Дървено креватче или мрежесто креватче-кошарка?

  • 16 571
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз съм ЗА дървеното креватче.

# 241
  • Мнения: 37 256
дървено креватче, мрежестата кошара е екстра, а не основно място за спане според мен /имахме и двете/

# 242
  • Мнения: 260
дървено креватче

# 243
  • Мнения: 544
Ще споделя опита си с дървено креватче. Благодарение на здравата решетка дъщеря ми се научи рано да става права (на 6 м и половина), да стои дълго, да скача, докато се умори. Това помогна на крачетата да заякнат и съм убедена, че помогна за стабилното й прохождане на 10 м и 1 седмица.
Освен това колелцата и махането на решетката е много удобно, когато доближавахме креватчето до нашето легло.
Кошарата също има своите предимства - лесно се пренася и е лека.

# 244
  • София
  • Мнения: 247
И аз до скоро се чудих ,но в крайна сметка мисля детето ми да спи в истинско легло . Peace Кошарка също ще ми дадат ,но най-вероятно ще стои при нашите и ще я взимаме ако пътуваме.

Общи условия

Активация на акаунт