Гоблени 64

  • 85 141
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 106
Момичета, невероятни красоти сте показали   bouquet! Разглеждах с огромно удоволствие.
Ето и моя напредък :

# 46
  • София
  • Мнения: 9 850
Зори, става су-пер!

# 47
  • София
  • Мнения: 767
http://www.cross-stitch-centre.co.uk/acatalog/anc_taps.html - току що попаднах на този сайт, доста интересни гобленчета, като на първите изобщо не съм срещала схема...  на някой да са му попадали?

# 48
  • Мнения: 2 425
http://www.cross-stitch-centre.co.uk/acatalog/anc_taps.html - току що попаднах на този сайт, доста интересни гобленчета, като на първите изобщо не съм срещала схема...  на някой да са му попадали?
Аууу, наистина са много хубави  Grinning

Зори, прекрасно става  Hug
ПрасчоHug

# 49
  • Мнения: 51
...
Имам питане към вас обаче. Знаете ли кои фирми зареждат в България по- голямо разнообразие от щампи?
...

Само цитирам се и  Praynig да ми отговорите, ако знаете разбира се  Hug
Здравей, doci!
Сещам се за Шехерезада, защото съм шила техни щампи. По принцип са по-ситни или поне тези, които съм виждала. Виж на сайта им има доста модели.
http://www.sheherezada.com/
Поздрави   bouquet

# 50
  • Мнения: 2 924
http://www.cross-stitch-centre.co.uk/acatalog/anc_taps.html - току що попаднах на този сайт, доста интересни гобленчета, като на първите изобщо не съм срещала схема...  на някой да са му попадали?

това е Tapestry Kits , т.е. щампа.
Няма схема ,а рисунката е принтирана върху панамата, конците са вълнени.
Ако някъде има схема то тя ще е направена с Паттерн макер или подобна програма по щампата.
Или пък ще е публикуван опростеният ѝ вариант в някое списание:)

# 51
  • София
  • Мнения: 767
Ха мерси..
ама така е който разглежда сайтовете на работа между другото и преглежда само картинките и не се зачита в текста  Crazy

# 52
  • Мнения: 200
Писето, то не останало!
missing,Кога я почна а я вече докъде си!
aynur,  PeaceБраво на теб!!!
plam4o добро начало
luizi много красиви гоблени си ушила!  
3axapче поредицата е много хубава!
Ivanichka, Малко Сладко Коте,Зори, Прасчо Peace
Дуданка разкошен е букета
Хипатия, много са хубави гоблените, които си поръчала
аз не съм снимала скоро,но покрай кандидатстудентските вълнения на дъщеля ми не съм и шила много,надявам се отук нататък да наваксам
ако съм пропуснала някой да ме извини от толкоз показани красоти  Shocked...нормално е нали...

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Зори страхотно става  Heart Eyes
Ето и моят малък напредък с маковете.
И една гривничка която си правя от остатъчни материали Simple Smile)

# 54
  • Мнения: 434
Хайде да се запиша и аз в новата тема някои неща.Такаааа,след кратко отсъствие ми се събра доста за разказване.

Та ходих на море и се срещнах случайно с един колега-гобленар.Знаем се от няколко години,а чак сега се разкрихме Grinning
Ето наша снимка,както и два от неговите гоблени



Подари ми цяла кутия с конци,от което съм много щастлива.Имах и снимка,но не я намирам.

Нещо,което съм показвала.В ляво е моя гоблен - завършен, в дясно, работата на едно момиче,което си купи комплектовка и сега го шие



А ето и най-после завършеният "Романтичен Париж"


# 55
  • Мнения: 643

Много интересна среща , аз мъже гобленари щото не познавам , де.
Оня пич дали ще почне викинга , ще ми бъде любопитно да го видя или малко в  етап, Скорпи , кажи му  Crazy

# 56
  • Мнения: 7 106
Малко Сладко Коте   Hug!
Благодаря на всички  Simple Smile.
Aetera , много са сладки тези макове, а гривничката е върха ! Каква закопчалка ще и измислиш?

sissak , впечатлена съм от Париж  smile3501. Мноооого е красив, браво!!!

# 57
  • Мнения: 3
На две мои приятелки бащите им са гобленари.Мога да ви кажа че са супер стриктни в това което вършат.Изключително запалени и мога да кажа че нямат грешка.
Скоро бях на гости на едното момиче и имах шанса лично да се запозная с баща и.Той беше очарован че има с кой да си поговори на тази тема и обсъдихме всичко на дълго и нашироко което си беше много приятно изживяване.Той например шие само на Вилер и има страхотна колекция.Неговите гоблени са напълно еднакви и от двете страни.За моя голяма радост ме научи как става.Наистна отнема много повече време и старание но си заслужава.
Шапка има свалям понеже рядко се срещат мъже гобленари.
Разказах му за нашия форум и когато му го показах беше като дете в детски магазин  Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 647
аа, ама да не се радва само от витрината, ми да влиза вътре и да се включва  Mr. Green Добре дошъл ще е  Flutter Сисак също завладява мъжки територии, така че вече е време и мъже да почнат да пишат  Peace
Зори, много бързо напредваш  Flutter
Аетера, маковете са ми слабост от първия миг, в който ги видях  Heart Eyes искам още етапи  Blush
Аз си рамкирах сама малката Венеция, но ще ви я покажа утре, че сега най-много да заспя в движение и да се обеся на кабела на фотоапарата докато качва снимката  Laughing Не смея да рискувам  Wink Лека нощ

# 59

Общи условия

Активация на акаунт