СЕПТЕМВРИ-09'47 - Бебе на вратата чука, мама от нетърпение се пука

  • 14 694
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212
... Е, после ще стане голяма буба и ще ти се иска да си я утрепала, докато е била малка Mr. Green Laughing ама това е друга тема Joy
smile3532
Ама колко си права.....

Честито на Бибси!   bouquet Ха дано повлече крака на повечко мамчета днес  Peace

# 61
  • Мнения: 53
Бързам да ви напиша, че днес бях на училище за родители в Шейново. Интересно беше, но не това е важното.  Simple Smile

Съвсем случайно се видях с Вили като си тръгвах.  Mr. Green Тя изглежда свежарка, но е малко притеснена, защото бебо си е още с жълтеница. Иначе утре сигурно ще ги изпишат. Каза, че много и липсва форума и праща поздрави на всички.  Simple Smile  bowuu


Айде отивам да чета назад, че не сте си губили времето сутринта.  Sunglasses

# 62
  • Варна
  • Мнения: 153
С голямо удоволствие ви съобщавам, че:

Bibsy стана майка на Георги 3300 и 50см.   bouquet  bouquet  bouquet


Честито на Бибси!! Да им е жив и здрав юнака!! Бързо възстановяване на мама! smile3525

Добре дошли и на Киара, много е сладък малкия!


Надина, май само ние останахме от варненските майки неродили още... newsm78

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 13:23 от *Elesta*

# 63
  • Мнения: 826
Момичета, честито на всички,  които вече гушката малките си рожби.  newsm51
Успешно и леко раждане на всички други. Ще се радваме скоро да ви посрещнем в Родени
.
Аз съм една Майска мама. Извинете, че ви влизам в темичката, но всеки ден следя, какво се случва с Lusienna и като гледам първата страничка - няма новини. Пощата и е задръстена и не мога да и пратя лично съобщение. Термина и мина... имате ли някаква информация за нея?

# 64
  • Мнения: 1 046
А аз ще си почакам до около 23-24, освен ако не се случи нещо, ама на младежа си му е толкова удобно, че.................  Thinking

А иначе днес се разсипах, след вчерашния мощен дъжд във Варна, днес се наслаждавах само на силен вятър. Не можах да издържа и с дребния омиткахме улиците на града, ама и той беше послушен и голяма компания ми е. Сякаш се виждам наредени двамата и да бутаме количката с бебето.

# 65
  • Мнения: 5 026
Честит Георги на Bibsy, живи и здрави!   bouquet

# 66
  • Мнения: 118
Честито на всички нови мамчета - Бибоче, ЕмиР, Ели-гу, Деси_к84, Лучката, Стефи Стефи, Бебешондел ,Вили i Bibsy!!!
Да ви се оплача,снощи щях да умра!Като започна едно повръщане,температура,болки в костите и мускулите... CryМного зле,а на всичкото отгоре,беба подлудя,имах чувството,че иска да ме разкъса и да излезе,само виждахме как някакви крайници обикалят по целия ми корем!После към 4 часа,започнаха много силни менструални болки в кръста и корема,придружени от чувството,че беба иска да си подаде главата ooooh!Към 6.30 заспах.Сега лежа с един електронен и един живачен термометър забучени под мишниците,топла котка в краката и се чувствам като отровен тюлен изхвърлен на плажа TiredЧестно да ви кажа момичета,ако сега тръгна да раждам,нямам сили да пръцна,камо ли да родя!Извинявайте,че ви натоварих с моите болежки,отивам да взема един горещ душ,само някоя тапа да не падне,че само до това ми е сега Naughty

# 67
  • Мнения: 14
mama_Gaci ,дано се почувстваш по-добре! Може би е добре да отидеш на лекар?!

# 68
  • Мнения: 224
mama_Gaci ,дано се почувстваш по-добре! Може би е добре да отидеш на лекар?!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetдано се оправиш бързичко ...

