Възрастова разлика

  • 5 144
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
интересно как се чувстваш в компания с двадесет и три годишни - не ти ли е неудобно или може би все още не си се събирал с нейна компания. сам ще усетиш по погледите на другите дали мястото ти е там. ти решаваш, не ние.

# 46
  • Мнения: 260
ами... и с нея ще страдаш, и без нея - ще страдаш  Tired

# 47
  • Мнения: 92
И на мен ми се вижда множко разликата, ама то си зависи и от човека!С моя мъж имаме 10 години и това е моя максимум!

# 48
  • Мнения: 1 236
не ти ли е неудобно или може би все още не си се събирал с нейна компания. сам ще усетиш по погледите на другите дали мястото ти е там.

Да, точно така. В България не може да имаш свой избор и мнение, трябва да слушкаш какво казват "околните".  hahaha   Ако компанията реши че не сте Убави заедно - не сте и толкоз.

# 49
  • Мнения: 1 045
Разликата е огромна.Я поживейте няколко месеца и тогава ни питай какво мислим,защото може да си го измислил сам и да си преценил плюсовете и минусите.Аз доколкото разбрах връзката е в началото,което ще рече че не сте се опознали.А относно мненията на хората,ако при вас нещата са наред все тая кой какво дрънка. Peace

# 50
  • Мнения: 2 617
не ти ли е неудобно или може би все още не си се събирал с нейна компания. сам ще усетиш по погледите на другите дали мястото ти е там.

Да, точно така. В България не може да имаш свой избор и мнение, трябва да слушкаш какво казват "околните".  hahaha   Ако компанията реши че не сте Убави заедно - не сте и толкоз.


Не бих казала, че е само (или точно) това. По-скоро ще разбере, дали може да бъде част от компанията/средата й самият той.
В такива ситуации си даваш сметка за сериозни разлики и разстояния, които някои не мога да изминат.
Във всички случаи, среда от двадесетгодишни младежи е далеч по-различна от тази на мъж на прага на четиридесетте.

# 51
  • Мнения: 103
Да има бъдеще, ако и двамата се разбирате и го искате. Едно младо момиче има нужда от мъж до себе си, а не момченце, което тя да отглежда! Успех! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 800
Зависи само и единствено от вас. Имам приятелка, която в момента е на 70, мъжа й е по4инал преди доста години, бил е с 20 години по-голям от нея. Казва, 4е са имали невероятна любов и са били много щастливи заедно.
Ако тя е по - зряла за възрастта си, а на теб ти е интересно в нейната компания, има голям шанс връзката да просъществува за дълго. Мъжа ми беше на 21, когато се оженихме и още тогава беше по-отговорен от някои 30+ г. приятели и познати. Важното е, както се казва тук, да сте на една страница.

# 53
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има бъдеще, но с краткотрайно щастие ....

# 54
  • Мнения: 1 371
Изживейте си връзката. Ако се разделите заради възрастовата граница сега, после ще си задаваш въпроси от типа- ами, ако бях продължил, ами.... Времето ще покаже дали сте един за друг или не. И ако се разделите, поне ще ви останат хубавите спомени. Дано тази пречка или мнението на околните не повлияят на добрите ви взаимоотношения.

# 55
  • Мнения: 26
Здравейте, първо искам да се извиня, ако на някоя от вас ви се струва тъп въпроса, но за първи път ми се случва и искам съвет, мнение или просто да ми кажете какво мислите.
Аз съм мъж на 39 г. от няколко месеца се запознах с момиче на 23 г. и започнахме да излизаме заедно. Бих ви помолил да ми кажете какво мислите за възрастовата разлика? Следва да уточня, че просто между нас има чувства, без това да е съпроводено с финансов израз нито от нейна страна нито от моя. Според вас една такава връзка има ли бъдеще? Предвалително ви благодаря!

За мен такава разлика е абсурдна.Точно две, три години ще си му мила и драга. След това определено ще ти бие шута.
Мисли от гледна точка на това, че голяма част от мъжете не кръшкат по по-стари жени  Laughing
Но твоето момче може да е изключение.. и все пак си имай не само едно на ум  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 337
EGR - Чети по-внимателно, преди да даваш мнение.

MitkoP - И аз бих те посъветвала, да не се влияеш от хорските думи. На тази възраст би трябвало сам да можеш да преценявап и да взимаш решения. Успех!

# 57
  • Мнения: 16
Хамлетов въпрос....да-а,да бъда или да не бъда.Пич отиди до най-близкия салкъм/акация му викат още/,откъсни едно клонче...Листата  са разположени симетрично от двете страни на това клонче,като накрая е само едно листенце.Държиш клончето в долния край и започваш като Хамлет да броиш - "да съм с нея " или "да не съм с нея" .Каквото изречеш на последното листо ,пускаш клончето,пляскаш 3 пъти с ръце и това ще стане.... На 30 и кусур ,скоро 40-годишен ,дето не знае какво  иска си мисля ,че такъв отговор е идеален Mr. Green Peace
Ако останеш с това момиче,очакваме скоро въпрос- да правим ли секс или не,кога да имаме бебе и т.н. Joy

# 58
  • Мнения: 21
Аз мисля, че връзката ви ще бъде много хармонична, защото май и ти си с акъла на 23годишен. Как може вобще да си задаваш такъв въпрос? Какво значение има възрастовата разлика? Ако взаимно се обичате, разбирате и уважавате няма да допуснете никой с предразсъдъци да Ви раздели. А ако не можете да надмогнете своите, то значи не изпитвате горе-споменатите чувства.

# 59
  • Мнения: 227
Моите родители имат 18 год разлика.вече  30 год са заедно и имат  4 деца и още се обичат.Никакво значение няма възрастта важното е да се обичате и уважавате

Общи условия

Активация на акаунт