МАРТенчето маха с крачета и ръчички за радост на всички (10)

  • 8 344
  • 305
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 521
Ох ненене не искам повече лоши новини да чувам.. какво става, защо толкова проблеми тази година Sad

Kaastel толкова много съжалявам! Дано всичко е наред с теб следващия път!  Hug Hug Hug

# 241
  • Мнения: 30
Леле момичета какво става smile3512
Не искам повече такива лоши новини.

Kaastel,много съжалявам.Дано другия път всичко да е наред . Praynig Praynig Praynig

# 242
  • Мнения: 1 768
Боже какво става с нас.Всеки ден лоши новини Cry Да сложим нещо на заглавната страничка знам ли newsm78
Я някой да сложи едно червено конче и едно синьо манисто , че работата става зле  Cry
Кастел , много съжалявам за загубата ти  spoko   Cry
Благодаря на Бог , че новините за Мариса са добри  Praynig

# 243
  • Мнения: 521
Отивам да търся кончета и мъниста.... Боже дано се спре вече с тези лоши новини. Явно оастроложката е била права... На кой му бяха казали, че марс бил в незнам си какво и затова толкова труднос е задържали бременостите в момента?

# 244
  • София
  • Мнения: 405
Kaastel, страшно съжалявам. Бъди силна и дано скоро всичко е наред. Прегръщам те.

# 245
  • Мнения: 30
Tink аз знам ,че мънистата не са много за късмет.
Незнам по-добре конче сложи.

# 246
  • Мнения: 521
Сложих конче с оче синьо... нали такава била традицията? Вижте първа страничка и ако кажете ще го сменя.


А чакайте то изчезна... нали го сложих... Айде пак ще го сложа..

# 247
  • Мнения: 0
Момичета виждате ли го сега, под бебетата?

# 248
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Момичета не мога да смогна да ви чета. Много се радвам за всички с добрите новини. И пожелавам на всички от тук нататък само положителни емоции. Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 405
Tink, виждам го вече. Добре е така. Аз обаче си мисля, че може би ще е по-добре за сега да махнем бройката на записаните мартенки. Според мен (в това отношение съм суеверна) носи лош късмет и затова бройката се променя. За съжаление се променя на лошо, а не на хубаво.
Ох, сега много се разстроих и уплаших от всичките тези лоши неща, които се случват. дано най накрая спрат лошите новини!!!!!!!

# 250
  • Мнения: 521
Ок отивам да махна бройката!

# 251
  • Мнения: 521
Погледнах назад и видях, че Kaastel миличката не е била на преглед много дълго време и може нещо в по-ранна седмица да се е объркало... Единственото, което мога да препоръчам на всички е да ходим по-често на преглед... Максимум на 2 седмици!!!

# 252
  • Мнения: 25
еииииииии какво става с нас ,аз току що се събудих и веднага ви изчитам ииииии......много се зарадвах за марисса успех и оттук нататък ,но след това прочетох за каастел ииииии помръкнах  smile3518 стига неприятности,та сега ли когато вече трябва да излизаме от рисковия период..... smile3511 престанете всички

# 253
  • София
  • Мнения: 32
еееее, стига де, как може такива лоши новини всеки ден. Kaastel много съжалявам за случилото се, бъди силна. Ако можеш сподели какво се случи. Прегръщам те Hug Hug Hug

# 254
  • Мнения: 54
Искренно съжалявам за Кастел - няма думи - бъди силна мила.

Радвам се за Марисса и я чакам с нетърпение да разкаже.

Tink ,честно да ти кажа ,от последния ти пост в който си разбрала че Кастел е била преди доста време на преглед, мъничко се успокоих. Не съм вярвала че може да ми действат така лошите новини. Винаги съм била устойчива , но сега............. Аз бях на лекар в събота и бебока беше истински акробат. Дано да издържа до понеделник когато съм на ФМ, но вече не съм сигурна дали ще издържа

Момичета нега бог да е с нас и да ни пази нас и нашите бебоци

Общи условия

Активация на акаунт