Падат есенни листа - чакаме новини за растящите деца!

  • 35 898
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 711
Галина, дано нещата се развият добре за вас.
Комикс, продължаваме да стискаме палци, ние не сме спирале де Simple Smile Както и за другите мъничета които скоро ще си бъдат вкъщи и те  Hug

Да се отчета и аз, болни сме всичките, само таткото за сега удържа фронта. Лора започна вчера една хрема  ooooh! тече като вода, киха.. ужас. Тази нощ почти не съм спала, през половин час мрънка да бършем сополи, Дани почна и той да се върти и да хърка, сутринта и той беше вече със сополи. Сега даваме коризалия да пробваме и за сега сме без капки. Докторката каза след 1-2 дна като се сгъсти хремата да сагаме коларгол.

# 691
  • Мнения: 118
Да Ина,това Николова го каза.И това,че може да регресира също го каза.Ставаше въпрос за някакъв вал,който бил сплескан на места и т.н.,но понеже не съм кой знае колко запозната,поне разбрах че може да се оправи и че мойто бебе е изкарало голям късмет  ooooh! за сега.Само ще се моля всичко да се оправи,защото няма какво друго да направя Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 692
  • Мнения: 983
Галина, дано нещата се развият добре за вас.
Комикс, продължаваме да стискаме палци, ние не сме спирале де Simple Smile Както и за другите мъничета които скоро ще си бъдат вкъщи и те  Hug

 Peace
И аз съм с вас  Hug

hellche, много гадно това с хремата. Дано минава бързо.

Аз няма да се хваля, няма и да се оплаквам...една и съща е нашата - всеки по задачки през деня, след работа и ясла по парковете и така...използваме все още хубавото време, че малко остана май  Rolling Eyes Всъщност дано дълго още се задържи така, няма да е лошо  Mr. Green

Айде, ето обещаните снимки http://herobaby.snimka.bg/children/georgi-na-ivana.374183.15295904


Хубав ден  Hug

# 693
  • Мнения: 1 685
Galina,Д-р Николова е добър специалист  PeaceСтискам ви палци  Hug
Ivanah, Жорко прилича на баща си Simple SmileХубави снимки Hug
Хелче ,да се оправяте всички Hug

# 694
  • Мнения: 923
Галя имаш и от мен едни стиснати палци. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Всичко ще се оправи.
Комикс много се радвам за вас. Дано новините при вас да стават все по - хубави. Hug Praynig Hug
Присъединявам се към Гери, Ivanah, Жорко прилича на баща си. Много е пораснал. Страхотни снимки. Hug
Хелче бързо оздравяване. Hug
Дани как сте с Вероника? Пиши, че ви мисля. Hug

# 695
  • Мнения: 3 914
Galina,Д-р Николова е добър специалист  Peace
Да ,така е,но нещо напоследък е започнала да възприема лошия модел на колегите си.Ей това винаги ме е дразнело,защо говорят най-лошото възможно,виждат че майката е супер притеснена и вместо както правят на запад,да ти кажат една добра дума,те хвърлят бомбата пък майчето да се оправя.На всичко отгоре,най-често лошите прогнози не се сбъдват напълно,ама казаното вече е травмирало достатъчно майката.
Както и да е,аз съм сигурна че бебчето на Галина ще е добре,ще видите вие Mr. Green Hug

# 696
  • Мнения: 1 685
Да, с това съм съгласна.Всички лекари обаче са такива  TiredВинаги казват ,най-лошото .И все пак, за мен Николова е добра  Peace
Семирамида, вие как сте?

# 697
  • Мнения: 295
стискам палци за вси4ки де4ица   Peace Peace Peace
комикс как сте днес  надявам се да ни зарадваш с хубави новини

# 698
  • Мнения: 9 973
Хайде нещо добро от мен,а пък и другите да ме последват Simple Smile Влади е по-добре-диша без кислородна палатка,всички проби за инфекции и бактерии са отрицателно.Предполагам утре отива в старото отделение(за сърцето).Ако не е в интензивното,влизам с него.Тооолкова ще го гушкам Heart Eyes Hug

# 699
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Деси - честито и на теб. Хубави новини, гушкай и целувай.  Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 3 914
Деси - честито и на теб. Хубави новини, гушкай и целувай.  Hug Hug Hug
Hug Hug Hug

kiki-riki ,все си мисля да те питам,как са очичките на Дария?
Много време е била на кислород,наблюдават ли я?

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 14:53 от AnMary

# 701
  • Мнения: 1 685
Деси  Hugрадвам се.
мидичке ,какво става с вас ?
Комикс, хайде зарадвай ни, и ти Hug

# 702
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Деси, много се радвам.  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 1 711
Деси, наистина страхотна новина. Много да го нагушкаш и от нас  Hug
Дано да повлечеш крак за добри новини от всички Simple Smile

Ние уж сме по-добре, вече повече от час спят спокойно. На Лора като че ли й пресъхва вече хремата, но започна да й се запушва носа. Чудя се да слагам ли вече коларгола и дали въобще да го слагам де. От него ще се отпушва ли носа, поне като спи да може да диша добре...  newsm78

# 704
  • Мнения: 9 973
само да ви кажа,че цяла София е пламнала от много лоша вирусна пневмония!Отделението в 3-градска е на пълен капацитет Shocked Има бебета от новородени до 1-2 мес. с гърчове и висока Т
Следете за повръщане,разстройство и висока Т.Ако забележите нещо не чакайте,а водете детето веднага.Пневмонията се развива за 2 дни!Днес ме инструктираха от отделението,тъй като баткото ни ходи на ясла

Общи условия

Активация на акаунт