# 69
  • Мнения: 7
Честито на БИБСИ за юнака  ,много щастие и здраве за цялото семейство !  smile3525 Simple Smile
 Киара -  бебока е супер готин Simple Smile Simple Smile

Дундито 2 - като написа за гадинките по апартаментите ,аз преди месец викнах една фирма да пръска,която дава гаранция минимум 6 мес.,че няма хлебарка да видя.Дойдоха напръскаха с безцветен препарат,който нямаше дори мирис,аве като чиста водичка/ даже си помислих,че са мошенници и верно с вода и захар да не пръскат Simple Smile/ платих 50 лв - скъпо ми се видя,но ме увериха ,че до 2 дни няма хлебарка да видя и,че за мен не е вредно в състоянието в което се намирам / за бебето/ няма опасност от препарата.Та,такам верно след 2-3 дни вече не се виждаше никаква гадинка в къщи,моля се само наистина 6 месеца да не се налага да се пръска заради децата,защото каквото и да е отрова  си е...вредно е особенно за малко бебе,а то и хлебарките и те сумати болести пренасят ,ама то какво безвредно има вече  Thinking

mama_Gaci - Да се възстановяваш бързо!

На мамите ,които си мислят,как по-бързо да родят - не го мислете,защото нищо не е случайно и Господ си знае работата,само спокойно и всичко ще е ОК  Hug

Хайде с усмивка до после

# 70
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Привет и от мен!Честито на новите мами и нека дечицата им бъдат радост и упора!Аз ви чета,но нещо не ми се пише...сънено ми е такова...И аз снощи щях да пукна от болки...по едно време така ме беше свило,че не можех да мръдна...Гадост...и това е само тренинг за баш истинските болки!Как да не се плаши човек...Целувки! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 277
Mama Gaci, време ти е, и дано тия болки и разстройства да са предвастник на нещо добро (бебче например Wink ) Hug За силите за напъване - те ще дойдат, някой беше казал, че няма мама, останала 2 в 1 Wink Само споко!

# 72
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Честито на всички обебили се мамчета   bouquet Здрави и ящтни бебета ви пожелавам !

Добре завърнали се на арлина и киара  Hug
киара, пак бузанчо си родила- пу-пу, сладурко  Heart Eyes
мама гаци, май те е гепил летният вирус за жалост. Дано бързо минава  Praynig

Аз няколко дни преди да родя също имах страшен запек и пих дуфалак- ами прочисти ме сякаш клизма беше и на другия ден родих- не знам дали е заради него де, ама ако рациновото масло предизвиква раждане може и аз да съм предизвикала  Rolling Eyes

wish, с тия твои менструални болки и на мен ми намирисва, че ще си на ход много скоро  Wink

Янита, ти много си се ипонашашкала, ама ще видиш, че всичко ще мине по мед и масло и напразно си се терзаела  Hug

Рая днес цял ден е с колики и не знам, ама тоя Инфакол май само облекчава донякъде, но не лекува напълно. Засега сешоара най действа, ама не може нон стоп да й го пускам, че ще избуши накрая  Laughing

Тези дни съм много сдухана и ми е едно ревливоо... тия хормони сбъркани, докато се наместят ще е така  Twisted Evil

# 73
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Забравих да питам някой купувал ли си е испанско одеало- от тези дето са със тик-так и като се увие детето е като в чувалче- идеално за зимата. Аз със Алекс ползвах и сега пак взехме. Иначе за зимата мисля да спят и бебето и Алекс в зимни чувалчета, че да не се отвиват. То уж малко,  ама отсега рита и се отвива  Grinning

За дрешките също ме е яд, че много бързо умаляват. От комплекта й за изписване само пелената ползвам вече, че другото й умаля, а е обличано едва два пъти  ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 046
Имам 3 испански одела и ги скъсах от употреба с баткото, но само с копчета нямам, сега съм решила и такова да взема. И да, наистина ги ползвах много.

А за дуфалака май действието му е такова, щото Бибсито и тя пи дуфалак за да се подготви за днешното секцио, но и изтекли водите посред нощите. Joy

Общи условия

Активация на акаунт