Наднормено тегло и бременност?!?

  • 74 578
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 108
Благодаря ви,дами !
Аз за сега съм качила 7 килограма и ако не бях с наднормено тегло си е супер,но аз съм с доста килограми,които не свалих като бях бременна с каката,а и преди да забременея.Затова и май тези седем килограма са ми множко сега.Мисля поне юни месец да мина повече на плодове и зеленчуци,и повече движение,че май цялата бременност я прекарах вкъщи с лежане.В това лошо време при нас си падна голямо лежане,а и все ми се спи Confused.
mozzi ,според мен си си много добре с килограмите,даже елегантна.Нали си двойна мама Wink ! Браво,че се владееш в яденето. Hug
Анели,благодаря. Hug

# 736
  • Мнения: 108
Мами,време ли е за нова тема,че навъртяхме вече 50 страници или може да си пишем тук до безкрай? newsm78

# 737
  • Мнения: 4 615
Тя, темата "отчетна" ли е? Всъщност не започна като такава, така че не мисля, че е време за нова тема. Може и да бъркам.

# 738
  • Мнения: 11 607
Тя, темата "отчетна" ли е? Всъщност не започна като такава, така че не мисля, че е време за нова тема. Може и да бъркам.

Не знам дали е отчетна, но определено е тема, която вълнува и смятам,че има момичета, които имат нужда от подкрепа и насърчение в желанието си да станат мами независимо от килограмите си!!!!!

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт