На мене ми се иска,но той има проблеми

  • 5 535
  • 67
  •   1
Отговори
Имам страхотен проблем със съпруга си той има сексуални проблеми,значи чисто и просто вече не му става.Мислех си да пиша ли на здравните,но после се отказах.Тук вие по добре ще ме разберете и посаветвате.30 годишна съм,от 12 години съм омъжена и с  2 деца.Той е на 43.Аз съм му втори брак.Първия защо е преключил незнам  и не ме е интересувало много.Нали е важно,че мен обича.Почти през целия ни семеен живот съпругът ми пиеше,уж все като му дойде времето щиал да остави пиенето,също и ходене по жени,семеен тормоз,не ма забелязваше в къщи по едно време. Всичко започна с моята бременност и човека реши,че може вече да ходи с други жени.Не съм му била достатъчна,сякаш той ми беше достатъчен през това време. Била съм погрозняла,много дебела,не съм се гледала.Вобще не е вярно. Носих детето му,бе.Разбира се,че ще има промени.Иначе сам млада и хубава жена и всеки ме харесва.Висока сам,нормално телосложение,руса с кафеви очи.Обичам да спортувам иначе,като има време.Само психически ме тормози и толкова.  CryМного пъти реших да са развеждам,но все казва,че сажелява и пак опитваме да сме заедно.По природа е добър човек.Иначе пари е носил и обича децата.Пред хората е добре.Да,но сега вече има проблеми.Вечер като си легнем вече е кошмар.Не ми се ляга направо Cry.На мене ми са иска,но той не може.Пак му трябвало време да се оправя.Няма вече и други любовници,не пие много иска ме,но не може.Аз все се старая да му направя впечатление и обличам много модерно и секси бельо.Правя секс в всякакви позиции,стига само да има,но няма.Не знам какво да правя.От тук нататък време за какво да му давам  Sad CryВреме,време но докога?!Изморих са вече да чакам  ooooh!.Все чакам и какво,сякаш по хубаво ли ще стане  CryНе се чувствувам като жена.Живее ми се,бе хора.Раждай децата,отглеждай ги,върши къщната работа,търпи на този човек глупостите и накрая все ще чакам и за какво?!Тръгвам да говоря с него и той все казва да чакам.Сега малко проблеми в работата имал.Да съм го разбирала и чакала.Живей ми се вече и то преди съвсем да остарея.На доктор ли да го заведа,той сам ли да ходи.Една позната ме посъветва за някакъв мед с билки,но няма управия.Яде си го и пак нищо.Объркана сам.Посъветвайте ме какво да правя.Да дам ли време и дали ще се оправи вобще не знам.Има ли тука други като менe и какво да правя.Мола дайте ми съвет. PraynigНе искам да му изневерявам,обичам го,навик ли е или го сажaлявам,незнам,но какво да правя.Много набързо нахвърлих нещата и дано да сте разбрали за какво става въпрос.Помогнете ми.  Cry Дайте съвет:pray:.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 81
Ти в една тема си сбрала половината ДиС бре, момиче.
Няма как да ти кажем да го зарязваш или не.
Ако го обичаш, започвай сериозните разговори и ходете на лекар.
Ако не го обичаш... друга бира.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Уау! Впечатлена съм! Добре, понеже нещата си ги свела до сексуалния проблем, идете на лекар, може да е нещо здравословно. А може той вече да е бил и да взема някакви лекарства, ниското либидо е страничен ефект на някои...Може много работи да са.
На пръстите ми е да го напиша - ти за психически тормоз, за алкохол, за изневери не си го оставила, сега за едното чукане ли бе ooooh!

# 4
Искам да попитам има ли някакво време за мъжете за сексуалното им състояние и дали след тази възраст се оправят.Да не чакам пак напразно.То обич обич,но има неща дето трябва да се живеят.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Пишеш доста неразбираемо, но ако въпросът ти е - всички ли мъже стават импотентни по едно време, но после се оправят? - отговорът е "не". Идете на лекар.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 240
На пръстите ми е да го напиша - ти за психически тормоз, за алкохол, за изневери не си го оставила, сега за едното чукане ли бе ooooh!

По хубаво от това не мога да го кажа Peace
Темата си е пързалка де, ама все пак...

# 7
  • Мнения: 2 136
Абе, жено!Тая хубава глава за какво ти е на раменете?
Ако не се съгласи за посещението при лекар(защото е за там)- стягай си куфарите!

# 8
  • Мнения: 15 619
Образът на многострадалния съпруг, както са забелязали преди мен, е много събирателен.
Да разбирам ли, че е спрял да ходи!?
Или го зарязваш или му слагаш рогца, к`во друго!? Thinking
Доживях и това да кажа... Crazy

# 9
  • Мнения: X
Образът на многострадалния съпруг, както са забелязали преди мен, е много събирателен.
Да разбирам ли, че е спрял да ходи!?

Ами като не му става,къде да ходи?    Mr. Green   
Ама не ми се пързаля днес вече...една на ден ми стига!   

# 10
Ами мислех си да се развеждам,ама все ми се кълнеше,че ме обича и после са отказвах.На роднините ми им втръсна вече да се разправят с него.То и децата бяха малки.Все за хубаво го мислехме,но сега вече сам на 30 и времето ми минава Cry.Ами ако каже,че няма проблем и не отиде на лекар Cry Cry Cry.


# 11
  • Германия
  • Мнения: 240
.Ами ако каже,че няма проблем и не отиде на лекар Cry Cry Cry.
Ти говорила ли си с него за проблема и за евентуална консултация с лекар?

# 12
Ти в една тема си сбрала половината ДиС бре, момиче.
Няма как да ти кажем да го зарязваш или не.
Ако го обичаш, започвай сериозните разговори и ходете на лекар.
Ако не го обичаш... друга бира.
Pronobis благодаря ти,брате.Положението е доста объркано.Доколкото за бирата нали от нея ми е половината тревога Sad .Няма вече бира,иначе не става ooooh!.

# 13
.Ами ако каже,че няма проблем и не отиде на лекар Cry Cry Cry.
Ти говорила ли си с него за проблема и за евентуална консултация с лекар?
Не съм му го казвала на лицето ,но той си го знае.Не знам как да му го кажа и как да започна разговора.За доктор не е ставало навъпрос.Затова е объркано положението ми.Все гледа да си търси работа навън.Гледа да потули нещата.Ами,че то за потулване ли е?!Плаче ми се,направо. Cry

# 14
  • Мнения: 228
Ами мислех си да се развеждам,ама все ми се кълнеше,че ме обича и после са отказвах.На роднините ми им втръсна вече да се разправят с него.То и децата бяха малки.Все за хубаво го мислехме,но сега вече сам на 30 и времето ми минава Cry.Ами ако каже,че няма проблем и не отиде на лекар Cry Cry Cry.




Ти 30 годишните за пътници ли ги взимаш. Абе жено , една тояга ти трябва на тебе , кожена и да не употребява алкохол Naughty

Общи условия

Активация на акаунт