Падат есенни листа - чакаме новини за растящите деца!

  • 35 829
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз пък трябва да ви пусна една снимка като малък заспал на гърнето.  Joy Joy Joy

Иначе първото ми дете рано-рано и аз горда майка, разказвах, как всяка майка може рано да научи детето си. Да ама не - Мишо беше уникален, всякакви опити се проваляха и накрая го дадох на ясли и го научиха там. Ама попаднах на лелка.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 711
Не се притеснявайте за гърнетто, когато им дойде времето ще започнат да си казват и да го ползвате. При нас стана сравнително лесно, може би точно съм уцелила момента, а и то се е различно при всяко дете. Според мен обаче при момчетата е по-трудно, поне от моя личен опит. Лора се напика 1 в гащите и след това изведннъж почна да си казва и нямахме фалове, докато при Дани бешше по-трудно, но може би гледйки от нея започна и той, но и до сега понякога се напишква. На периоди е, 2 дена примернно хич не казва, ако не го сложа аз, си се напикава, после 2 седмици казва. Сега като заминахме като го взе майка ми и 2 дена и при нея се напиавал, след това свекървата като го взе и при нея така 2 дена не казваше и после не е имало проблем. Мъжа ми вика, че яявно го било срам в началото.
Така че не се притесявайте, явно при момчетата идва по-късно този момент Simple Smile

АнМари, добре завърнала се вкъщи.  Hug

Аз също нямам търпение утре да се приберем, въпреки че тук в Барселона много ми харесва. Днес голямо обикаляне направихме, разгледахме почти целия град, на 2 лифта се качвахме и след това бяхме решили малко пазар да направим, че много хубави дрешки има, особено за малките, но се оказа, че в неделя магазините не работят. Добре че утре полета ни е чак в 19:00 и ще имаме време сутринта да понапазаруваме Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 39 783
Котарак и бебе в кошара Simple Smile

 

Харитон е най-щастлив, че сме си у дома. Няма по "приказлив" котарак от него в момента.
Прибираме се, влизам в кухнята. Чух едно глухо "туп" и тишина. Почвам да викам Харо, пак тишина. Никъде го няма. Започнах да се притеснявам. Обикалям кухненският балкон (приобщен е)... чувам по едно време едно "муя". Харо от притеснение паднал зад един кухненски шкаф, и се опитва да излезе и да ме нагушка, но не може. Само мяка жално. Преместих шкафа. Харо щастлив, обикаля, гали се на всички.
Преди малко помолих Джони да намести шкафа, че аз нещо не успях. И той ми вика "не мога. Как успя да го преместиш?" Аз му рекох "способна съм на всичко"... за трите ми дечица Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 875
Прекрасен котарак, АнМари Heart Eyes
Аз имам три броя, но засега не ги допускам до Чефо.
Странното е, че  интересът им към него не е особено голям.
Най-много страда най-малкият ми котак, защото приема поведението ми като "отбиване", и то си е точно такова.
 Цяла бременност спяхме заедно, а като си дойдох от болницата го натирих на балкона Blush

Хелче, дано си купите хубави неща, като си дойдете - да покажеш. И приятен полет ви пожелавам.

 Комикс, къде си?

# 49
  • Мнения: 295
едва 4чакам да съмне 4е да мога да се обадя да разбера как е Дария защото в събота и неделя няма централа и не искат да ме свързват с лек.лекар .много е гадно така  2 дни си в неведение

# 50
  • София
  • Мнения: 39 783
kiki-riki, пожелавам ти утре да чуеш добри новини  Hug
Орелия, Харо сам избягва Алекс. Като ни изписаха от болницата дойде да ни види, и гушках и бебе и котарак. Харо е страхлив. Тогава се престраши, защото не ме беше виждал много дни. Алекс беше около 2,4кг, Харо - 5. Харитон ми се видя слон тогава Simple Smile
И в детската стая не стъпва. Хем не му даваме, хем го е страх от Алекс. Трябваха му много месеци, за да се престраши и да се приближи до Алекс.
Миналата година по това време спасихме един котарак. Поживя у нас няколко месеца. Него не го беше страх и се галеше на Алекс Simple Smile

Нямам много бебешко-котешки снимки Simple Smile

 

# 51
  • Мнения: 1 875
Каква сте идилия, Алекс е същинско коте и той, напълни ми се сърцето - толкова отдавна не съм си гушкала малкия котак, умирам от мъка. Нашите ходят навън и въпреки, че са ваксинирани не смея  да ги пипам сега.
Ето го Ашли, в деня, в който ми докараха количката. Веднага се намести в багажника Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 685
Добро утро Hug
момичета, много им се радвам на животинките .Обичам котки, кучета, много обичам.
Така ми се иска и ние да си вземем едно, та да си го гледаме.
Комикс ,днес как сте?

