение.

# 3
  • Мнения: 0
Извинете ме,но не видях анкетата преди малко. Joy
Гласувах с - Да,защото той наистина съжелява.
Така е.Доказва го.

# 4
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Аз мисля,че тя му е простила вече,само,че още не си го признава.

# 5
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Любопитно ми е,Атеш и Леле ще се целунат ли като хората поне един път или само ще се прегръщат като брат и сестра Crossing Arms
то бива целомъдрие,ама нещо ми идва в повече

# 6
  • sofia
  • Мнения: 56
Ето ме и мен.
И мен ме е яд на лале като знае , че не обича Атеш , защо се ожени , защо му дава некаква надежда.Може би ще дойде време и нея ще я заобичаме,
Атеш страда много страда , заради голяма си любов милия, затова прави грешка след грешка.
И аз съм за Зейнеп да прости на керим . горкия /като всеки мъж в тоя сериал е но поне освен Зейнеп не е казал , че обича/ Нали така той е само за една Зейнеп.
Щях да забравя Селчук , баща мечта.

# 7
  • Мнения: 0
Абе изобщо бащината обич във филма е голяма.
Керим - Зейнеп-Асу
Селчук - Зейнеп
Еге - двете принцески Едже и Наз  Peace

# 8
  • Мнения: 0
И аз тук. Peace

# 9
  • Мнения: 54
Дали ще се получи развитие между Селчук и майката на Еге. Става ми мъчно за Улвие.


А по анкетата, гласувах с първата опция, но и втората е вярна. Все си мисля, че тя вече му е простила, както някой по-нагоре каза. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 293
Но Лале нали се беше отказала от сватбата с Атеш? Обаче Туна я увери, че няма чувства към Атеш и Лале трябва да се омъжи за него. Защо Лале да е виновна? Тя преследва голяма цел - децата. Атеш иска Лале и се надява, че тя ще се влюби в него след сватбата. Туна обича Атеш и сама си страда. Абе, филм. Ще видим нататък как ще се развият събитията.

# 11
  • Мнения: 2 829
ех ,,този Атеш голям сладур Crazy

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 430
Атеш е .... няма такъв пич като него  Heart Eyes  Blush Леле и мен ме дразни много с егоизма си  #Cussing out
Еге пък,няма такава п...а като него.Не дай Боже на никой такъв мъж! ooooh!


Момичета,дайте сайт за тези аватари и лентички които си слагате на профилите,искам и аз да си сложа Атеш!

# 13
  • София
  • Мнения: 3
Трайкова, благодаря за темичката и анкетата  Hug  bouquet

За анкетата гласувах с първа опция, като мисля че Зейнеп вече   прости на Керим , затова трябва да забрави миналото и да продължи напред! Peace

              Епизод 40

http://vbox7.com/play:eeddb3f2  - 1 ч
http://vbox7.com/play:fbcbd558  - 2 ч
http://vbox7.com/play:f9cf82cf    -  3 ч
http://vbox7.com/play:6f482ec3  - 4 ч
http://vbox7.com/play:408c0ed5  - 5 ч
http://vbox7.com/play:b678438f  - 6 ч
http://vbox7.com/play:2eb2eda0 - 7 ч
http://vbox7.com/play:1f7d4b72  - 8 ч
http://vbox7.com/play:a65e88cc  - 9 ч

# 14
  • София
  • Мнения: 3
Момичета,дайте сайт за тези аватари и лентички които си слагате на профилите,искам и аз да си сложа Атеш!

Ето малко намалени снимки за аватари

     

Общи условия

Активация на акаунт