САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-34

  • 33 394
  • 569
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 305
И тук да кажа: Днес си взех колетче с олекотената завивка и от пощата подаръка към нея,  раничката Бъз. Аз като една опитна мама Crazy със стаж от 5 год влачене на ученически раници да се изходя по въпроса. Не разчитайте на тази раничка да ви занесе учебниците в училище. Първо страшно непрактична, защото няма отделни джЕбчета, второ е много...да го нарека нежна. Ще си слагаме дребни колички и играчки в нея, че идеално ми се върза цветово в детската

Това май беше спам newsm78. Извинете ме!  bouquet

# 526
# 527
  • Мнения: 685
 Rolling Eyes Някое кодче за намаление и БД на тези 2 артикула на с-ст 33 + Е  да може да предложите  newsm78   Praynig
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324159995&a … 2&Mode=Update

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324140250&a … 1&Mode=Update

С 46175 ми намаля на ~ 19 Е и 0 доставка, ама подаръка е сешоара, дето го чакам с предната поръчка.

(то нахално, нахално, ама нямам срам  Embarassed знам)

# 528
  • Мнения: 1 301
anny_

Ако и от тук не си избереш нещо, Финти и другите мацки, които се трепят да събират кодове, хич да не си правят труда вече.  Heart Eyes
Между другото, вторият ти артикул е намален вече, той си е в червения сектор.

# 529
  • Мнения: 170
Здравейте!
Може да сте го коментирали вече,но наистина не съм видяла,а уж следя темата редовно.Бихте ли ми казали какви трябва да са тези 4 или над 4 артикула,за да ми даде БД на кодчето с хавлиите?Хваща ми се ,но не ми дава БД.
Благодаря ви предварително!

# 530
  • Мнения: 429
Някой скоро да е използвал кода за черния тренч? Не ми става на нищо, дори и на ненамалени от новата колекция  newsm78 (знам, че кода е доста стар, но го видях в сайта с кодовете и се присетих  Embarassed)

# 531
  • Мнения: 685
Шрек, благодарскооо! Само с няколко опита ми се  хвана прословутият куфар с Бъззззз , урааа!  Hug

# 532
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте!
Може да сте го коментирали вече,но наистина не съм видяла,а уж следя темата редовно.Бихте ли ми казали какви трябва да са тези 4 или над 4 артикула,за да ми даде БД на кодчето с хавлиите?Хваща ми се ,но не ми дава БД.
Благодаря ви предварително!



...
При комплекта за баня има би значение какви да бъдат четирите артикула.

....прочетох по-внимателно и ето:
 БД при 4 продукта, закупени от колекцията BLANC du LINGE DE MAISON и постелки, спално бельо Есен-Зима 2009.


Проверих, даде ми  БД при 4 дори ЕДНАКВИ, при това НАМАЛЕНИ продукта от BLANC du LINGE DE MAISON .

# 533
  • Мнения: 170
"Article indisponible ne peut être livré à l'international "
Май не го доставят вече  Sad .

# 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
по-скоро е или изчерпано, или ще е налично след Х на брой седмици  Peace

# 535
  • София
  • Мнения: 971
Момичета  и особено Eva  - благодаря за разрешението да ползвам снимки    bouquet
днес няма толкова кодове колкото свикнахме да излизат напоследък но както винаги следим положението отблизо  Laughing

Между другото получих код за сешоара на мейла и оттам взех директен линк към ларедутското представяне.
Стигнах до извода, че тия вътрешни линкове към кодовете от самия ла редут са много по-нагледни от снимките по форумите - така че ще се пробвам да качвам само такива, когато има де ....

По-хващат окото така нещата Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 22:15 от Finty

# 536
  • Мнения: 3 766
Finty, Ева, много ви благодаря затруда, който полагате!

# 537
  • София
  • Мнения: 2 296
sasi6,благодаря ти!  Hug
Финти,идеята ти за по-хубави снимки е прекрасна,но на мен лично рядко ми пращат хубави кодове на мейла,
че да копирам от там снимките,а тръпката е да "гепна"някой топъл-топъл код,по възможност със снимка,  Mr. Green
от девойките-франСузойки!  Joy
Та,затова ще ме прощавате за такива изплагиатствани снимки с чужди надписи отгоре... Embarassed



Ето още една подобна снимка-
Кода е 36366,нямам подробности за него...
Нещо са се поизчерпали откъм идеи за подаръци ларедутковците-първо черния тренч върнаха
(нищо че при нас не работи),сега и този коктейлен сет отново предлагат...

# 538
  • София
  • Мнения: 971
sasi6,благодаря ти!  Hug
Финти,идеята ти за по-хубави снимки е прекрасна,но на мен лично рядко ми пращат хубави кодове на мейла,
че да копирам от там снимките,а тръпката е да "гепна"някой топъл-топъл код,по възможност със снимка,  Mr. Green
от девойките-франСузойки!  Joy
Та,затова ще ме прощавате за такива изплагиатствани снимки с чужди надписи отгоре... Embarassed

Eva, ама разбира се, въпроса е че като намеря хубава снимка ще я изтипосвам  Laughing и ще сменям френскофорумските с  оригиналните ларедутски

# 539
  • Мнения: 384
Rolling Eyes Някое кодче за намаление и БД на тези 2 артикула на с-ст 33 + Е  да може да предложите  newsm78   Praynig
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324159995&a … 2&Mode=Update

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324140250&a … 1&Mode=Update

С 46175 ми намаля на ~ 19 Е и 0 доставка, ама подаръка е сешоара, дето го чакам с предната поръчка.

(то нахално, нахално, ама нямам срам  Embarassed знам)

Кодовете за сак Софи с жирафчето +БД +(-20Е)-намалението в евро е при определени продукти - 48151; 55506; 46221
при същите условия са и сешуарите - 46183; 46167; 46191; 30244
и раничките за хлапетата 46264; 46272
(ако не ти дава БД сложи нещо от рода на калъфките, тривките, кърпите) - някъде напред в темата има линкове

(всички тези кодове работят... снощи съм ги пробвала)

На мен кода за червената чанта и шала -40401 ми се хваща само на новия акаун, но няма БД Sad ам то няма все да е на добро Mr. Green

Поръчах си една машина за хляб от 44,90Е ...а да видя сега ще ми я пратят ли ...гадньовците

Общи условия

Активация на акаунт