# 53
  • Мнения: 295
кики по същия на4ин се крие в багажника на коли4ката на Дария когато му се скараме smile3503

# 54
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро  Rolling Eyes
Ето една скромна почерпка от мен за здравето на моя рожденик, МИдичке ти как ме разконспирира newsm78


Аз иначе съм тук, не съм изчезвала и сме добре, но тези дни бях ужасно заета и хич не ми оставаше време за компа. В събота свекървата докараха баткото от провинцията и останаха на гости хем да ги гледат вечерта, че ние бяхме на сватба, а вчера цял ден покрай празника посрещаме, изпращаме гости цял ден!  Hug

Ан - МАри добре завърнали се в къщи, точно си мчислех да те питам котето на кой го бяхте оставили? МОята комшийка си го водиха с тях, купили му клетка такава специална за пренасяне на домашни любимци и беше питала в хотела дали приемат, та и котето милото ходи на море и то за един месец Wink.

ХЕлче привет и на теб,  Hug Hug Hug

ЩЕ попрочета назад и пак ще пиша, че май доста съм пропуснала. Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 39 783
Дани, да ти е жив и здрав рожденика Simple Smile

Джони празнува на морето. приятелите му подариха дървен кораб. Та сега му търсим място. На стената имам една моряшка гипсова глава. Нейде около таз глава ще да е мястото. Моя подарък беше кеш Simple Smile
За Харо - оставих ключ на комшийката, да минава да го храни. Определено се е изтормозил милия. Не бях питала дали взимат домашни любимци в хотела. Май собствениците са имали котки, защото ме питаха дали ги чувам. Клетка имах, но бяхме взели куче, което реши да спи в нея, да си играе с нея... клетката в крайна сметка замина в кофата за боклук.

Харо спеше в старата количка на Алекс. В Омнията не съм го виждала.

Преди малко получих известията за ток. Тези 3месечни сметки са кошмар.

# 56
  • Мнения: 923
Дани да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша и обича. Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 965
Дани, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша и обича. Hug
  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 685
Семирамида,жив и здрав да е рожденника.Всичко добро, му желая.
Тани, на вас ви стискам палци fingerscrossedДано всичко е Ок, и да ни зарадваш с чудни резултати.
Дай боже, изследванията да са добри. Praynig
Ние утре ще се срещнем с хирург и той ще каже, дали ще се цепне езичето.Дано, няма нужда. Tired
Вече ми е омръзнало от лекари, и от упойки и от всичко Tired

# 59
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug.
Дани-разконспирирах те  аз Whistling. По-скоро скайпа де Crazy. Отначало се зачудих  Thinkingкой от двама ви е рожденик ,но след това се сетих ,че сме една зодия Hug и си викам-съпруга ще да е. Добре ,че не съм сгрешила Blush.
Гери-дано не се налага хирургическа намеса Praynig.
Танче-стискаме палци Praynig.
Новите мами да кажат как са днес малките сладури Hug.
Хелче-да показваш снимки после. Благородно ви завиждам за екскурзията Heart Eyes.
Ние днес ходихме до личната да оправяме документи за ясла. Ама се ядосах пак #Cussing out. Едва не ме нарече безотговорна майка,че съм тръгнала да я пускам на ясла. Била с бронхиолити,спазми. Никога не виждала дете да пие толкова дълго сингулер. Абе въобще-начерта ми мрачно бъдеще с много болести Sick. Ужас казвам ви #2gunfire. Мисля си ,че преценката е моя все пак Close. А и ако започне много да боледува винаги мога да я спра. Ух,ама се ядосах . На всичкото отгоре звъннах и на директорката на яслата да я питам да правим ли изследванията утре,че нали важат само 10 дни. И тя ми вика-някой ми каза ,че се отказвате #Crazy. Ей,побеснях казвам ви #Cussing out.
Разбрахме се ,че няма такова нещо и ако случайно реша да се отказваме лично ще й звънна Crossing Arms. И сега оставихме изследванията за 20-ти. Дано поне за тогава да нямаме проблеми Praynig.
А и времето е ужасно.Писна ми да си стоим у дома. И Мария взе да откача вече. Дано не завали та да се разходим малко като се събуди..

Общи условия

Активация на акаунт