Падат есенни листа - чакаме новини за растящите деца!

  • 35 828
  • 754
  •   1
Отговори
  • София,
  • Мнения: 4 267


Ние сме 277 мами
и две каки
и имаме
149
момиченца
165
момченца



Нашите ангелчета


Илиян на мама tina77 Flowers Rose Flowers Rose
Стилиян на мама ilyova Flowers Rose Flowers Rose
Виктор на мама мама милка Flowers Rose Flowers Rose
Тея на мама iff2  Flowers Rose Flowers Rose
Стефи на мама mimka73 Flowers Rose Flowers Rose
Алекс на мама pikolinka  Flowers Rose Flowers Rose
Жана на мама adda888888  Flowers Rose Flowers Rose
Константин на мама bisana  Flowers Rose Flowers Rose
Андрея на мама missy  Flowers Rose Flowers Rose
Микаела на мама Daliya Flowers Rose Flowers Rose
Денислав на мама nioko Flowers Rose Flowers Rose
   

Нашите деца


Как да кача и надпиша снимка за колажа?

1. Качвате снимката
2. Връщате се  в албума
3. Цъквате на албума (да го маркирате)
4. После кликвате на Организирай албума (това се намира в ляво където се показва избраният от вас албум)
5. След като ви отвори албума над всички снимки в дясно има едно бутонче "Опиши снимките", натискате го, отивате на вашата снимка, цъквате на нея, пишете си описанието и давате потвърди.
6. Моля в описание да има името на бебето и никът на мама!


ФОТОАЛБУМ smile3509

потребител: herobaby
парола: ******
(паролата може да се разбере с ЛС до авторката на темата)




Предложения за заглавия на темата:

"Let the Sunshine In" - An - Mari


Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 15:54 от AnMary

# 1
  • Мнения: 729
(х) Dorothy , Честит Рожден ден!!! Бъди здрава, щастлива и с любящи хора около теб!

Заглавието ми хареса  Simple Smile

Радвам се за добрите новини. Дано по-скоро малките бебчета бъдат в прегръдките на своите мами!

п.п. Брейййй, първа съм в новата тема  Joy

Гери,  Hug, ще я нацелувам .... Цунки и на Жорко  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 14:49 от tanita

# 2
  • Мнения: 1 685

Dorothy,бъди много здрава и много обичана  bouquet
Весел празник  bouquet

# 3
  • Мнения: 983
atwork


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Dorothy  baloni

# 4
  • София,
  • Мнения: 4 267
Я ,ама ДОроти имала и празник и се покрива   hahaha ама не се бяга лесно от нас Joy  
Честит празник! Пожелаваме ти много много щастие!  Hug

# 5
  • Мнения: 3 914
Dorothy  ЧРД  bouquet
Да се вредя и аз на първа страница Mr. Green

# 6
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Леелее разкрихте ме  Hug Hug Hug Hug Hug Hug много ви благодаря.

.А ти, къде се бе изгубила?Как сте вие?
 

Чета ви от време на време, но нали сме вече голями ,  меся ви се като някяква свекърва от време на време.  Joy . Нали все беше по-слабичък по-дребничък сега се извисяваме над набора му по височина. Да не повярва човек какво изживяваме като се родят.

# 7
  • Мнения: 295
4честит рожден ден желая ти цялото щастие на земята

# 8
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз докато ви изчета и вие нова тема сте пуснали Simple Smile Да се запиша че да имма какво да чета после Wink

Дороти, честит рожден ден! Много здраве и късмет   bouquet

Радвам се също и на добрите новини около малките ни бебчета. Дано и за напред да са все така добри и да си  бъдат скоро вкъщи всичките  Heart Eyes

На нас днес ни е последния ден от круиза, сега отплавахме от Кан, за съжаление не можахме да слезем да разгледаме, защото трябваше да станем много рано, слизането беше с лодки и голямма лудница, а ние бяхме много изморени от вчерашната ни разходка до Пиза и си останахме да почиваме.
Да ви кажа много ми е домъчняло и искам да се прибираме, въпреки че тук е страхотно. Днес даже си отварях снимки на малките да си ги гледам, че те тия дни нещо не искат много да говорят с нас, явно вече свикнаха с баба и дядо Simple Smile

# 9
  • Мнения: 295
забравих да ви се похваля имаме си зъб4е ве4е и скоро май ще ни изписват Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 10
  • София,
  • Мнения: 4 267
забравих да ви се похваля имаме си зъб4е ве4е и скоро май ще ни изписват Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Нямам думи рлосто, много се радвам, дано най после си я гушнеш порасналата ти сладуранка!  Hug

ХЕлче  Hug Hug липсваш ни, а ВЕроника се е затъжила за Дани и ЛОри, от два дни ме пита само за тях, особено като тръгнем нанякъде!  Hug

# 11
  • Мнения: 1 765


Дороти, честит рожден ден! Hug

Да докладвам, че беба е понесла добре пункцията, пуснаха ме да я видя за мъничко и си спеше много здраво ( нека да порастне голяма ). Дано тази манипулация ни доведе по-бързо до махането на апарата, нямам търпение да я гушна и помилвам за мъничко поне...мамината малка буболечка... Hug Hug Hug

Кики, честито ви зъбче, да и купиш нещо бяло, да са и здрави зъбките на госпожицата  Heart Eyes

Семирамида, наслаждавай се на почивката, а дребчовците със сигурност не са ви забравили, като се приберете ще видиш каква ще е еуфория  Hug Heart Eyes Hug

# 12
  • Мнения: 3 914
Dorothy ,то и аз тук съм като тъща Mr. Green,ама ме търпят момичетата Joy
Кога ли ще ми теглят една.... Mr. Green Hug

# 13
  • Мнения: 923
Дороти, честит рожден ден! newsm59  bigdance2  Gift Пожелавам ти много много щастие.
Комикс Hug стискам палци всичко да се оправи с твойта малка кукла. Praynig Praynig Praynig
Кики честито зъбче. Много се радвам, че и при вас нещата се развиват добре. Hug

# 14
  • Мнения: 295
моми4ета имам още един въпрос към вас малко е глупав но все пак ще питам кога запо4наха вашите бебоци да гукат или казаха първата си думи4ка Дария съм я чувала 1-2 пъти но последно време не а и докторката днес вика "какво ще те правим дето не искаш да гукаш" знам 4е въпросът ми е тъпи4ак но се притеснявам благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт