Перла-една изстрадана любов-13

  • 27 358
  • 436
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Joy

# 31
  • Мнения: 674
Някой може ли да напише с ББ какво става в следващите няколко епизода??? newsm78

# 32
  • Мнения: 84
Да се запиша в темата,за да мога да ви следя и коментираме филма.
Анкетата ми харесва много  Crazy еле па храста...... Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 833
Да се запиша и аз,че ви изтървам и после не мога да насмогна да ви изчета.Дайте инфо за предстоящите серии Praynig

# 34
  • Мнения: 23
На мен поведението на Инджи ми харесва. Тя е права - той е свикнал да получава всичко лесно и наготово. Как може да си мисли, че след като се връща късно от вечеря с друга жена, тя ще се съгласи да легне с него? И като не е по неговата, ще блъска по стените и ще вдига къщата на главата си! За какъв се мисли тоя?
 Изгубено доверие трудно се връща, това е истина. От друга страна е вярно, че с подобно поведение Инджи отблъсква Мехмет и той може да предпочете Нихан. Но мисля, че в момента тя се е примирила с факта, че го губи и иска просто да му върне свободата, а и своята. Така че поведението й е логично.
 Що се отнася до анкетата, не го искам Къванч никакъв. Не е моят тип мъж изобщо.

И аз мисля така  newsm10 Просто не разбирам тези вечери, обяди, закуски и прочие с Нихан. Ок, има син от нея, но винаги може да си вземе сина и да иде на вечеря с него и с Инджи. Вие я съдите за ината й, но поставете се на нейно място, ако мъжа ви ходи на вечери с бившата си неизживяна любов и сина им как бихте реагирали??? Предполагам изобщо нямаше да простите и щяхте да си съберете багажа и да си идете. И все пак вие знаете какво се случва на срещите им, а Инджи незнае. А той уж и доказва, че я обичал, а ходи търси доктори за Нихан как да проходи...при положение, че много добре знае, че тя таи надежда за тях двамата и има очаквания да се съберат пак, а и той не го оспорва (аз ако бях на мястото на Нихан също щях да имам голяма надежда с това негово поведение)...

# 35
  • Мнения: 4
Някой може ли да напише с ББ какво става в следващите няколко епизода??? newsm78

Само този видях : ББ
Епизод 78
Семейството се чуди как да сдобри Мехмет и Инджи. Инджи решава да приеме предложението за бизнес в чужбина и да замине за Париж. Сестрата на Гьокхан - Нилюфер - решава да напусне фирмата, но Онур се опитва да я спре и Нилюфер си прави някои изводи... Мехмет започва често да води сина си в къщата.

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 10:05 от хабиби

# 36
  • Мнения: 433
Добро утро и от мен  food010Аз само се пробвам с ББ,че до сега не съм писала с тях
На мен ми се иска Инджи да вземе колата от мъжа си Praynig

# 37
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Не съм чела назад. Дали някой от вас забеляза че номера на червената кола която купи Мехмед беше с "gum"  Peace Че дори и номера се постара Мехмет да бъде с нейно име.  Wink Не само цвета по нейно желание.

# 38
  • Мнения: 0
Не съм чела назад. Дали някой от вас забеляза че номера на червената кола която купи Мехмед беше с "gum"  Peace Че дори и номера се постара Мехмет да бъде с нейно име.  Wink Не само цвета по нейно желание.

да да и на мен ми направи впечатление  Naughty беше мило от страна на Мехмет Tired

# 39
  • Мнения: 0
Не съм чела назад. Дали някой от вас забеляза че номера на червената кола която купи Мехмед беше с "gum"  Peace Че дори и номера се постара Мехмет да бъде с нейно име.  Wink Не само цвета по нейно желание.

да, забелязах, беше се постарал Мехмет, за разлика от Енгин Naughty ooooh!


пп: в реалният живот актьорът Къванч Татлъту кара peugeot 307

# 40
  • София
  • Мнения: 216
Цоп и аз тук, че много ви изпуснах.

# 41
# 42
  • Мнения: 96
В момента не съм настроена на вълната - Мехмет, така че не го искам. Като гледам филма чак към последните серии - тогава ще се замисля.

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, докато успея да ви прочета и вие хоп в нова тема. Благодаря на всички, които пишат с ББ и на останалите за допълнителната информация, абе на всички Ви благодаря. толкова сте добри в коментарите, че напрово забравям за всичко. Сори за отклонението сега малко за Гюмюш

Този филм много ме обърква, с ръка на сърцето немога да кажа, че има някой виновен. Ако бях на мястото на Инджи досега щях да съм се изнесла 100 пъти, въпреки че много щеше да ме боли, но все пак и тя е инат. За Мехмед мисля си, че все още се чувства виновен за катастрофата, а тази вина не се изтрива от паметта и може би затова се държи така. Според мен иска по-някакъв начин да си изкупи вината, и затова търси и лекари. А пък що се отнася до Нихан и тя не е толкова виновна всеки един се надява на щастие, а защо да не е с неизживяната и любов и бащатата на детето и.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 381
Мерси, ама, не го ща в леглто си, а на екрана.  Party

Общи условия

Активация на акаунт