СЕПТЕМВРИ-09'45

  • 9 657
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 314
Уф и лимони тъпча и мед,ама нътц!Лошото е ,че искам пълна упойка и с това гърло сега и с тръба в гърлото на операцията не ми се мисли. ooooh!Айде и аз лягам,че днес направо се скапах. Rolling EyesЛека.

# 61
  • София
  • Мнения: 110
Честит малък юнак на мама Веси!  smile3504
Arlina, дано бързо се оправиш  Peace
Eden, дано нощта ти е спокойна! Praynig

# 62
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Честито бебче на мама vesita007, много да ги радва и слуша, а на мама бързо възстановяване!

# 63
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ехааааа,много бебчета днес!Да са живи и здрави,а на майчетата бързо възстановяване! Hug

# 64
  • Мнения: 53
Ох, толкова много хубави новини, че вече не помня на кого честитих и на кого не...  Rolling Eyes

Честито на всички мамчета, да си гледат сладки и здрави бебчета!  smile3525

Аз да се похваля, днес си взех поръчката от Mothercare - Помпа на Авент, бебефон и разни дреболии. Много се радвам, бях се притеснила, че бебата ще пристигне преди тях.  Laughing

Значи няма никой за Шейново утре, така ли?  Sad

# 65
  • Мнения: 16
честито на мама весита. бъдете живи, здрави и много щастливи.
 арлина, на тебе бързо възстановяване и на твоята хубавица  Simple Smile
 кришкамишка, сигурна съм, всяка от нас е минала поне по веднъж през това състояние. аз самата осмия месец го изкарах почти целия в депресия. ще мине. пожелавам ти това да стане бързо и да си много щастлива, все пак те очаква прекрасно събитие.  Hug
 момичета, пожелавам ви спокойна нощ, без неразположения и притеснения. прегръдки за всички  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 16

gorbi, ако си фрии утре към 17:30 ще се радваме да те видим на срещичката ни на Октоподчето!  Hug


Ако не ви идва в повече още един тумбак може и аз да намина за бирата  Simple Smile  Ще бъдем чудна картинка - каре шкембета и бира  Joy

# 67
  • Мнения: 14
Добро утро,мацки!Да "сложа" по едно кафе и отивам да ви изчета
Честито на мама Весита!Нека ти е жив и здрав Асен!Арлина,яко лимони с мед,трябва да помогне!

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 07:46 от bamba

# 68
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро и от мен Hug!Много благодаря за кафето!И тая нощ я избутахме!Ура!Мерси за подкрепата,муцунки! Heart EyesДнес ще се хвана да чистя и се надявам да мине по-бързо и неистерично!Айде,взимам дакела и тръгваме на дъълга разходка!Лек и щастлив ден на всички!

# 69
  • София
  • Мнения: 679
Добро утро и от мен! Благодаря за кафенцето Hug

Днес нашия татко е рожденик,  newsm38. Тайничко си мечтаех да му подаря за този ден най-прекрасния подарък, ама явно ще се размине. Пожелах му да има здрави нерви, да отгледаме трите гарджета Laughing

Момичета от няколко дни краката ми са неузнаваеми, снощи за първи път бяха толкова подути, че чак боляха като стъпвах, никога не ми се е случвало така да ми се подуват краката, немога да си обуя обувките ходя само с едни чехлички, но и те едвам ми стават. Как процедирате, дайте съвети?

Хайде днес кой бебчета ще се появят Laughing

# 70
  • Мнения: 70
Добро утро и от мене, няколко дни не съм влизала че се бях замотала тука с разни неща и гледам мноого бебета  Mr. Green изтървах им бройката.

На всички мами, честито, живи и здрави бебета и бързо възстановяване
   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Иначе, аз за сега нямам никакви симптоми и дано така да задържи още малко, другата садмица съм на запис в понеделник да видим какво ще покаже

# 71
  • Мнения: 1 497
Честити бебчета на Киара, Весита и всички други нови майчета !!! Да са живи и здрави и да слушат много.
Аз пиша да се отчета, че още не съм родила  Mr. Green. Чакам си и си избирам дати. Да чукна на дърво не се притеснявам
и мисля за раждането като вълнуващо преживяване, което ми предстои. Дано не се разочаровам. Стискам палци на всички,
които им предстои скоро секцио или им започне раждане  Hug

# 72
  • Мнения: 631
ДОБРО УТРО !!!

ДНЕС ИМАМ РОЖДЕН ДЕН И ВИ ЧЕРПЯ ВИРТУАЛНО С   party023 И НЕЩО  beer3 ИЛИ   food010 ПЪК ЗА НЯКОИ  Misc Baby Bottle !!!

# 73
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Добро утро!
Чесито бебче на Веситка   bouquet
Да се радват много един на друг и скорошно завръщане в редиците !

Гледам някой от вас са в пледродилни депресии, а мен пък май ме хвана следродилната, макар и с малко закъснение.
Рая е с колики и инфакола засега не помага и горкото почти денонощтно  пъшка  и се гърчи:(
Майка още е тук и спомага и тя за депресията ми с нейните реплики не на място. Тя е голям песимист и хептен ми действа зле на нервите- добре, че след няколко дни си тръгва.
За капак и бащата на Алекс ще ми я вземе за две седмици и не знам как ще издържа без нея- чак за толкова време не сме се делили още  Cry

Хайде мами, раждайте, че да има с кого да си говоря за бебета, че то малко от родилите намират време да пишат сега и няма с кой да обменям опит  Confused

shammi, Честит рожден ден ! Пожелавам ти здраве и любов и едно здраво, пухкаво и кротко бебче да си гушкаш скоро !

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 09:11 от valkata78

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
ДоброУтро и от мен, мадами!  Heart Eyes
Наспинках се хубаво и сега се опитвам да се свържа с куриерската фирма да я изпратя до Емпреса да ми прибере последната поръчка от Мадъркеър.  Flutter

villi, да ти е жив и здрав рожденника, да се обичате много и да се гледате хубаво!  Hug Весело празнуване довечера!  1dating

shammi newsm59 да си жива и здрава! И скоро да получиш най-красивия подарък!  Hug

dd2, разбира се, че си добре дошла!  Hug

valkata78 , дръж се! Гледай си Рая и никакви депресии! Не се притеснявай и за Алекс, мисли, че и за нея е хубаво да прекара известно време с баща си! А и ще видиш, че и на теб ще ти е по-леко малко време само с бебчето!  Hug Иначе бъде сигурна, че и ние нямаме търпение да се присъединим към родилите мами!  Hug

Мойто мъж има изпит днес- Облигации, моля да му стискате палци, че такова учене му дръпна милия, чак го съжалявам! От време навреме идва при мен и само мърмори- къде го записах това 2ро висше, да ти слушпам глупостите, що не се записа ти да учиш и от тоя сорт. Викам му- хайде, хайде, ще те изуча сега и после като се издигнеш в йерархията ще ме оставиш и ще си вземеш някоя млада пикла!  Mr. Green Та така го изгонвам! Но си е неприятно де, разбирам го. Мен сега за нищо не света вече не можеш ме хвана да залегна над учебниците. Хората за това са казали- всяко нещо с времето си! После идва нанагорно.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт